Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maminnka
7. dec 2009

maculik, tak to vyzera na tu siestu chorobu, ak uz sa neobjavi horucka, mozes si vydychnut... ale Adelka aj kasle? ma sopliky?

blumka
7. dec 2009

macu, uvidis zajtra..ak bude vysypana a bez horucky tak je to ono 😉

maculik
7. dec 2009

trošku kašle, ale nie veľmi. A skôr vtedy, keď predtým plače. Soplíky nemá, teda len vtedy má, keď plače. Ale dávam jej preventívne Stoptusin, lebo u svokrovcov kašľala trochu taký suchý kašeľ, tak som jej ho radšej kúpila.

olifcek
7. dec 2009

adi jej, aspon kusok Ta usetria 😉

co to je ta siesta choroba?? to ma kazde babo?

lienka viacere sme uz zazili sok zo spinenia veru...

blumka
7. dec 2009

olif, to su vysoke horucky pocas 3-4 dni, potom horucky ustupia a dietatko sa cele vysype vyrazkami, ktore ale rychlo zmiznu...je to tazko uhadnut tu chorobu, kedze sa velmi podoba na chripku...lekari niekedy urobia chybu ze predpisu antibiotika, babatko ich zacne uzivat, potom sa vysype a lekar zhodnoti, ze to je alergia na antibiotika...a pritom to je len obycajna siesta choroba, ktora zmizne sama od seba, bez antibiotik... a nemusi ju mat kaze babo

olifcek
7. dec 2009

blum dakujem za info...som netusila, ze cosi take je 😕

blumka
7. dec 2009

no ani ja...kym sa to nestalo tete 😀

olifcek
7. dec 2009

to je fakt...ved ja neviem ani o ockovaniach nic, chi...ale to sa nauciiiim 😵

maminnka
7. dec 2009

ja som tiez zazila sok, ked sa maly rano zobudil a cely strasne vyhadzany... som az plakala, co mu je...

olifcek
7. dec 2009

mami tak to Ti verim

olifcek
7. dec 2009

no neviem, ale to ste vsetky odisli na vian. trhy? x;o))

idem ja hajat x;o)

ewelyne
8. dec 2009

ahojte baby, tak som tu dnes prva 😉

zaspala som nad ranom a bola hore uz pred siedmou 😒 no mam za sebou super noc.

blumi, maminka, fuu este som nepocula o tej siestej chorobe, sme ju este nemali.

maculik, dufam, ze malinka bude skoro v poriadku, ako sa dnes mate? aku ste mali noc?

zucana, posledny krat, neviem naco to riesis pre seba, ked ja som pisala o babach ktore bud su otvorene a zastehovane, alebo maju skrateny krcok, tak teba sa to netyka, nie? len si mi prisla na um, lebo ked sme sa bavili o plavani, tak si tvrdila, ze teba od zaciatku nevysetruje lekar zvnutra. to je cele. a ked si precitas, nejake knihy o prirodzenych tehotenstvach a porodoch od roznych autorov, tak sa to nepouziva a v zapadnych krajinach uz tiez nie, uz len tu u nas v postkomunistickych kde su zauzivane urcite praktiky. to je jedno, kazdu vysetruju inak,kazdy lekar ma svoje postupy. mna tak pozerali len raz zatial, neviem ci ma dnes tak pozrie, uvidim.

alex dakujem za kontakt, idem kuknut a porozmyslam. to spolocne, to sa budete len vy baby fotit?

olifcek, ako sa mate?

kakatka1
8. dec 2009

Dobre ranko! Ewe, napodobne a ja som uplne mrtva, nevyspata. Vobec sa mi neda zaspat a ked tak uz musim vstavat do prace. 😠

blumka
8. dec 2009

baby, ja keby som mala chodit do prace tak asi sa hodim marod...sice spim, ale uz tak kadejako, vsekto ma vyrusi, uz si neviem najst dobru polohu,je to na prd...
ewe...ta siesta nie je az taka hrozna, hlavne ze sa vie jej presny priebeh, takze za 4-5 dni je z toho babo vonku 😉 a tusim sa objavi len raz ak sa vobec objavi

blumka
8. dec 2009

maculik, ako je Adelke?..mne sa v noci zdalo ze ma terezka nejake horuce celo, ale rano uz nic..tak asi sa mi to fakt len zdalo

ewelyne
8. dec 2009

Baby, co pracujete este, fakt klobuk dole, katka, ze to zvladas... ja som ako sova v poslednej dobe, mam obdobia, ked od zufalstva revem, ze nemozem spat.... 😖
a to sa snazim cez den unavit, aby som padla do postele ako drevo a nic...

blumka, aky to ma presny priebeh? tak zvlastne sa vola, ze siesta 🙂
to inak aj ja stale maleho v noci kontrolujem a osahavam, ked ho prikryvam a stresujem,ze co to.
dnes rano nejako pokasliaval, ale tak akoby len podrazdenie zo sucheho vzduchu a potom ten prechod studene a zasa teplo- ked ide do skolky. uz asi vyhrabem zvlhcovac zo skrine.

ewelyne
8. dec 2009

katka a ako simonka? ja som inak vcera zistila ze je aj simona a aj šimona v sk kalendari 🙂
som nevedela, ze ake zistenie 😀 inak meno nemame stale tak je to moja bambulka zatial 😉
zatial si nic nevybrala, ked jej citam, nereaguje, a nejako som este neodcitila to spravne 😉
to maly, ten si vybral hned 😉 len mala nejako vymysla 😀

blumka
8. dec 2009

ewe, z nicoho nic sa objavia vysoke teploty okolo 39-40, bez kasla, bez nadchy...trvaju 3-4 dni, potom zrazu klesnu, cele telicko sa vyhadze takou malou vyrazkou, ktora tiez ustupi tak do 3-4 dni a to uz je bez teploty...nic vazne...len ako som uz hore pisala, niektori lekari hned nasadzuju atb a zbytocne, tak treba aj s tymto ratat
ja som mala take nespave stavy, od terezkinho 3. mesiaca...spala som po 2 hodiny denne..bola som ako matoha, ale u mna to suviselo s inymi vecami..ale bolo to strasneeee...v noci som spat nemohla, cez den som musela byt s terezkou...

ewelyne
8. dec 2009

fiha blumka, no este ze je to uz za tebou..
Ja teraz vyzeram ako super prototyp matohy 😉 no ale ved co uz 😀

olifcek
8. dec 2009

Ewe dakujem za opytanie, mam sa celkom fajn. V noci spavam celkom fajn, dnes mam pocit, ze je brusko makke, takze uz rozoznavam u seba tvrde a makke x:o) nespim uz asi hodku, dojde kamoska na 9.10 a idem si po OP, ale len ked nebude vela ludi, inak sa otacame dom

olifcek
8. dec 2009

Drahusik ide k lekarovi, konecne. Ma taky probs., ze cez sa cez den tazsie nadychuje. Kazdu chvilku to nim celym zalomcuje-nadvihne od pasa hore. Ked spinka tak to nema. Ked bol v praci na preventivke, dali mu aj do balonika fukat a vraj vsetko v poho. Ale mne sa to nezda. Ved ho to pri tom tazsom nadychnuti aj boli...

ewelyne
8. dec 2009

olif, tak opatrne, to si pamätam pri prvom, ako som tehu stala v rade na OP este v KE... nieco strasne a to tam tam ludia pridu normalne aj od siestej cakat...
skus poprosit niekoho nenapadne vpredu, ci by ta pustil, uvidis, dobra dusa sa sem tam najde, aj ked to necakame 😉

janielah
8. dec 2009

ahojte babky.

Eva preco tej Zucane nedas pokoj? Aj niekto iny okrem teba ma pravo sa vyjadrit, vsak???

Viem ze mozem teraz cakat utok na seba, ale akosi som si uz zvykla na to

ewelyne
8. dec 2009

olif, taketo nieco mala moja krstna. nakoniec to bolo, ze zla hydratacia, a trocku viac akoby"zavodnene" pluca a tym padom nepravidelne bilo srdiecko a sposobovalo taketo nieco.

ewelyne
8. dec 2009

jani a ty co zasa riesis??????
ja nikmu neberiem pravo vyjadrovat sa!!!!!!!!!
Ja neriesim vas, co sa furt do mna staraaaaa?

len som jej to chcela vysvetlit tak ako som to pisala a tak ako to pochopila aj olif, leen ona nie...

olifcek
8. dec 2009

Ewe ja dufam, ze to nebude nic vazne. Verim, ze sa to da do poriadku x;o) o ktorej to mas dnes tu poradnu?

ewelyne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ewelyne
8. dec 2009

olif o druhej. dam vediet.

ewelyne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ewelyne
8. dec 2009

jani ake vyhrazne IP? ty co riesis???? daj pokoj.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre