Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
6. júl 2009

sjuz, tak ked navaris plnenu papriku pozves k vam nas a urobime si hody 😀 ja ju tiez mam rada...
a my budeme dnes mat segedinsky gulas...MNAAAAAAAAM...

sjuz7
6. júl 2009

tak to hej - tusim nad tym vazne popremyslam🙂 ! zahrada je velka a detom by sa pacilo🙂

bambulka123
6. júl 2009

Ahojte babenky dlllllllllllho som tu nebola ale nebolo mi dobre ,tak ked som mala chvilu casu tak som radsej lahla.Ja mam tak rozhadzanu pracu.Ale uz mi je lepsie nevolnosti mi ustupuju tak tu nakuknem castejsie.

sjuz drzim palce aby bolo vsetko ok.

Ja som bola dnes u lekara a tak ako som si myslela len mi prehmatal brusko.Zmeral tlak.A ked som sa vazila som skoro odpadla mam 3 kg viac za mesiac.Ja to nechapem ale mam aj brusko velke.Kolegina sa smiala ze to budu dvojicky.Ja si musim na prvy utz pockat este tyzden ked uz budem doma na Slovensku.Ale uz sa neviem dockat,uz keby sme tam boli.Tato neistota ma ubija.Dufam ze je vsetko ok.

Baby ja nemam vobec nanic chut.Jem len preto ze ked som hladna boli ma zaludok. 😖

bambulka123
6. júl 2009

Ja som dnes navarila len fazulovu polievku.

cukruska1920
6. júl 2009

booze vy mi tu robite chute a ja mam prazdnu chladnicku a do obchodu sa mi ist nechce.... no co...dame si obzerance s makom 😀

alex
6. júl 2009

jááj plnená paprika 😵 hneď by som si dala za hrniec 🙂

alex
6. júl 2009

jak by som sa šlahla do postele... nech už je pol piatej a idem domov...

sjuz7
6. júl 2009

Bambulka - dakujem🙂
a- fazulova je u nas HIT - vsetci ju miluju a vedeli by ju jest aj tyzden v kuse🙂

blumka
6. júl 2009

😀 jaaaj, fazulova, tu by moj manzel jedol aj mesiac v kuse...a terezka tie miluje fazulu... 😀

alex
6. júl 2009

ja mám rada fazuľovú, ale bielu, takú mliečnu s údeným mäsom a chlebík k tomu. Moja svokra robí takú hnedú so širokými rezancami, mrkva,petržlen, tá mi veľmi nechutí.

bambulka123
6. júl 2009

Aj my ju mame velmy radi.A hlavne ze je rychlo hotova kedze som bola u toho lekara.
Za chvilku mi treba ist do prace a tak strasne sa mi nechce. 😖

blumka
6. júl 2009

alex, presne taku aku robi tvoja svokra taku robi aj moj manzel..nemas svokru z vychodu? lebo ja som takuto fazulovau polievku jedla len na vychode...My sme doma vzdy robili taku bielu

babulka123
6. júl 2009

jeeej aha ja somm babulka123..
tak ti prajem aby ti to vsetko vyslo v pohode..

alex
6. júl 2009

blumka nie moja svokra je z BA. Ale ona ani kapustnicu nerobí klasickú, ale takú bielu mliečnu s vajíčkom...

blumka
6. júl 2009

no tak aspon budem vediet, ze taku fazulovu robia aj inde...je to aj tak sranda ze ake male slovensko a kae rozne zvyky mame...

alex
6. júl 2009

no vidím to tak, že u svokry si objednám plnenú papriku a u maminy bielu fazuľovú a budem mať obžerstvo 😵

blumka
6. júl 2009

😀 alex, a co myslis, preco som ja teraz na 3 tyzne u nasich? a preco mame dnes segedin? som si objednala 😀 😅

alex
6. júl 2009

😉

olinka6226
6. júl 2009

ahojte... mne je zle ako uz davno nie. uz som zacala aj vracat... no a aby mi nebolo malo od piatka mam zapal dutin a nachladnute krize... lebo mudry kolega zapol klimu v kancli na 10stupnov a ja som si vsimla az ked mi kosa bola a to uz bolo neskoro ☹ takze teraz soplim boli ma hlava mam teplotu a je mi k tomu este tehu nevolno... a kedze mam do stredy uzavierku mesiaca tak este k tomu vsetkemu musim kvasit v praci. uplne ze zleeeee... ale snad sa mi podari vsetko ukoncit do zajtra poobede a v stredu si vezmem volno...

bambulka123
6. júl 2009

Aj ja uz budem o tyzden doma a mamka mi bude vyvarat. 🙂 Aj ked len na 3 tyzdne.No aspon nieco.Ale tu plnenu papriku si musim tiez objednat taku ste mi narobili chut 😅
My robime fazulovu aj na bielo aj na hnedo ako sa mi chce.

bambulka123
6. júl 2009

olinka tak to teda nezavidim.Tak nech Ti to rychlo prejde a nech si ok.

blumka
6. júl 2009

olinka, fuuuha, teda ty by si mala doma lezat a oddychovat a nie v praci byt.. ☹

alex
6. júl 2009

Olinka skoré uzdravenie prajem! A kolegu vyťahaj za uši 😠

bambulka123
6. júl 2009

Dievcata tak ja utekam do prace tak sa majte.

sjuz7
6. júl 2009

Olinka - to musi byt fakt neprijemne - skus aspon homeopatika, medik,cajik🙂, ja som uz na zaciatku v praci povedala, ze pokial som tam ja, klima sa zapinat nebude a basta. alebo budu tahat sami bezo mna🙂 - nastastie mam kolegyne vsetky tak mladucke, ze by mi mohli byt dcerami🙂

cukruska1920
6. júl 2009

baby este vas popichuje v podbrusku? mna dnes tak slabucko...

alex
6. júl 2009

cukrus aj mňa ešte občas zabolí, tak predmrchovsky...

cukruska1920
6. júl 2009

alex...mna nie tak mrchovsky ale tak ako keby mi niekto pichal ihly do podbruska ale to citim len chvilku a potom to prejde... uz nech je stvrtok a idem k lekarovi

blumka
6. júl 2009

alex, mne v minulom tehu moj lekar povedal, ze take tie mrchovske slabe bolesti mozem mat vzdy, ked by som akoze mala mat mrchu...

zucana
6. júl 2009

baby jezis ja by som si tak dala plnenu papriku ale tuto maju len taku papriku tu hrubu ... a moja maminka ju robi najlepsie....len skoda ze pride az o mesiac ☹
a fazulovu robime aj bielu aj hnedu....
jaj taku chut mam teraz na slovensku kuchynu az ma z toho brucho boli.... som si robila fazulovy privazok min,tyzden a dnes idem na zemiakove placky....
talianska kuchyna je strasne jednoducha a vobec mi teraz nechuti lebo je pre mna akoby bez chuti....sama cukina, cestoviny a maso bez ziadnej omacky.....
segedin mam v mrazaku z minula ale zajtra urobim asi cestoviny tuniakovymi gulami a paradajkovou omackou...
dajte nejake tipy co by som si mohla spravit slovenske 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre