Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

kakatka1
4. dec 2009

Olif vidis a mna zase vcera ten mudry primar opravil ze sa jedna o morfo v 30tt a nie o piretoky este. 😒
Hej Martulanr vsimla som si, aj s Ewe ( dufam ze je OK, dlhsie sa tu neukazala ) A Radko sa tesi na braceka? Nas Simko velmi, stale mi hladka a bozkava brusku (nasu smykalku), no ale uvidime co bude v reale potom. 😉

olifcek
4. dec 2009

kakatka ja mam i papier na vysetrenie IPP, co su vraj prietoky, tak ja neviem 😀 necham sa prekcapit x;o)))

zuci on vie, ze sa na to hnevas?

olifcek
4. dec 2009

jo veru, ewe tu dlho nebola 😕

zucana
4. dec 2009

jasne ze vie....este mi posiela otky stola ze kolko ma roboty co ma vobec nezaujima ked doktor povedal ze ma byt doma...
do pondelka to malo pockat
este stale neprisiel

olifcek
4. dec 2009

zuci 😨

maculik
4. dec 2009

zuci, ano, az do 34tt, ale moj dr to robi do 32tt, preto som to tak napisala 🙂
zoska, ja som od Puchova, dedina sa vola Mestecko, je to smerom na Moravu. Cez Martin sme isli, akurat som vtedy driemala 🙂

Adelka uz buva, idem aj ja k nej, tak zatial pa.

olifcek
4. dec 2009

hehe, zatial neviem, ako sa dostaneme zo sace domov...tam nas zavezie kamos, ale on paq musi ist prec...moje kamosky a kamosi su v praci v tom case...chjo

mau sladke snenie 😉

zucana
4. dec 2009

olif a sanitka?

kakatka1
4. dec 2009

......alebo taxi?

olifcek
4. dec 2009

taxi asi budeme musiet...len mi je luto tych penazi grrr...alebooo...bus pri nemocke stoji, a ten, na ktory musime prestupit, ma zastavku nedaleko zastavky, kde vystupime...asi 150m. len domov to mame zo zastavky kus daleko, i ked dolu kopcom 😉 😉

sanitku asi nemozeme x;o)

sanitku dufam, zee budeme moct, az odtecie plodova voda x;o)

olifcek
4. dec 2009

rozmyslam nad siamskymi dvojkami...to fakt na utz nevidiet, ci su ok, alebo zrastene? 😖

zoska
4. dec 2009

babyyy kukuk moj album 😀 😝

olifcek
4. dec 2009

zoska nadhera...take cudne [nie c~udne] a krasne...ale v tych satkach, druha new fotka zlava...tak nevidiet, ze si tehuuuu

zoska
4. dec 2009

je to len taky vyber ...ja sa moc ksichtit neviem.. vybrala som farbu sephia...dam to urobit a nalepim do nejakeho mini albumiku a vyzdobim...mam ich asi 15 dokopy, tak hadam potesia manzela 🙂
len niektore su take polonahe tak sa budem asi cervenat ked ich budem davat robit 😝 😀 😀

olifcek
4. dec 2009

hehe...zoska, ale si peknucka...fakt prijemne divanie sa...aaaaaa......fajn farba veru zvolena 😵

zoska
4. dec 2009

juj olif dakujeem 😵

olifcek
4. dec 2009

zosi, nedakuj, uvidis, i babam sa tie fotky budu pacit... postavicku mas ale fakt peknu...klobuk dolu

pekne mamicky ste veru, pekne...x;o)

olifcek
4. dec 2009

zosi videla si aj dedine fotky? mne sa najviac paci ta v tom ovale x;o)

zoska
4. dec 2009

ano vtedy ked som videla tu v ovale tak som si povedala zeby nebolo zle take nafotit manzelovi 😉
len ten oval ja neviem urobit vo svojom fotoshope...ale neva

alex
4. dec 2009

zoska fíííha, krásne foto 🙂

olifcek
4. dec 2009

som zvedava ako zucanka upravi tie fotky 😉

zoska
4. dec 2009

dakujem alex 😉
utekam na vlacik...prajem vam pekny víkend, mozno sa dostanem na net, ale ak nie tak sa majte krasne 🙂
papa

alex
4. dec 2009

pa pa pa

olifcek
4. dec 2009

uz aj ja sa chystam k lekarke... tak zatial pa a drzte palce, prosiiiim 😵

alex
4. dec 2009

olif držíme aj s Jakubkom 🙂

stamion
4. dec 2009

ahojte babenky, dakujem za privítanie. Pozeram ze tu to frci, a stále máte o com kecat to je super. Ja idem do poradne v pondelok tak uvidím čo je nové,aj ked môj drobec je otocený opačne,ale mne je to jedno lebo aj tak idem na cisarák. Lekár mi povedal že pôjdem v 38 týždni, že počkáme pokiaľ bude mať malý 3kg a idem pod nože.Tak dúfam že to bude už čoskoro,lebo ma dosť bolia klby a mávam v noci krče v nohách. A ešte sa chcem opýtať či si do pôrodnice beriete aj jednorázové nohavičky?papa Monika

zucana
4. dec 2009

olif drzim palce...
zosi krasne fotky...
pekny napad s tym darcekom...

katina2209
4. dec 2009

ahojte babulky čo máte nové vidím,že ste všeličo popreberali...
zoska krásne fotky...
zucanka neposlúcha ťa ten tvoj chlap a ktorý poslúcha? trošku ho vytrestaj 🙂
olifcek držím palčeky u lekárky...
Ja už spím každú noc zle som hore kôli tým kostiam už len vydržať ešte dva týždne v práci a potom oddychujem
lebo mám spavú nemoc a neviem sa ráno z postele vyteperiť keďže celú noc sa s bolesťami prehadzujem

katina2209
4. dec 2009

a to nemám ešte žiadne darčeky na vianoce akurát pre synčeka som z toho zúfala...

zucana
4. dec 2009

chuda katinka...sem tam aj ja uz citim kosti ale iba ked spim sem tam...
inak s muzom sa nebavim iba tak cez zuby tak snad si uvedomi ale vramci trucu to vydrzim tak do vecera...ale spat s nim budem az v pondelok
a som sa vytocila na svokru...lebo doniesli mi veci a mali to aj montovat ale ked som pocula ako kaslu tak som ich poslala prec a doniesli aj matrac ktory ma 12 cm co by nefungoval monitor dychu tak ho pojdem vymenit v pondelok a pojde aj ona tak som jej to povedala a zacala ze vyhodene peniaze a ze blbosti a potom jej vravim ze prach na pranie chcem detsky ze mi donesie mama lebo tu ziadny detsky nie je a ona ze musi byt...tak hovorim ze neni a ze tak mam pouzit normalny neutralny tak som sa zas vytocila...chcem lovelu zo slovenska a maminka mi ju bude nosit 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre