Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
5. dec 2009

a jeje, na markie ide shrek, ceskyyyyyy x;o))paradicka....

zucana
5. dec 2009

my mame robina hooda a muzik akurat prisiel tak ideme montovat...
a dame asi aj borduru 😉

olifcek
5. dec 2009

zuci len nezakriknime, aha, uz deda odisla...i blum ide tam kde i ja chceeeeeem...x;o)

suzon mne zas hovorili, ked som bola v nemocke, ze mam velke brucho...ale nik nepovedal, ci je to zle, alebo dobre...a tak som sa jednej sestricky a neskor i lekarky opytala, ci je to nejak zle...povedali ze nie, ze mozno je len babo vacsie....a aha, od vcera viem, ze vacsie je x;oD

olifcek
5. dec 2009

zuci, tak prijemnu zabavu x;o)

zucana
5. dec 2009

to sme sa tu asi pre suzon zisli na chvilu 😉

suzon78
5. dec 2009

babeny ako často chodíte teraz do poradne. Ja som do teraz chodila každé 4 týždne, nemali by sa už kontroly skracovať na každé 2 týždne?

olifcek
5. dec 2009

zuci, sa predvadzame? x;oD
suzon v predposledny mesiac uz chodis kazde tri, ci dva tyzdne a posledny mesiac kazdy tyzden, ale to uz do nemocky, kde chces rodit

suzon78
5. dec 2009

ďakujem Vám všetkým za prívítanie a vaše vzácne infošky, dobre mi to padlo si takto vymeniť názory, prajem Vám pekný zvyšok večera 🙂 idem už aj ja off. Tak papa niekedy na budúce.

mmaarrttiinnaa
5. dec 2009

olif aj my s dcerkou pozerame shreka a u nas uz bol mikulas tak aj maskrtime ale uz mi je zle od sladkeho a to som len 2 keksy zjedla

olifcek
5. dec 2009

oooooo a nechodi mikulas az zajtra? haaaa? x;D teda dnes v noci 🙂

mne drahy priniesol veeelmi vela cokolad zo svajcu, takze ja mikulasa uz nepotrebujem, lebo este toto nie je spapane x;o)

olifcek
5. dec 2009

idem si ja lahnut na opacny bok...tazsie sa mi tak pise, tak sa na chvilku odmlciiiim...

zoska
5. dec 2009

ahojte 🙂
ja len tak na skok...sme v blave este, vcera sme boli na trhoch, bolo kvantum ludi, ale pekne su a cigansku v zemli som mala vybornuuu...
dnes sme boli v parndorfe na nakupoch...muzik sa vyblaznil 😀
svagrina mi nabalila 2 oborvske tasky veciciek po neteri tak som vybavena...este daco dokupim aby som len jej vecicky nenicila 😉

deda, marti dobré fotos 🙂
vitam aj ja suzon 😉

zucana
5. dec 2009

babce dali sme borduru ..tak som dala fotky izbicky...ale samoska ze chyba postielka, koliska, este nad prebalovacim taka policka a mackovia na nabytku...co mi este musia dodat 😉

andrea2603
5. dec 2009

ahojte, babulky.

vítam nováčika v našej téme.

dnes ma už noha nebolí, super 🙂 . Zdobila som medovníčky, aby mali deti nachystané, keď budú mať Vianočné posedenia v ZŠ a MŠ, ale ešte 1 dávku budem musieť upiecť pre nás 🙂 . Manžel varí segedínsky na zajtra, lebo na 10.00 hod. ideme na Mikulášske predstavenie, ktoré organizuje manželov zamestnávateľ, tak to by sme zajtra nestíhali.

olif, tvoja Olívia má už peknú váhu 🙂

Ako tak pozerám, tak asi prevládajú dievčatká nad chlapcami. Už som tu asi sama,čo neviem čo nosím v brušku 😒 .Tak toto sa mi ešte nestalo 😀

zucana
5. dec 2009

mnam medovnicky 🙂

zucana
5. dec 2009

inak andy nie si sama...kuk do tabulky asi 3-4 ste 😉

lenica81
5. dec 2009

Ahojte babenky, tak som nakoniec zostala doma a mangel so svokrovcami a spol su vo viedni na trhoch... radsej som teda nesla, neviem, ci by som to zvladla... a este sa neozvali takze este min 1 a pol hodiny budem sama... 😎 som si fajne pospala a upiekla som jablckovy kolac s hrozienkami a orieskami... mnami... cakam, kym trosku vychladne a spapam si svoje rohy... tie milujem... 😵 a medovnicky by som chcela zajtra piect poobede... tak hadam sa k tomu dostanem... lebo by som chcela vziat kolegyniam k mikulasovi... pre toho mojho ho uz mam v balicku... 😀

inak, ja mam taky kolisavy, ale v podstate v norme... ale tep mi riadne vyskocil oproti tomu pred tehu... to som dost cvicila a lekarka bola vzdy milo prekvapena... ale sak ked teraz mam cloviecika v brusku, tak je to jedno...

baby, s tymi fotos sa cinite... musim zlomit kamosku buduci tyzden... 😉

zuci, nadherna izbicka... my sme dnes natreli prvu vrstvu bielej na tu nasu postielku, tak este zajtra jednu a bude ready... uz len matrac... 😅

zucana
5. dec 2009

leni tak si uzi klud 😉
ja idem o chvilu ovocie nakrajat a taky salat spravim...ideme na 8smu na dynove rizoto k svokre ale nevydrzala by som tak som si dala teraz trochu keloveho 😅
muzik ma fotbal tak tu trochu strasim 😉

andrea2603
5. dec 2009

zuci, tá bordúra je fakt pekná, dobre vynikne na bielej stene.
zuci, len keď sa ti Viki narodí, obkolesuj ju pestrými farbami, nejak sa tým stimuluje niečo v mozgu, to bola rada Lenkinej detskej MUDr., keď nás prišla pozrieť po príchode z pôrodnice. No a ešte mať poodťahované závesy, záclony, aby bolo v izbe čo najviac denného svetla, ktoré je zdrojom vit.D /keď si dobre pamätám/.

Kuknem do tabuľky, aj si odmeriam bruško, teda brucho 😉 .

zucana
5. dec 2009

neviete mi hodit heslo na tu tabulku gmail...lebo si nepamatam...
andy ved vsetky hracky bude mat farebne....ide o to ze ta izba je tmava sama o sebe tak preto biely nabytok....
pockaj ked tam dam takeho velkeho plysoveho zeleneho krokodila 😀

lenica81
5. dec 2009

baby, aka tabulka, kde, zeby som sa updatla... 😕

ten kolacik je fakt super... mnami... inak i kelovy by som si dala... asi by som mala zacat doma viac varit... ale po praci som taka unavena, ze nevladzem... ☹ tak od januara na MD sa skusim cinit...

adi, takze vela farieb a svetla... a prave minule som videla nejaku reportaz, ze pre deti su dobre ciernobiele obrazky, lebo lepsie pochopia tie kontury a tak... tak neviem... este si nieco nastudujem... 😀
zatial v podstate mam bielu postielku a aj steny su biele... kedze bude u nas v spalni, tak neplanujem nejaku borduru, ale co sa tyka nejakych nalepiek na stenu, tak to si zaobstaram... i tak v lete planujeme male nafuknutie izby, tak na tu chvilku to bude ok... potom dam mozno i nejaku funny tapetu... v kike maju velmi peknu pasikovanu tapetu... tak uvidim... 😅

andrea2603
5. dec 2009

leni, možno čo sa očí týka, tak lepšie vidia čiernobiele, ktovie 😕, ale farby niečo podporujú v mozgu.

olifcek
5. dec 2009

zoska tak si to len riadne uzi x;o)

zuci pekne to je...fajn podkrovny priestor x;o) ten strmcek je akoze meter? ci nem?

adi, ze? maly obrik je to...predpokladam,ze ked je vacsia o dva tyzdne, tak, ze sa jej i pluca a vsetko skor vyvija o tie dva tyzdne x;o) mi nenapadlo opytat sa lekarky x;o)

vy tu peciete a ja, cim su vianoce blizsie, tym viac mi je smutno. lekarka mi neodporuca nic robit, nech vela nestojim, nech co najviac lezim...takze na vianoce nemozem nic napiect ani navarit x;o((( maminku poprosim o salat i rezne, ved i minuly vikend nam papat priniesla, i dnes tu bola a pride i zajtra...ale nezdrziava sa, lebo chce, aby som lezala...

smutne vianoce...

andrea2603
5. dec 2009

na tú tabuľku sa popýtaj Olif, aspoň mne ona dala všetky info., ja som do týchto vecí tatar, tak sa nebudem ani snažiť 🤐

olifcek
5. dec 2009

zuci, heslo mas v IP...

iste, nove baby, napiste mi, nech vas pridam do nasej tabulky a dam vam heslo

zucana
5. dec 2009

olif neboj budu vesele....
ber to pozitivne aspon sa nenamakas 😉

olifcek
5. dec 2009

nase prve...chcela som ich mat ine...chjo...

ale viem, i usetrim 😵

lenica81
5. dec 2009

olif, neboj... hlavne, ze budete spolu... uznaj... 😉 a potom dostanete najvacsi darcek... male babo... za to to stoji... 😎

mi este tento rok u svokrovcov a buduci rok si dame stedry den s mangelom a vilkom... 😀 ale tesim sa i na to... i ked budem musiet trosku viac makat... takto furt vlastne chodim na navstevu a co ma caka je v podstate ozdobit darcek... svokra ma uz system za tie roky s troma chlapmi... inak teraz mam deja vu... asi mi sibe... 😀

olifcek
5. dec 2009

mamka nam v sobotu pred tyzdnom priniesla tasku s vecickami....lebo segra z nej zacala vytahovat veci do nemocky sesterke, lebo saq...pytala...ach jo...tak som zvedava, co tam ostalo...to uvidim, az sa kupi lovela a dame prat...bolo tam par krasnych vecciek, pouzitelnych do nemocky, co tam ale ostalo...netusim, radsej nekukam ani,,,

andrea2603
5. dec 2009

olif, veď hlavne, že budete spolu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre