Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
1. dec 2009

cukrus drzkam palceky 😉

cukruska1920
1. dec 2009

juj babulky dakujem...ste zlata...hadam to nepotrva dlho a budem sa gulatit tak ako vy...a urcite vam dat vediet... hehe... 😉

olifcek
1. dec 2009

cukrus, super, taze teraz to uz vyjde 😵

zosi, ked si bola na tej pohotovosti kvoli kvapkam...a to si ten den aj mala vysetrenie a tie kvapky boli reakciou?

zoska
1. dec 2009

nie olif...praveze ja som nemala 2 tyzdne predtym ani vysetrenie ani sex...preto som aj panikarila
ja som mala najprv hnedy vytok a potom este par kvapiek cervenej krvi a potom uz nic...povedali ze to mohlo byt ak som niesla nieco tazsie...no a ja som v ten den niesla nakup, ale len z auta do vytahu a den predtym som upratovala knihy 😕
v podstate nezistili co to bolo, ale ze to s malou nema nic spolocne...

martulanr
1. dec 2009

cukrus to zvladnes neboj hlavne ze zistili príčinu
moja kamoška to ma tiez zistili jej to az teraz a to ma uz 6 ročnú slečnu doma

maminnka
1. dec 2009

Olif, som rada, ze sa ti to upokojilo, tak je teraz jasne, ze to bolo len z vysetrenia... ale strachu ti vie nahnat riadne, co?

flase nekupujem, nejake mam pio synovi, kupim len nove cumliky... ja som mala po porode s kojenim velke problemy, maly sa nevedel prisat, vela som odsavala a davala mu z flasky, potom aj umele mlieko, ale neustale som ho prikladala. Ked troska zosilnel, presli sme na uplne kojenie, tusim v 2 mesiacoch. A uspesne som kojila rok a den... vtedy sa sam odstavil 🙂

maminnka
1. dec 2009

Olif, a este som Ti chcela... ja som na zaciatku tehu dost krvacala... to boli ine stresy!!! dovodom bola krvna zrazenina, co sa mi tam vytvorila a tiez maternica, kompletne prekryvajuca krcok... ale nastastie sa oboje upravilo, zrazenina odkrvacala a maternica sa pekne zdvihla hore.

zoska
1. dec 2009

kočky idem ja este kuknut do papierov...snad zajtra dobre napisem ten test...
tak pekny vecer a sladke snicky 🙂

maminnka
1. dec 2009

zoska, drzim palce na zajtra!

alex
1. dec 2009

zoska držím palce na zajtra! 😉

martulanr
1. dec 2009

zoska budem na teba zajtra mysliet 🙂

olifcek
1. dec 2009

zoska dakujem 🙂 a zajtra to mas o ktorej?

mne evidentne pomohlo, ze ste boli somnou, tak i ja chcem byt zajtra s Tebou a vysielat pozitivnu energiu 😉

maminka jo, dufam, ze uz ale nebude ani kvapocka...ech uz nba to nemyslim a v piatok poprosim lekarku, nech to pozrie 😉 😉

zuci manzel ide aj k lekarovi?

martulanr
1. dec 2009

idem ja spat ledva chodim co ma to tak boli dobru noc

katina2209
1. dec 2009

pekné sníčky ja dúfam,že tiež niečo pospím s tými mojimi kosťami baby a do ktorého týdňa sa môže brať magne B6?

olifcek
1. dec 2009

kati, zatial kludne ber, mne doporucuje brat nadalej 😉

kati, martu, nezavidim tie panvoe bolesti...ja ich mam tiez, ale nemsim chodit. takze len na wc trpim, a ked sa prevalujem v posteli...ale vy to mate tazsie...chjo....odpocinte si

olifcek
2. dec 2009

bre ranko

maculik
2. dec 2009

dobre ranko 🙂
kati, najlepsie, ked to vysadis tak v 35-36tt, aby si potom zbytocne neprenasala. Ale radsej sa este spytaj dr, ked pojdes. Kazdopadne, teraz to brat este mozes 🙂

ja sa akurat obliekam, o hodku mame stretko s jednou julovkou, co byva v BB, ona ma dcerku o den starsiu od Adelky, tak zajdeme na dzusik a kolacik, super, ze aspon neprsi, aj slniecko sa ukazuje 🙂

hajdylca
2. dec 2009

dobre rano 🙂 zoska drzim palceky, urcite zvladnes 😉 😉

cukrus ahooj, aj Tebe drzim palceky 🙂

zucana
2. dec 2009

dobre ranko
zosi vela zdaru....
olif lekar bol u nas pozriet muzika a dal mu antibiotika na zaludocne problemy...a povedal keby mal dnes teplotu tak sa zastavi a urobi test na prasaciu....zatial nema...tak snad je to len nejaka crevna...uz by chcel ist von vsak som mu povedala svoje 😀
segra uz odisla pred pol hodkou...som smutnucka....
idem na predporodnu....

janielah
2. dec 2009

zusi, tak to si si segru prilis dlho neuzila... ☹
daj vediet, ze co je s muzikom, ci to bude ok..

martulanr
2. dec 2009

dobre ranko
Kati aj ja berem magne B6 rano a vecer
dnes zasa otras kosti bolia
zusi to bola segra len na skok?

lenica81
2. dec 2009

ranko, dievcata, vela dobrych sprav ste vcera dali, tak gratulujem, ale k tym bolestiam a olif tebe specialne k vystrasujucemu zazitku teda nie... 😕 nech sa vam vsetkym aspon trosku polepsi...

ja musim klop klop povedat, ze zatial je to v poho, i ked vcera som vecer mala nejake divne pocity v brusku... ale zda sa, ze to preslo...

kati, k tomu krcu, ja som to iste mala v nedelu... 😒

a vcera som rozpravala s tou kamoskou, co rodila min. tyzden na antolskej... nemala zapl. lekara ani nadstandard, ale ze to bolo v celku v poho... jedine co vytkla bolo, ze ju vysetrovala nejaka doc menom Lubica ?! xy, ktora nebola moc mila... ale ze chvalabohu ju nerodila... a tiez ze jej neskoro pichli epi, lebo dosla v noci o 2hej a nechali to az na rannu smenu... co nie je bohvieaky pristup... ale ze sestricky boli v ramci normy aj ochotne... netreba cakat, ze proste budu mat na vas cas a vykecavat sa... 😅 tot vsjo...

olifcek
2. dec 2009

zuci a na silvestra budes s manzelikom? ci dojde aj SR? 🙂

leni dnes snad bude vsetko ok...v piatok si ale necham lekarkou potvrdit, ze je vsetko ok 😵

martulanr
2. dec 2009

strasne vela spravi prístup sestričiek ale to je asi na kazdom odd. v nemocke 😉

olifcek
2. dec 2009

opat som po malej objavila na papieri svetloruzove stopy....glg

garonka
2. dec 2009

ahojteeee 😉

ako sa mate? mne je dnes od rana zle som s chuťou vypila acidko joj ale ťažko mi je 😕

olif

maš len z vyšetrenia podraždenu maternicu z vyšetrenia aj ja som tak mala a trvalo mi to asi 3 dni, keď som šla z nemocky domov ma prednosta vyšetroval ale prsty dal dnu poriadne joj no našťastie to prešlo 😕 pritom by bolo jemnejšie vyšetrovať keď naša maternica je teraz citliva

olifcek
2. dec 2009

garonka pisala som uz aj lekarovi xo)))

ale keby som si skor precitala, co pises, neisala by som x;o) vcera ma vysetrenie kusok bolelo, som to aj lekarovi povedala, tak povedal, ze ano, ze mala tlaci hodne hlavickou...x;o)

pisala som lekarovi, ze ci to pocka do piatku, ci to moze byt z vysetrenia...aj to, ze nemam bolesti som mu napisala...ved...x;o)

ja si myslim, ze je to z vysetrenia, ale vies...kusok neistoty...

zucana
2. dec 2009

nazdis olif neboj vsetko bude oki...
dnes nam hovorili na predporodnej ze mozes byt aj otvorena aj mat krcok kratky ale kedy sa mala vypyta na svet to ti nik nepovie takze to moze byt aj neskor tak sa neboj a mysli pozitivne 😉
muzik sa uz citi dobre uz vymysla nechce byt v posteli....tak ho tam zatvaram v izbe...urobila som mu zemiaky s oliv.olejom a chleba a jeden maly keksik a teraz krici ze chce este chleba 😀
idem sa aj ja napapat....
segra uz je v BA....bola od soboty do dneska...lebo ma skolu a ona aj uci anglictinu...
pridu 26.12. ale pred silvestrom idu domkov takze budeme s muzikom a s vikinkou 😉

garonka
2. dec 2009

olif aj ja som panikarila 😀 len ten prednosta ma poriadne rozvrtal joj ale bolelo to a tak mi bolo treba lebo som sa nevedela uvoľniť no jasneeeee keby sa to dalo 😕

loginka
2. dec 2009

cafte, ake pekne pocko 🙂
ku nam by mali prist nasi na Vianoce, tak sa tesim, silvester uz asi tiez len my a drobci

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre