Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

janielah
10. dec 2009

dakujem babky, tak sa nebudem plasit zatial...
ale bude to sila, lebo ked tam pridem nabuduce, tak budem na zaciatku 36. tyzdna a to je teda uz hoooodne vela, ze?
to uz ked ma nieco pichne, zaboli, tak uz budem v strese, ze rodiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😀

zoska
10. dec 2009

no ta co som ja videla sa volala hracia ale nehrala 😀

no ja medovnicky nevyjedam, ale asi ich idem skontrolovat ci nestvrdli 🙂
janka ty si teraz u maminky?

janielah
10. dec 2009

Poculi ste? Ze Polnisova je v stvtom mesiaci...fiha...
A my ideme sa ideme v sobotu zasa stahovat, i ked tentoraz uz len z izby do izby...uz teraz mam z toho stres, ze ako to zvladneme prehodit, lebo moj manzel je fantasticky vo vela veciach, ale taketo technicke drobnostky mu niekedy nejdu...tak som sa uz smiala, ci nenecha organizaciu na mna a hrubu silu na seba 😀

garonka
10. dec 2009

zosi no aj ja uvažujem o tej zavinovačke do autosedačky alebo len kupime overal ale vyhra asi ten fusačik Emitex a v maderne tu v KE ho mali v akcii za 20 € a teta mi ho už predala 😠 neušiel sa mi 😠

zucana
10. dec 2009

jani ja som tiez organizator najvacsi...a musim sa pochvalit ze v poslednej dobe sa ma aj pyta ako co ma spravit 😅

janielah
10. dec 2009

zosi, ja furt k mojej maminke chodim - ked je manzel v praci, alebo dospava chudatko cez den, tak aby som nebola sama...ale na vianoce ideme ku nej, lebo ja som este ani jedny vianoce neprezila bez nej a veru ani sa nechystam tak skoro...
a potom tam uz aj ostavame, lebo to mame na skok od nemocky, tak kdyby neco...
na a sestonedelia tiez budem s mojou maminkou, nakolko iba pred nou budem moct mat absolutne sukromie a pohodlie, co sa vseliakych tych zenskych veci tyka...

tak takto 😉

zoska
10. dec 2009

aha, no tak to mas dobre...u maminky je vzdy najlepsie 🙂

garonka
10. dec 2009

zosi ake medovníčky? ja banujem že su mäkke keby boli tvrde ich toľko nejem 😀

zucana
10. dec 2009

a moja maminka dufam ze pride aspon na 2 tyzdne inak ma tu picne 😔

zoska
10. dec 2009

no ten emitexovy fusak mi objednava kamoska z Ostravy, u nich ho dostat za 391 KC !

zucana
10. dec 2009

gari aj dnes som pzoerala tie tvoje medovnicky 😀
aj mamina mi teraz vravela ze ide vykrajovat...

janielah
10. dec 2009

a okrem toho, tu u manzela kde teraz byvame je ten pes, co vsade su z neho chlpy, takze skor, ako si to nevyriesi manzelova mama, tak sem novorodenec nemoze prist..no nie? 😉

garonka
10. dec 2009

zuci tie zvrchu už niesu 😀 😀 😀 😀 tak budem musieť urobiť ešte jedny 😀

zoska
10. dec 2009

medovnicky su dobre 😀 nie su tvrde, ale do vianoc budu hadam makulinke..aj manzelovu chutia a musela som ich rychlo zase odlozit 😉

janielah
10. dec 2009

tak ti prajem, aby ti prisla maminka zuzi, to je to najlepsie, ked uz sme takto velmi tehotne, lebo nik iny ta tak nevie pochopit...mne mamik aj chrbatik natiera, lebo vidi, ako tazko mi uz je niekedy...a viem, ze bude ona ta osoba, ktora bude lubit maju malu ako svoju vlastnu 🙂

zucana
10. dec 2009

neprovokujte baby 😠
jani dobre si to vymysela ja bych to tak isto 😉

zoska
10. dec 2009

jani a ako sa bude riesit ten pes? uz aj manzel zakrocil?

garonka
10. dec 2009

zosi no cena je perfektna skoro ako zadara 😉

zoska
10. dec 2009

garonka to hej, nechapem ako mozu byt u nas take sialene ceny oproti CR... 😖 u nas v obchodoch som nasla najlacnejsi z 25eur...

janielah
10. dec 2009

zakrocil uz aj manzel, povedal jej, ze je dost uz aj to, ze som so psom ked som tehotna, ale ze ked bude mat prist babatko, tak to neprichadza do uvahy...

lenze jeho mama celkom takticky povedala ze ok, tak vyries to...takze to hodila na manzela... a mne sa to nepaci takto, lebo nakoniec on bude ten hajzlik, co jej berie psicka....

ach jaj...ale ja ozik malu medzi chlpy nevezmem, mozem byt ozaj rada ja, ze nie som nejaky alergik, ako vacsina bratislavskych deti..nastastie ma to obislo, takze teraz ako keby som sa sama provokovala, ci nechytim nejaku pred tridsiatkov.... 😒 by the way, manzel z toho psa furt kycha...

garonka
10. dec 2009

no veď prave a je to presne ten isty výrobca hlavne že naši obchodnici plaču že nemaju tržby 😠

guľky zajtra idem na krvičku a bojím bojím tak v noci sa budem prevaľovať ah jaj zo strachu o seba a babo ☹

zoska
10. dec 2009

garon neboj, to ta len tak pichnu ako ked vcielka pichne a neboli to 😀 😝 ale vazne...nestresuj, aby ti psychika zbytocne nepokazila vysledky 😉

jani, no tak aspon ze je ochotna dat ho prec...teraz ale najst dakoho kto si ho vezme...hmmm no to bude asi tazke, ale drzim palce aby steto vyriesili co najlepsie 🙂

zucana
10. dec 2009

gari neboj sa MUSIS mysliet pozitivne!
jani akoze sorry....ja bych nebola ani pocas tehu so psom...chudak manzelik....
inak co sa cien tyka tak tu to bude stat dvojnasobok....
maminka pride teraz 26.12. do silvestra a na silvestra idu domov aj so segrou a maminim priatelom a potom pridu ked uz budem rodit... 😅
maminka je dost pracovne vytazena takze chudinka to ma tazke
inak ja som hladna ako vlk a moj muz este v praci...asi idem jest sama 😕

zucana
10. dec 2009

baby kolko varite udene maso?staci hodka?

zoska
10. dec 2009

zuci hodka urcite staci...to je az moc 😉

zucana
10. dec 2009

pro jistotu 😀
muzik uz ide juuj jak som hladna...
on totiz nema rad ked jeme oddelene...tu je to aspon u nas aj u nich v rodine tak ze sa je spolu 😅

loginka
10. dec 2009

ja budem vozit deti v taskach, na moj kocik sa neda dat, inak z tej predajne kde ho mali mat za lepsiu cenu ho nemaju, ze az koncom januara a to mi slubovali, ze bude uz mesiac

zuci, ako si to poriesia s tym matrcacom?, olif super cena, myslim ze staci, ved predtym deti nemali hniezda, je to ale pekne
ja neriesim ziadne medovnicky, ani nic, som rada, ze som rada
uz ma stve, ako moj muz chodi neskoro z roboty cca o 9 kazdy vecer 😒ma toho dost

zucana
10. dec 2009

logi poriesila som to tak ze som sa spytala ci to mozem dat pod ten potah na matraci a vraj by to nemalo skodit babu tak asi tak lebo tu itak maju matrace min.10 cm
inak logi poznam...a sucitim s tebou s tym manzelom...moj sa uz ale polepsil...musis este vydrzat ked je to novy jon je to tazke v dnesnej dobe
inak som si dala to kare so zemiakmi a potom 3 lokse s lekvarom a som spokojna 😀

olifcek
10. dec 2009

dakujem babce, ozaj sa tesim tej cene x;o) nie je to uplne nove, ale vyzera to ako nove, a som spokojna x;o) kamos mi to prinesie z PO asi v pondelok, lebo ta baba co to predava je z PO x;o)

ach jaj, neprijemne, ked je manze kazdy den tak dlho v pracicke x;(((

lolka
10. dec 2009

cafte babce, pozeram ze ste to veeeeela popisali, to ani nemam sancu vas teraz docitat 😒

dnes sme absolvovali dlllhu prechadzku na Popradske pleso, dokopy sme slapali asi 3,5 hodiny a poviem Vam, ze som mala dost. dosli sme uplne unaveni....boleli ma kolena a hlavne kostrc. ale Viki sa pekne drzala, nastatie ziadne bolesti bruska alebo nieco podobne. inak, je tu nadherne, tak krasne zimne - vsetko zasypane snehom, len ta hmla by mohla ustupit 😒

s neskorymi prichodmi muzikov v dnesnej dobe asi moc neurobime, hlavne aby bola robotka 😅 ale je to blbe, poznam to 😖

idem sa natiahnut a zobrat knizku do ruky,
pekny vecer a nech babatka posluchaju v brusku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre