• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
olif nepoviem vsak uvidime ci bude chutit :wink:
len pride az o hodinu ze mam zavolat svokre nech mi pride ten hrniec dat dolu...lebo je strasne vysoko a je tazky...ale ked ja nemam chut ju dnes vidiet :unamused:
no ale zakazal mi aby som to sama dala dole...
olif maminka aj tebe napecie neboj :wink: alebo ti poslem ? :confused:
8. dec 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif nemam este ziaden, musim nejake pekne foto vyhrabat a dat. ved aj tak som tam mala len 3 fotky :wink:
8. dec 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem babulky ste zlate... liecbu este nemam...zajtra idem na hematologiu a podla vysledkov mi povie ci si budem pichat injekcie alebo stacia tabletky... no vam inak poviem ze to bolo fajne po takom dlllhom case znova...ved viete co :grinning:
8. dec 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrus :wink: :slight_smile: :grinning:
8. dec 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrus a injekcie su silnejsie ako tbl.? ci aky je v tom rozdiel?
8. dec 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci tak tak, sama nedavaj dolu x;o) a ked ju nechces vidiet, tak...zavolaj ju a paq si odskoc na wc, ze surne musiiiis, hehe x;o)))

moja mamka kazde vianoce sa stresuje, kazde vianoce hovori, ze ona ich nepotrebuje a tak...ale to mozno uz len nezvladala, ked s nimi segra s detmi byvala a nedivim sa, ze uz toho mala dost...chodit z prace do prace...ale hlavne, nasi nerobia pernicky x;o( nasi len rumovo-kokosovu roladu a potom tusim len nieco kupuju...a kupene ja nelubim...i ked...i to je riesenie xo)

zuci, bolo by odomna nepekne chciet od buducich mamiciek, ktore s bolavymi krizami, tvrdnucimi bruskami a pod., ktore si predsa len napecu, chciet aby i mne cosi dali...ja len rypkam...ale pravdou je, ze domace kolaciky lubim, a aj perniky, zatial, co kupeny pernik mi nechuti....

draheho mamka mi pisala, ze nejake pernicky posle, tak mozno predsa aspon nieco budeme mat x;o) i ked nie mojim pricinenim sa...
8. dec 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminnka a ešte k tomu keď chce byť mužík pri pôrode, myslím že už nie je povinné, aby absolvoval prednášku. Ale všetko si ešte naštudujem v téme Antolská pôrodnica, aby som vedela a potom ti hodím info.
8. dec 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewe ja viem, ze tam bolo len par x;O)

by ma zaujimalo, jak to, ze mi tvrdne kusok brusko, ked len lezim...grrr...i ked...to sa asi len malicka pevaluje a vypuluje x;o)
8. dec 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrus super, držím palce. Dúfam, že čoskoro ti tam bude iné svietiť :wink:
8. dec 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif inak také tie šťuchance tak rýchlo za sebou, čo si včera spomínala, tak to aj ja mávam. A tak isto tvrdnutie len keď ležím, tiež neviem či je to tvrdnutie, alebo sa mi malý prevalí na jedno miesto a vypučí, neviem to určiť.
8. dec 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a jeje, uz mi svieti 32tt, tssssss, jaka som ja uz fesandaaaa :wink:
8. dec 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mne dnes skočilo na 30 :dizzy_face:
8. dec 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali tak asi je to v poriadku...ja kled vidim, ze to mavate viacere, tak to beriem, ze je to sucastou tehu x;o)) ved nemozeme byt vsetky ,,pokazene,, kinderka x;o))
8. dec 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif ja bych ti dala kebych robila :wink: v it je jedine pozitivum ze tu v cukrarnach a pekaznach tak dobre pecu ze je to este lepsie jak domace ...ale ine ako nase domace...a preto tu nikto ale nikto nepecie....
8. dec 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli :grinning: dakujem, teraz som tak dva krat vacsia, az nemam ani chut sa odfotit...
ved aj zuzke som slubovala na porovnanie.... :sweat_smile:
8. dec 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja mam od nedele 33 :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dec 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci x;o)) Ty si zlata x;o) dakujem x;o)

ali stuchance nie do krcka, ale take tie v brusku, ze? mne to niekedy pride, ze si mala len potrebuje rucku ci nozku len otrepat...vies, ako ked mas ruky od vody a neutries si ich, len otrasies...tak asi k tomu by som prirovnala take tie rychle ale fakt kratke stuchance malej v brusku
8. dec 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewe.... no zevraj to zavisi od toho v akej miere budem mat tu zrazanlivost...tak uvidim...ale je mi to jedno..hlavne nech otehotniem a nech je uz vsetko v poriadku
8. dec 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru jani :wink:
len keby si mna videla vyzlecenu ....veleryba :astonished:
8. dec 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani pssst, i ja som slubila...uz sa aj schyluje k uskutocneniu, ale prosim, nepripominaj to tu, dobre? myslim to, ze dlzim...b uz aj alex si vsimla, ze stale fotku bruska nemam...vlastne teraz uz brucha...tvar sa nenapadne...chapes...nenapadko x;o)
8. dec 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ak mate niektore medzi sebou spory tak si ich, prosim, rieste v internej poste alebo osobne, len nie vo fore. vazte slova a nenadavajte si. Dakujem
8. dec 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali , oli, no take male rychle, niekedy ja do rebra, a raz tu raz tam a hore dole :wink:
mali drobcekovia, uz asi maju malo miesta , chi :wink:
8. dec 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci no mna by hodili spat do mora a vzali mi OP, preto sa nevyzliekam...nechce sa mi znova doklady vybavovat :wink:
8. dec 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte :slight_smile:
no mam super zazitok z vcerajsej navstevy u diebetologicky, tvrdla som tam od 7 do 12.15 (a to doslova, krize v prdeli) kedy nas 2 tehotne konecne zobrala doktorka ako posledne, mala som dobry cukor, to nebol zatazovy test, ale tiez nas kontrolovali 2 - nalacno a po ranajkach, strcila mi do ruky nejake debilne tabulky no dakujem pekne, aby som jedla podla nejakych jednotiek, to by som bola total hladna
8. dec 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrus, ved ano. drzte sa.

olif, ja som chcela take pekne fotky urobit, ako baby robili, ze cierno biele a tak. len nemam asistenta na to a sama so samospustou to neviem, ja taky antitechnicky typ... aj to brucho zmerat ...idem...
8. dec 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif neukazes nam fotku a este aj tu napises za sa ma janak tvarit nenapadne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no toto
8. dec 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loginka :confused: :astonished: cooo? tak dlho, ta vytrapili?
a to su co za tabulky?
8. dec 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukruska ahoooooooooj..drzim mooooooooooooc silno palce nech sa vam coskoro zadari a nech to potiahnes do dobreho konca... :wink:
8. dec 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, olif presne také šťuchančeky, tak naboku bruška väčšinou.
8. dec 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
logi no sila toto, takto ťa nechať trápiť v čakárni :angry:
8. dec 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok