Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
11. dec 2009

zosi držkam prstíky 😉
mne zas treba ísť do obchodu a nechce sa mi vyliezť z postele a ísť do toho chmúraveho počasia vonku 😕

garonka
11. dec 2009

olif ja dnes idem do DM pokukam a dam vedieť čo tam maju jo? 🙂

olifcek
11. dec 2009

gari. jo daj vediet, a aj to, dokedy maju akciu, jo? x;o)

olifcek
11. dec 2009

zoska no...ucit...nezavidim ale aspon rychlejsie ubehne cas do 15.00 x;o)

garonka
11. dec 2009

olif jasne že tu prikvitnem hneď ako prídem domov 😀 ja som na koníka závisla 😀

olifcek
11. dec 2009

jo i ja mam taku diagnozu 😀 😀

alex
11. dec 2009

tie kupóny na hugies mám aj ja, ale my sme kúpili Tesco plienky, tie nové čo majú. Vyskúšame a uvidíme. Keď nesadnú, tak skúsime Babylove.

garonka
11. dec 2009

olif a nam keď vypli net na mesiac som normalne mala absťak 😀 drahy sa za hlavu chytal že to prežil 😀

alex tie kuponiky sa mi zda, že boli v časopise Mama a ja , no uvidíme ake pleny kupime ale vraj i babylove su dobre

olifcek
11. dec 2009

alex presne aj nad babylove uvazujem.,..x;o)

garonka
11. dec 2009

olif ja som aj babylove podložky na prebaľovanie kupila a aj olejček do kupeľa vonia nadherne

maminnka
11. dec 2009

ja kupim asi Pampers newborn, tie som pouzivala aj pri synovi a boli OK. Po tejto prvej velkosti som uz kupovala Tesco plienky (fialove, nie tie biele) tie nam najviac sedeli a za dobru cenu. Pampersky okrem tych newborn sa velmi krcili, ked babo moc kopalo nozickami, tak sa tak zhuzvali a bokom ich precikal. Tesco plienky mi to nikdy nerobili.

Peta, aj ja som na 1,5 cm otvorena, Dr. mi povedal, ze kedze som tehotna tretikrat, je to OK.

maminnka
11. dec 2009

baby, vy mi robite take stresy!!!! ja nemam do porodnice kupene vobec nic, nie to este ze balit tasku... nakupy chcem riesti az v januari a tasku az vo februari. Je tu este niekto taky lenivec ako ja???

olifcek
11. dec 2009

maminka a tie newborn dokedy sa pouzivaju? ci i to je podla vahy babatka?

no, ja len zacinam pomalicky kupovat...a ten moj krcek ma kusok stavia do pozoru...x;o)

supi
11. dec 2009

hajdy, no ved prave aj my sme v tom poradovniku uz 2 mesiace a stale nic, a ani na inzerat sa nikto neozval.
Inak dnes ho pojdeme kupit do toho novo otvoreneho obchodu Brendon v Raci, tam ho maju,sice o par eur drahsi, ale maju.

garonka
11. dec 2009

maminka ja tiež len tak zbežne nakupujem a plienky kupime v akcii ja idem dnes povymetať obchody 😀

maminnka
11. dec 2009

Olif, to je vzdy podla vahy dietatka, tie prve su tusim do 5 kg.

olifcek
11. dec 2009

mami, dakujem

garonka
11. dec 2009

baby idem kuk rozpravku a potom šup na nakupy 😀

supi
11. dec 2009

baby nestraste, ani ja nemam este nic do porodky. A tie vlozky nestacia obycajne napr. alwaysky? A ked pojdem sekciou, aj vtedy budem potrebovat vlozky? Ja som si akurat kupila tie jednorazove nohavicky, tie sietkovane, a asi mi budu pri sekcii na dve veci,nie?
Som z toho vsetkeho uplne domotana, tolko toho treba...

matka331
11. dec 2009

olif a co potrebujes v michalovciach skuus mozno ti poradiim ved byvam blizko a chodiim tamdost casto

supi
11. dec 2009

ten huggies kupon mam aj ja, ale som pocula ze nie su moc dobre, vraj su fajn pampers newborn a potom tie fialove tesco, boli aj za fajn cenu a su na ten styl ako pampers, ale teraz uz su aj v tescu drahsie, treba vymaknut nejaku akcosku 😎 tak neviem.
Nemoze byt zo vsetkeho tak jak kedysi jeden druh, clovek by mal o tolko menej starosti, ja potom stoji aj polhodinu pred regalom a neviem sa rozhodnut 🙄

maminnka
11. dec 2009

Supi, vlozky urcite budes potrebovat, aj Tvoja maternica sa bude 6 tyzdnov cistit. Ak budes rodit sekciou, vtedy myslim, ze je jedno, ake mas vlozky, kedze tvoja prodna rana bude inde ako tam dole 🙂

olifcek
11. dec 2009

matka chcela by som toto http://www.anjelikobchod.sk/product_info.php?pr...

lepsie by bol rozmer 340 na dlzku, nech je to na cely obvod postielky, tak ale...

tak len info, ci to tak pekne aj nazivo vyzera x;o)

tu je ich adresa http://www.anjelikobchod.sk/pages.php?page=contact

ja len, ci ich nepoznas nahodou...myslim ako obchodnikov

olifcek
11. dec 2009

supi jo, a ani nepotrebujes tie sietkovane nohavicky pri sekcii

olifcek
11. dec 2009
alex
11. dec 2009

Supi alwaysky nie sú dobré, ak teda budeš rodiť prirodzene. Ak sekciou, tak je to asi jedno. Ide o to, že tie popôrodné sú také vzdušnejšie.
A čo sa týka tých fialových Tesco, tak tie sa už nevyrábajú, zmenili obal, ale vraj sú aj trošku iné, ale tak my sme ich kúpili a vyskúšame, sú také žlto zelené.
Inak čo to s hajdy zháňate, keď je to taký nedostatkový tovar?

olifcek
11. dec 2009

gari prijemne divanie sa 😉

ja si polezkam, vcera ma nejak napinalo, dnes ma hlava zacina boliet, chjoooo

inak...za posl. tri tyzdne som pribrala len 0,5kg 😕

maminnka
11. dec 2009

Alex, takze legendarne fialove plienky uz nie su? Hmm, tie nove, dufam, ze nebudu len prebalene tie povodne biele Tesco. Ale teda aj ja kupim a vykusam 🙂 To clovek inak nezisti.

maculik
11. dec 2009

Ahojte, hlasim sa z domu, uspesne sme dosli. Docitam vas neskor, lebo Adelka je uuuplne urevana, idem ju dat spat.

hajdylca
11. dec 2009

alex je to zakladna k autosedacke romer- belted base- nieco na sposob ako isofix- ale priputava sa to pasom.. a to Ti zostava v aute a iba autosedacku potom do toho naklikavas- vyhrala to tusim test bezpecnosti...

supi to je super, tak musim ist kuknut dokedy maju otvorene a zbehneme aj my kupit, ak by nebol nejaky enormny rozdiel, radsej mat ako cakat....

inak ja som videla aj v tescu tesco poporodne vlozky, len som ich este nekupovala, ja mam tiez este nejako cas..
a hlavne neviem kde splasim kojenecku podprsku, kedze mna je troska viac, ja potrebujem obvod min. 85-90- ale ideal by bol mozno aj 95, kosik mam teraz C-D, potom vraj treba este o 2 viac, tak to si neviem predstavit, kde take nieco splasim...
ale vcera mi drahy kupil nocnu koselu na gombiky, co som myslela, ze ani neexistuje, len je taka ako keby frote, tak snad sa neroztopim- a za super cenu 6 eur- u cinanov
a take pyzamko s tymi dierkami mam aj ja, a teda drahy ma z toho nenormalnu srandu, lebo mne to teda stale vykukalo 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre