Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
3. dec 2009

leni no...pravdou je, ze toto uz mam mozno dlhsie...ja si totiz pred zrkadlo najdem cestu malokedy...a co som tehu, tak 1x som sa vyobzerala...predtym som mala moznost kuknut sa na mna celu u nasich v chodbe, kde bolo len umele svetlo, takze moznooooo to nie je novinkou chi...

leni urcite mysli na seba a babo, nie na svokrovcov 🤐

leni nech manzel ,,pomaka,, x;o))

selyma zeby z plavarne? X;P vodou priplavalo? 😀

zucana
3. dec 2009

a ja cakam kym mi mamina donesie lovelu lebo tu nemaju prasok na pranie detsky...sila ze?
a som urobila uzasnu svieckovu som na seba hrda...aj ked muz ju samoska nejedol....

olifcek
3. dec 2009

jeeeeej, ono to bolo len otlaceneeeeee, nemaaaam ani jednu striuuuu, klop, klop, kloop 😎

olifcek
3. dec 2009

zucana ved tolko varis, ze uz musis byt ,,namakana,, x;o)

manzelik sa ma pyyytal, kedy si vyberiem prebalovaci pult, jeeeeeeej...som myslela, ze take nechceme, ale ked ano, idem hned po nete kukat nejakeeee jupiii

zucana
3. dec 2009

😉 😀
olif len pekne vyberaj.... 😉

olifcek
3. dec 2009

kolko je taka normalna cena za pult? ved ja nevieeeem x;o) nech nekupim zbytocne draheee x;o)

zucana
3. dec 2009

olif ja ti neporadim ja som kupila za 220 ... 😒

loginka
3. dec 2009

olif je v Kosicoch Kika? videla som na letaku taky lacny pult
zusika, tak to je parada ze mas taky dobry pocit z porodnic, ja sa tam nechystam az na porod, dufam 🙂

olifcek
3. dec 2009

logi jj, je tu kika...uz aj idem kukat ich katalog x;o)))

len asi by sme radsej dreveny chceli...x;o))) ci pvc lepsi? pozerala som, ze tie pvc maju i vanicku uz, hmm...ale drevene su krajsie zase...safla...

olifcek
3. dec 2009

no nasla som
http://www.kika.com/sk/katalog/m/deti-studenti/...

ale za tu cenu v pohode viem mat i drevene cez inzeraaat x;o) a aj za menej x;O)

olifcek
3. dec 2009

i ked rozmyslam...ze nechcem vanicku v pultiku...radsej nech je mimo..c;o)

olifcek
3. dec 2009

baby....keby sme kupili len komodu, a na nu dali prebalovaciu vlozku? je to pohodlne?

olifcek
3. dec 2009

ne vlozku ale podlozku x;o)

loginka
3. dec 2009

to je uplne ine, na letaku to stalo 11, 49, drevena bez vanicky

olifcek
3. dec 2009

logi juuuuuuj, saflaaaaa....musim naaajst x;o) ze jak to vyzeralo x;o)

loginka
3. dec 2009

sorry to je cena len za podlozku, regal stoji dost 65 eur
ja budem mat podlozku na stole, a myslim, ze je to v pohode

megg
3. dec 2009

ahoj Olif, podla mna je taka umelohmotna komoda s vanickou uplne zla vec. Je to hebedo, co ti bude zavadzat. Radsej si kup drevenu so suflikmi trebars a na to ta makka podlozka.

maminnka
3. dec 2009

Olif, odporucam komodu a na nu len prebalovaciu podlozku, ulne postacuje a je to aj prakticke... presne ako pise megg, potom ti to bude len zavadzat.

blumka
3. dec 2009

ja som tiez za komodu s podlozkou 😉

olifcek
3. dec 2009

uz pozeram online katalogy kiky x;o)

zucana
3. dec 2009

ja mam taku komodu co je v tom aj vanicka a prebalovacia podlozka..zajtra dojde 😉

olifcek
3. dec 2009

baby, DAKUJEEEEM. bude teda komoda a na nu dame podlozku

olifcek
3. dec 2009

ja vanicku chcem mat pomimo 😉

zucana
3. dec 2009

my nemame vanu iba sprchovy takze asi tak 😎

martulanr
3. dec 2009

ahojte
olif pozri este ikeu 😉
gratulujem k dobrym vysledkom

lolka
3. dec 2009

cafte,
my mame tiez drevenu komody z Ikey a na to sme kupili len prebalovaciu podlozku a je to v pohode. aj ked je ta komoda o 10 cm vyssia ako tie original prebalovacie, ale nevadi nam to - ja aj muzik sme vyssi, takze sa to da 🙂

maculik
3. dec 2009

Ahojte 🙂
Tak uz sme u nasich v Mestecku, cesta z BB v pohode, akurat ze som vyvracala cely obed, lebo sme isli cez Sturec 😝 Mama mi ledva stihla podat sacok, skoro to vsetko skoncilo na sedadlach auta nasej znamej 😅 No potom uz mi bolo dobre, driemala som, Adelka spala, tak pohoda.

Gratulujem k dobrym vysledkom z poradni, ktore ste mali 🙂

Blumka, a nevies mi poradit, ci teda ak chcem zrusit flasu aj ja Adelke, ci jej mozem mliecko davat do niecoho ineho, len neviem coho? Lebo ona vzdy vecer po kupkani uz caka na flasu, velmi rychlo si na nu zvykla, ked som ju v polke 13.mes odstavila.

maminnka
3. dec 2009

ja tentoraz nekupim ziadny prebalovaci pultik, mala som ten s vanickou a nebolo to dobre... aj tak som prebalovala na posteli... terz uvazujem o takej podlozke, co sa da dat na postielku, na ten kraj, kde nie je babo... mate s tym niekto skusenosti?

lolka
3. dec 2009

macu, to vracanie je hnusne... 😒 ja som si to pripomenula cez vikend, dojedla som ranajky a sup ho von 😖

baby bratislavcanky, dnes otvarali v Raci novy velky obchod pre tehulky a deticky - Brendon do cca 4 rokov. maju tam plno peknych veci (aj "pekne ceny") 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre