Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

katina2209
1. dec 2009

baby tie gaťky predávajú iba v lekárni alebo aj niekde v obchodoch ja som v prvých mesiacoch mala len jednu flašku ale som ju vôbec nevyužila,pretože malého som stále kojila jedine keď sme potrebovali niekam bez neho niečo vybaviť a čajík ani nechcel aj tak mi doktorka hovorila,že všetko má v materskom mliečku aj stravu aj pitivo 🙂olifcek dúfam,že pekne oddychuješ ja by som už tiež keby som mohla ešte to nejako doválčim v práci
volala som dokymu a ten mi povedal,že nepotrebujem sprievodný lístok to sa mi zdá čudné,že mi stačí materská dúfam,že ma odtiaľ nevyrazia

zoska
1. dec 2009

logi ja tomu nerozumiem...v tom clanku je napisane ktore flasky neobsahuju to BPA, teda tie co su bezpecne...a je tam aj avent a v tej diskusii pod clankon je pisane ze avent je podla americkych studii velmi skodlivy... 😕

zoska
1. dec 2009

kati...nohavocky kupis v lekarni, v zdravotnickych potrebach a ja som napr, kupila v obchode babysvet, kde maju vsetko pre deti od cumla az po kocik

katina2209
1. dec 2009

ja tiež ešte nemám veľa vecí len čo mi zostalo po prvom vanička, postieľka,kočík, je pekný hlboký nebudem kupovať potom kúpim už len športový musím kúpiť prebalovaciu podložku ale chcela by som takú čo sa dá pripevniť na postieľku

garonka
1. dec 2009

olif

ja som si kupila jednorazove nohavičky take smiešne sieťovane stali ma okolo 3 € a v krabičke su 3 kusy a su vhodne aj po sekcii, daju sa aj na 60tke prať 😉

olifcek
1. dec 2009

ja len, ze niektore tehu veci, co sa velkosti tyka, kupujem ako pred tehu x;o)

olifcek
1. dec 2009

garonka dakujem 😉 kedy Ty ides na prietoky? 😉

loginka
1. dec 2009

tiez som to s tym aventom nepochopila, ale nizsie v diskusii je odkaz na to, ake komponenty su od aventu skodlive, ak je to teda pravda

garonka
1. dec 2009

olif

vo štvrtok mam poradňu som zvedava na vysledky cukru a Rh protilatok kukne ma zospodu či sa otvaram to dufam, že nie a zrejme ma pošle na tie prietoky, tak ma zrejme i na tie prietoky pošle.
Ty si tam šla naslepo či si vopred volala a objednala sa?

zoska
1. dec 2009

logi no ja ti neviem, ci to nieje take bububu...ved avent je pomaly najznamejsia znacka a keby to bolo skodlive tak by sa hadam o tom uz popisalo...
no neviem...ja som tiez rozmyslala na aventom...dokelu

zucana
1. dec 2009

baby tie nohavicky mi poradili tie sietkovane nie papierove ze tie sietkovane lepsie drzia...a kupila som s/m lebo to povedala ta pani ze to musi predsa drzat...
ale prat ich asi fakt nebudem 😕
ja na prietoky nejdem....tu sa nechodi....fasa....
ze iba keby babo nerastlo.....

loginka
1. dec 2009

ja mam ale inu babynova ci ako, a tam som nasla tu 7

blumka
1. dec 2009

ahojte kocky, pozeram ze preberate BPA...uz tu raz bola diskusia na konovi o Avente, nie vsetky vyrobky od neho su BPA free, niektore su vhodne, niektore nie...ja mam doma Bornfree flase a Playtex...
kuknite sa na vase flase co mate a na spodku by mal byt ten taky trojuholnicek zo sipiek ak je v nom 7 tak obsahuju BPA...
avent-neavent na toto by som si dala pozor...
a este nieco...nekupujte vela flias..staci jedna...ak nebudete moct kojit kupite si potom, ak kojit budete tak vam bude zbytocne stat v skrini 😉

garonka
1. dec 2009

zuci a sieťovane nohavičky vyzeraju komicky 🙂 tiež som si ich kupila a prať nebudem veď po pôrode ich predsa už nebudeme nosiť 🙂

blumka
1. dec 2009

ja som mala po porode tie sietkovane...boli super, lebo mi netlacili na stichy 😉

zoska
1. dec 2009

logi tak skus napisat mail na SOI, ze ako mas postupovat, ked si myslis ze je to skodlive, alebo si zajdi do predajne kde si to kupovala a mozno ti sami vratia peniaze pripadne ponuknu na vymenu za inu

alex
1. dec 2009

Blumi a akú veľkú fľašu kúpiť na začiatok?

blumka
1. dec 2009

hmm...to sa da tazko povedat, zalezi od babatka..mne mala nikdy na jeden raz nevypila viac ako 200 mi, ale niektore vypiju viac...fakt by som to riesila az potom ked to bude aktualne

blumka
1. dec 2009

ale ako moja mama hovori, z vacsieho nevypadne 😀 😀 tak asi radsej vacsiu... 😉

alex
1. dec 2009

aha, ok. Ja som si chcela kúpiť Avent štartovaciu sadu, ale ak budem kojiť, tak to ozaj bude asi zbytočné.

blumka
1. dec 2009

no hej, ak budes z tych stastnych co budu moct kojit dlho, tak flasu ani nevytiahnes, po 6. mesiaci ked sa zacinaju davat prikrmy sa uz babo vie naucit pit aj z poharika, takze flasa je zbytocna...

katina2209
1. dec 2009

Ja som mala tú malú flašku k odsávačke myslím,že to je 150-200 ml aj tak budeme mať tie naše malé bábatká stále na prsníkoch 🙂

zoska
1. dec 2009

mne tiez poradili ze startovacie sady kupovat az po porode, ked uvidime ako sa situacia vyvinie... asi kupim tiez len jednu flasku a potom dokupim ine ak bude treba

katina2209
1. dec 2009

presne blumka ja som kojila skoro rok a ty? takže zajtra asi kúpim v lekárni tie sieťkové nohavičky po pôrode a aký majú názov? Stačí keď si vypýtam sieťkové nohavičky máme tam takého lekárnika tak dúfam,že bude vedieť čo vlastne chcem 🙂

alex
1. dec 2009

no to bude rozumnejšie, kúpiť len jednu a uvidíme ako sa to vyvinie.

cukruska1920
1. dec 2009

Ahojte babulky.... slubila som ze vam napisem co mi zistili...takze mam vysledky...mam mutaciu MTHFR...co znamena ze si v tehotenstve budem pichat injekcie na riedenie krvi..ako ziadna slava ale som rada ze sa prislo na pricinu...este musim ist na hematologiu a povedia mi co dalej...a ak dovolia v januri zaciname

olifcek
1. dec 2009

garonka no mne dal dnes lekar papier i s cislom, kde sa mam objednat, ale skontaktovala som sa s lekarkou, ku ktorej budem az do porodu chodit a dohodli sme sa, ze sa nemusim objednavat, ze mi to ona urobi v piatok, aj s poradnou a vsetko mi porozprava, super..

joj, uz je papier cisty, ale na vlozke par svetlunkych kvapiek....

zosi, co to Tebe na to povedali?

blumka
1. dec 2009

kati, ja som kojila len 3 mesiace...ale flasky som riesila az potom
cukruska, tak aspon vies pricinu...to je zaklad, prist na to preco, uz bude isto lepsie..drzim palceky aby sa vam to cim skor podarilo

zoska
1. dec 2009

cukruska ahoj 😉
no mam radost, ze vies v com bol problem...injekcie urcite zvladnes 😉 budem ti velmi drzat palce, aby vsetko vyslo podla vasich predstav...snad nam zaciatkom roka napises ze si kinderko 🙂

olif...teraz neviem co presne mas na mysli??

alex
1. dec 2009

cukru tak teraz ťa budú liečiť a konečne to dotiahnete do úspešného konca, držím palce! 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre