Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
8. dec 2009

zuci som zvedava na hmotnost toho 17, ak teda kukne x;o)))

a o je to ten cyto? tomu nerozumiem x;o) dnes som hrozna...x;o)

zucana
8. dec 2009

to je taky virus ktory ma velke percento ludi...ani nevedia ze ho prekonali...skodi jedine v tehu ak ho mas lebo moz poskodit plod...takze tak a zbytocne sa nad tym nevzrusuj...niektore ani nevedia ze to prekonali 😉

maminnka
8. dec 2009

Logi, Emitex je fajn fusak (mala som ho pri prvom), ale je taky tvrdy, ozaj sa skor hodi na sportak ako do vanicky... hmm, este ma napadlo, ze aj v tom sportaku sa smyka, ak dieta sedi, lebo nema ziadne snurky na upevnenie.
Skus pozriet ten, co mam ja, cenovo su podobne: http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...

loginka
8. dec 2009

vyzera dobre teplo, ale je dlhy do tej vanicky
a este mam take zimne kombinezy, tak aj tak mam hladat hruby fusak, nebude am babu uz moc teplo (ale keby spali vonku...)

olifcek
8. dec 2009

takze je dobre, ze to mam zasebou, ze? idem kuknut, ze z coho to je a tak x🙂 ci aj toto vies? ;o)

olifcek
8. dec 2009

zuci aha
http://infosluch.sk/?cat=90

len si niesom vedoma, ze som cosi take mala...teda priznaky a herpes som este v zivote nemala, hehe xO)))

lucia411
8. dec 2009

Caute babenky ako sa mate????vsetko fajn???u nas pohoda..zaciname sa nudit doma kusok, ale vychutnavame lebo potom sa uz lenosit nebude dat 🙂 s manzelom sme si kupili Wii hru pod stromcek, tak sme boli taky nedockavy, ze uz ju hrame 3 den 😀 a mna nie a nie odlepit od obrazovky...

olifcek
8. dec 2009

a mozno i preto mam tie pravidelne horucky...opuchne mi hrdlo a dva dni sa potim vo vlastnej stave a paq je bre...hmmmm...i ked...asi by mi to davno diagnostikovali..

ale, kaslem na to x;o) pokial mi hovoria, ze je vsetko bre, tak je bre x;o))

zuci dakujem za vysvetlenie 😉

olifcek
8. dec 2009

luci co je to za hru? X;O)

lucia411
8. dec 2009

ahooj olif,
super vecicka, stojis pred TV a hras golf, tenis, bowling, a hoc aku hru ktoru mas k tomu...je to skoro ako na zivo...pozri na www.wii.com......uplne dokonaleee....mna nadchol golf 😀 uz som sa dostala medzi profesionalov...nenudim sa tym doma, ubiehaju mi dni velmi rychleee...len tie ostatne sporty nerobim..setrim sa 🙂 a ty sa mas ako???

loginka
8. dec 2009

lucia, my sme to mali pozicane a celkom sranda, najviacc som sa rehotala ked sa chalani boxovali, ako na zivo
to ste kupili aby ste pri babu nenudili? 😉

lucia411
8. dec 2009

logi ahoj, juj pri boxe som sa zapotila..nemala som sily....no veru, hrali sme to raz u znamych a uplne sme boli z toho paf....manzel este dokupil aj volanty na formulky...no jak male deti... 😀 no pri babu sa hadam nudit nebudeme...ta nas zamestna hned...lebo teraz v brusku je taka dobra ze ani neviem ze som tehotna 😉

zucana
8. dec 2009

logi ten eisbarchen som pocula ze je dobry 😉
olif no najhorsie by bolo keby si to dostala pocas tehu...kedze predtym tak mas protilatky...a nemala by si to uz dostat....niekedy sa to vobec neprejavy ziadnymi priznakmi ...
luci tak mate zabavu ...moj muzik hra rad playstation...ale teraz ma fotbal 😎

lucia411
8. dec 2009

no to veru, my sme na take somarinky 😀 aspon sa ja nenudim doma ked muzik pracuje a ked ma aj on volno tak si nieco zahrame

olifcek
8. dec 2009

luci jaaaaj, tak to poznaaaam, len som nevedela, ze sa to takto volaaaa....

lucia411
8. dec 2009

inac co porabate baby cele dni???ja som drela ako kon do konca novembra, a teraz som taka vyplieskana, ze som doma...ale uzivam si este volnych dni....predtym som vstavala do prace o 4.20 😨 to bolo.....boj 😖 teraz mam este take tiky, ze sa budim tak skoro rano zo zvyku..ale uz vyspavam

zucana
8. dec 2009

luci ja poriadim, navarim, poriadim, nieco porobim , navarim, konik a tak...preporodna priprava, nakupy a stale nieco proste....

lucia411
8. dec 2009

aj ja robim to iste, no stale som hotova nejako skoro...potom pozeram co by som este urobila... 😉 musim si to asi nejako inak zariadit....ty si doma zuzi od zaciatku tehu?

zucana
8. dec 2009

hej luci...a snazim sa aj lezat a chodime neskoro spat lebo vecer pozerame telku tak dlho spim..tak to je zabitie casu 😉
so zoskou si nadspavame 😀

olifcek
8. dec 2009

luci ja by som upratovala, varila, starala sa, i do mesta chodila, vian. darceky nakupila, no...musim byt len doma a lezat...takze....

olifcek
8. dec 2009

len dufam, zze to ma osoh a krcok sa neskracuje, lebo inak ma trafi...

zucana
8. dec 2009

olif neboj ma 😉 🙂

ewelyne
8. dec 2009

zucana, obdivujem, ty si taky macher v skratkach 😉
vies mi poradit co je to ked pisu C/T , HbsAg, HCV?
d.

tie fusaky su tak krasne, my este nemame kociar, ale asi kupime taky k nemu, este nevieme. a inak ten eisbarchen som mala pozicany raz od kamosky a bol fajnucky, ale to som mala malom so sportaka.

sme dnes mali poradnu, mala je dost nizko, lebo to mam po prvom poklesnute a tlaci krcok,mam oddychovat . zatial sa neotvaram. prietoky mame este dobre,len nas budu sledovat, lebo herecka si z pupocnej snury urobila imidzovy super sal a tak ma vystrasili... no som islaako mechom uderena, ani neviem ako mi ubehla cesta busom a tak... no uplne mimo 😅
jaj a ze mame ako tehulky pekne pocuvat co nam telo hovori 😉 a veeela oddychovat.

baby vy uz zdobite, sikulky. a peciete 😉 ja som sama medovnicky este nikdy nepiekla. obdivujem.

ewelyne
8. dec 2009

luci, ta hra, to znie zaujimavo, dobry zahanac nudy a pozierac casu, ze?
to mozes potom rovno nabehnut na nejaky "green" a zahrat skutocny golf 😉

maminka, ty si pisala, ze planujes antolsku? mas tip na nejaku lekarku u kt. by som sa mohla hlasit po vybere porodnice, ci jeto vseobecne?
alex a ty, poznas tam nejakych lekarov?tak zo skusenosti inych?

ewelyne
8. dec 2009

babulky, mate niektora taketo sikovne rucicky, pripadne hackujete? alebo inak poznate nejaku sikulku co hackuje? toto som nasla teraz v novych albumoch-https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... sa mi veeelmi pacia tie hackovane a patchwork prikrivky...ach jo..

olifcek
8. dec 2009

ewe moja segra hackuje i strikuje...len neviem, ako je na tom teraz s casom...posledne info mam, ze poslala partnera do kelu a ostala sama so 4 detmi v jej 26 rokoch, glg, ina...odvaha? hlupost?

olifcek
8. dec 2009

ewe uff...no malicka je iny hazarder...skus jej dohovorit, nech da ten ,,sal,, prec, ze Ty si das teplejsi sveter cez brusko 😵

olifcek
8. dec 2009

no nic, idem si i ja lahnut...ved rano vstavam o 6.30, lebo o 7.00 pride jeden sused od nasich po mna, zavezie ma na tu krv i privezie nazad...snad to cele bude trvat max. polhodku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre