Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maculik
11. dec 2009

zuci, ja som si teraz na Sk dala aj parky, mala som na ne chut, tak mi mama kupila a ved nejem to stale 😉

toto uz prislo postou domov pre Adelku pod stromcek, len to mama musi poslat sem, lebo mi to bolo tazke
http://detskahracka.sk/-p-800.html

aj ja mam z H&M a vyhovuje mi

zucana
11. dec 2009

maci ta je pekna ta hracka...
vidis parky som teda nejedla ani nepamatam a niekedy mam taku chut s horcicou taky hot-dog 😎

olifcek
11. dec 2009

mati fuha, fakt? aj si si vsimla, v akom tt rodili?

matka331
11. dec 2009

jeej v januarovkach uz maju babetkaaa....boze az mi je do placu ja uz chceem tieeeez babetko 🙂

zucana
11. dec 2009

babce pocas kojenia sa mozu pouzivat rozne kremy na plet?
lebo mam taky este lauder a neviem ci to nemoze nieco preniknut do mliecka....

maculik
11. dec 2009

zuci, ja som pouzivala normalne kremy ako predtym. A ty mas znacku, to by malo byt ok. Len ked budes mat telovy krem, tak si pri natierani prs nenatieraj aj bradavky, lebo mala by ti mohla odmietnut.

maculik
11. dec 2009

olif, tiez som bola zvedava a nasla som tento ich link https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

mmaarrttiinnaa
11. dec 2009

olif myslim ze rodili v 36, 38alebo39

maculik
11. dec 2009

uz asi pol hodku sa malemu stikutka a teraz sa aj tak krasne tam prevaluje, neviem sa na to hybajuce sa brusko vynadivat 😵

zucana
11. dec 2009

maci a nevies kolko maju trvacnost tie kremy? lebo tento uz mam vyse roka....a je to pletovy...len ja neznasam kremovat sa ale budem musiet...a kedze je dost frahy ten krem tak rozmyslam ze keby nebol uz dobry ze ho rychlo dam segre....

zucana
11. dec 2009

maci moja ma tiez stale stikutku...a vlni sa krasne...normalne som citila nozicky vcera 🙂

olifcek
11. dec 2009

hajdy no v ham maju kusok tehu veci, si si ista, ze u vas nie? je to vedla babetkovskych

macu, mati, dik...fuha to prve je dost malicke...ale snad sa ma dobre x;o))

macu i mne mala robi divy s bruskom, hehe...ale nozickami az bolestivo kopka...

babatka uz v nasom tt vedia koordinovane pouzivat koncatiny, chi

zuci i ja som citila nozicky, pred chvilou, chiii

maculik
11. dec 2009

zuci, no pozrela som na mojich a na vsetkych je ze do 12mes od otvorenia. Nemas tam na krabicke taky znak, ze akoby krabicka s otvorenym vrchnacikom a nad tym cislo? Tak by mali byt znacene vsetky kremy uz.

A ja som zase opacny pripad, mam denny krem, nocny krem, na rano gel pod oci, na vecer krem pod oci, telove mlieko... 😀 Jasne, ze nie este proti vraskam, to az po 30ke, ale ked sa nenakremujem, tak mam hrozne napnutu pokozku. A uz som si na to zvykla...

No moj maly mava stikutku casto a zda sa, ze je podobny malej - aj ta mavala casto a vzdy velmi dlho. A to vlnenie zboznujem, len skoda, ze sa tak vlni vacsinou len ked som sama, nie ked je so mnou aj Vladko.

zucana
11. dec 2009

maci krabicku nemam...uz
je to tento
http://www.esteelauder.it/index.php?idservice=1...
ale bude to asi tych 12 mesiacov tak to dam segre a ja si pak kupim.....ak nan este budem mat pri malej...lebo 100 eur za krem to su uz stare casy 😒

olifcek
11. dec 2009

zuci manzelik rad kupi x;o)

hajdylca
11. dec 2009

olif ked sme boli v NR, tak som tam videla vela tehu veci, a tak ked sme prisli do Ba, tak som isla pokukat k nam, a moj drahy sa pytal predavacky a ona povedala, ze v Ba nie (neviem, ci nie len v tej predajni) ze len v NR, KE, a vo viedni (a co ja viem kde vsade) maju tehu veci... ja som tiez logicky hladala pri detskych veciach...

zucana
11. dec 2009

no olif uz to nebude take ruzove ako bolo s dvoma prijmami...
vies, u nas to bolo tak ze muzik zivil domacnost a ja som mohla setrit a kupovat...a samoska aj on kupoval...ale ja bez prijmu nie som taka ze by som chcela minat na seba...a nic uz nepotrebujem pre seba 😉 ale uvidime ... on rad kupi ked bude za co 🙂

maculik
11. dec 2009

a ak nekupi, tak urcite su aj ine dobre kremy, nie tak drahe 🙂 Ja som si tiez minule isla kupit ze nejaky kvalitnejsi krem, no ked som videla tie ceny, tak som sa rovno otocila... Lebo ved od januara budem nezamestnana, tak peniazky pojdu na ine veci 😉
Ale pouzivam Niveu a ta mi vyhovuje, aj ked Garnier je tiez dobry, no pri Nivei som uz dlho.

inak, toto je strasne pekna veta 🙂 🙂 Per tutti i tipi di pelle (to bolo pri tom kreme)

zucana
11. dec 2009

vies co znamena?
isto hej...pre vsetky typy pleti 😀
nivea mi nerobi dobre ani garnier... ☹
ja mam strasne citlive oci ...toto bol jediny krem co mi sadol 🙂 ale kedze sa kremujem raz za den tak mi aj rok vydrzi 😀

matka331
11. dec 2009

a tie januarovky maly neake komplikaie ???ze sa imbabetka tak skor naodili??

zucana
11. dec 2009

inak na odmalovanie oci mozem iba DMkovy idlicovat oci...tak ma mama zasobuje 😀

olifcek
11. dec 2009

hajdy, kebyze mozem chodit, hned by som Ti sla kuknut u nas a aj kupila....chjo

zuci jj, ani ja nic nechcem, ked nemam prijem 😵 a preto ani ziadne zelania nevravim nahlas ;o)

macu ja pouzivam cerveny garnier, nie je drahy a je mi fajny....

napriklad moja mamina nemoze pouzit ine ako niveu v modrom klasickom plechovom baleni, pripadne indulonku, pouziva to roky rokuce, robi jej to na plet dobre a ked si da cosi moderne, tak sa vyhadze, chi

maculik
11. dec 2009

zuci, praveze po taliansky neviem, ale tato veta sa mi paci, taka detska 😀

olif, cervene som este neskusala, len tie zelene, no bud.rok, ked dovrsim krasnych 30 chcem zmenit krem, tak uvidim
🙂

inak, ten moj drobcek este stale buva, 12,45 som ju ulozila, zaspala bez muknutia okamzite a odvtedy buva. Unava a vlastna postielka asi spravili svoje 🙂

zucana
11. dec 2009

mati viem ze jednej vyvolavali lebo jej pred rokom a pol zomrelo babatko...kvoli prenasaniu...
druha viem ze mala skrateny krcok ...a tretia ta co prva porodila...tak neviem dovod
ja som sa po garnier vyhadzala a mala cervene oci a keby ste vedeli ako ma stipu po hocakom kreme...aj ked si nedam okolo oci moje oci to zacitia aj na brade 😖
maci taliancina je krasny jazyk...si pamatam ako ked som este nekecala a pocula muza (vtedy este priatela) po taliansky hovorit a napr.do telefonu tak ma to normalne vzrusovalo 😀 😕

maminnka
11. dec 2009

Estee lauder pouzivam aj ja, pozriem sa doma aka je tam trvanlivost 🙂

teuska
11. dec 2009

caute babulky 😅
ako sa mate? Ja som bola dnes na sone a lekar mi povedal, ze maly ma 2012g. Mne sa to zdalo dost vela, ale on sa smial, ze vsak uz ma len 10 tyzdnov.

zucana
11. dec 2009

maminka supis dik 😉

maminnka
11. dec 2009

a nestraste s rodenim... ja sa na to este vobec necitim, aby som uz sla rodit.... este tolko veci musim vybavit... ale fakt sa to krati, nezda sa to...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre