Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
8. dec 2009

krasny tiez 😉

olifcek
8. dec 2009

no baby, ja som urcite RH+ ale krv na protilaky mi itak brali, vraj kontrolne plus cosi so zltackou sa spominalo...

zuci, mam pri sebe tu tehu knizku....x;o)

olifcek
8. dec 2009

zuci a co stal ten vankusit, co Ti mamina kupila? nevidim v linku cenu...

garonka
8. dec 2009

maminka no lebo adminky vymazavaju fotky ktore nesuvisia s tehu už mi raz vymazali 🙂 no natrapila som sa a tak ich potajomky vyjedavam ale ta poleva tuhla do druheho dňa 🙄 dosť dlho

alex ale koľko som sa uhrešila lebo nie a nie rovnomerne naniesť polevu 😀

zuci pošlem na dobierku? či prvou triedou? 😀 😀 😀 😀 dovtedy nebudu lebo ich vkuse jem škoda že plechova doza nieje na kľučik 😀

garonka
8. dec 2009

alex a maju aj trojkolesovy x lander ale so štvorkolesovy je krajší po predajni som sa snim prešla 😉 je ľahučky

olifcek
8. dec 2009

a podla mojej tehu knizky sa test na protilatky robi v 1.trimestri, 28tt a 34tt...dvoje mam zapisane a pisu, ze negativ, co je bre 😉

garonka
8. dec 2009

olif ja už radšej do tehu knižky nečumakujem lebo len stresy si privodím 🙂 aj mi vyskočila bielkovina v moči a hneď som panikarila že čo to preboha ja mam no ale to je z vytoku lebo tlak je oki 😕

olifcek
8. dec 2009

garonka fak pekne pernicky

a kam to chodis na krv? mne ju beru u gynekologa, pridem, idem dnu, alebo v poradi,v akom sme prisli, odpichne ma a idem prec, nikdy to ale dlho netrva x;o)

alex
8. dec 2009

garonka určite majú aj trojkolesový, no mne sa zdá štvorkolesový stabilnejší.

olifcek
8. dec 2009

garonka, no ja ani nemam vsetko v tehu knizke este popisane, snad sestricka teraz dopise, ale pokial je vsetko ok, ani sa o to nejak nezaujimam x;o)

garonka
8. dec 2009

alex i mne sa pozdaval štvorkolesovy a ja som skušala zeleny ja som toľko kočíkov mala vybratých a nie a nie sa rozhodnuť 😀 nakoniec vyhral ten camarelo

olif beru mi krv na gynde keď idem na poradňu ako minule bola som na cukor tak aj krv na syfilis brala, potom chodím na gastro do Šace na odbery hepatalnych testov tam prídem a idem a teraz v piatok idem na infekčne na Rastislavku ohľadom toho CMV vírusu či akej šarapaty na kontrolu či sa niečo zmenilo tam prídem na 7 ale dnu sa dostanem horkoťažko po dlhom čase, lebo to je jedina ambulancie pre Košice 😠

olifcek
8. dec 2009

vidim, ze pekne sleduju
Leu
Hb
Ery
Htk
Tromb

uz mi to zapisali za 12.tt, 24tt, este tam pribudne za 32tt a 36tt 😉

len sa mi nechce hladat, co tie znacky znamenaju, kedze krv bola zatial vzdy ok 😉

zoska
8. dec 2009

garonka ako ich mas pekne ozdobene...ja moc umelecke vlohy nemam tak ked sa niekto bude pytat, tak poviem ze to zdobili nejake deticky 😀

nd X-lndero som aj ja rozmyslala, a nakoniec vyhral v-max od babysmile, len teraz ho ma cele mesto, tak ma to trosku stve, ale iny uz hladat kvoli tomu teda fakt nebudem 😝 🙂

garonka
8. dec 2009

zoska lebo tie najkrajšie su na vrchu a tie menej podarene na spodku trocha krive ale hlavne daju sa jesť len ich niekam zamknuť musím 😀
a nechala som par čiste a dala deckam a švagrina mi volala, že oni si ich centrofixkami ozdobili 😀

olifcek
8. dec 2009

garonka ufff, tak to nezavidim....i ked naposledy som i ja v saci stravila mladost...na volnu izbu som cakala od cca 8.00-15.30

zucana
8. dec 2009

olif no pozri si co mas pri toxo a cmv 😉
tu ti robia test na protilatky len ked si negativ 😎
a my knizky nemame...takze asi tak...
kazdy si robi podla seba...
uz sme napapani.zakusok- slovenska horalka 😀

garonka
8. dec 2009

olif ja som si tam vyležala 3 týždne na obyčajnej izbe na štvorke lebo nadšandardky boli stale obsadene, no ja som mala šťastie prišla som na dvanastu a o 10 min som mala posteľ na izbe ale počas môjho pobytu tam bolo stale plno a niektoré čakali na izbu aj tak dlho ako ty no porazilo by ma 🙄
a veru chodím po tych lekaroch ako hypochonder už nech bude februar ale to nas zas čaka veľa vybavovačiek 😝

garonka
8. dec 2009

zuci my mame doma balenie horaliek z metra lebo drahy bez nich nemôže žiť 😀

zucana
8. dec 2009

olif hento je krvny rozbor a zrazanlivost...mne to robia kazdy mesiac....plus pecenove, zelezo, moc, toxo a este take co neviem po slovensky 😅

olifcek
8. dec 2009

zuci ani na sk to lekari nerobia jednotne x;o) ved ani knizky niesu rovnake, hehe x;o))

no ale takzeeee....toxoplazmoza negat. a vedla nej mam pripisane
CVU-IQG-POZIT, IQM-NEGAT

tie pismenka som ale mozno zle opisala, niesu uplne citatelne x;o)

garonka len hlavna vec, ze som mala lezat, tak som sedela a cakala na izbu...chceli, ze nech si i lahnem, ale to vies...x;o) stale som verila, ze sa ta izba raz dva uvolni...

do nadstandartky som ist nechcela, nakolko mi to pride zbytocne drahe len na take lezanie a najma, ked nik nevedel, ako dlho tam budem..

no nakoniec som sa dozvedela, ze mali prosb. s jednou pacientkou, ktora odieta;a ist domov...

zucana
8. dec 2009

olif 18 vankusik 😉

olifcek
8. dec 2009

zuci jj, mam i zelezo a ine, len to sa do knizky nepise, ale viem, ze som to v krvnom obraze mala x;o)

fajna cena na ten vankusik veru

zucana
8. dec 2009

olif tak toxo mas negativ asi oboje cize bacha na to surove maso a dobre umyvat ovocko a zeleninku a to cmv to je ten cytomegalovirus IGG znamena ze si to prekonala a mas protilatky...a IGM ze to prave nemas...ze je to prekonane a nie je ten virus v tele 😉 dobre si pamatam.....

garonka
8. dec 2009

olif v šaci maju furt chaos ale hlavne, že pani indianky ciganky mali vydelenu izbu na jednotke bolo ich tam neurekom a ak šli domov vyrabovali nam chladničku v jedalni, pobrali všetko ale ovocie nechali lebo kojili a sestrička bola šokovana lebo to sa im nikdy nestalo.

loginka
8. dec 2009

pekne mate fusaky, ja neviem aky kupit ci taky mensi alebo vacsi odopinaci napr.http://www.maderna.sk/emitex/zavinovacky-f...
ku kociku by mal byt fusak, ale ten je taky nevytepleny a da sa dokupit taka vlozka, ale neviem ci to staci
ten napr. Emitex sme skusali vpratat tak dost vytrcal, lebo vanicky su uzke, tak neviem

olifcek
8. dec 2009

wow, kukam na piatkovu spravu aaa mala nemala cosi malo cez 188g, ale az 1877g. glg, a termin sa posunul vzhladom na jej velkost uz na 28.1.2010, chiii

asi ma smiech prejde veru... 😉

zui takze na co tie protilatky mam? prepac, nejaka som dnes nesustredena

garonka
8. dec 2009

guľky ide mi panelak prikvitnem pred spaním 😀 😵

olifcek
8. dec 2009

zuci co sa masa tyka....ja ho vzdy dlho prazim, ci varim, nech je urcite urobene, ja nemozem mat na tanieri nedopecene ci nedovarene masko, by som sa pototo...mne nehrozi jest ani biftek, bleeeee

garonka na gyneko oddelei v saci som i ja bola na jednotke x;o)) v den, ked ma pustali, prisli dve baby, jedna romka, smradlava, na ,,vyskrab,,chjo...ale to im urobia a v ten den aj pustia dom...baby, co tam boli dlgsie vraveli, ze to tam je pomaly na dennom oriadku tie zakroky, najma u romniek a este si stazuju, ze za to museli dat 200 eur...haved spinava...

olifcek
8. dec 2009

logi s tymto ja neporadim...x;o( ale baby nastastie jo x;o)

zucana
8. dec 2009

logi prave preto som kupila original do kocika...lebo do vanicky problem zmestiti iny...teda do mojej
oli na cytomegalovirus mas protilatky....IGG su protilatky ak mas pozitiv tak mas protilatky...v testoch mas isto aj vysku protilatok napisane ale to asi do knizky nedavaju...
olif wau tak nebudem mozno prva 😎 dufam,ze v pondeli budem vediet aj ja hmotnost

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre