Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
11. dec 2009

suzi držím silno prstíky tvoje sestre a nech sa im babenko vydarí to by mali krasny začiatok noveho roka 😉

suzon78
11. dec 2009

gari, musíme si dávať veľký pozor, do toho pôrodu, musíme byť ostražité, ja mám rúško vždy so sebou, ale nikdy som si ho ešte nedala, ale hanba nehanba, zdravie je na prvom mieste, už sa musím polepšiť. Ja gél nemám, ale vždy keď som v nemocke, tak sa nechytám tváre a vždy, keď odchádzam si vyumývam poriadne ruky a potom kľučky chytám už len servítkou, ale pozor si treba dávať všade kde je viac ľudí, či už v lekárni, alebo v obchodoch.

suzon78
11. dec 2009

gari díky....no veru, je staršia odo mňa o dva roky, tak má už najvyšší čas, no žiaľ ona to neovplyvní...bolo by to ale pekné, keby sme boli spolu na materskej.

garonka
11. dec 2009

suzi presne tak 😉 ja i preventívne pijem rano zazvorovy čajík lebo ak ho vypijem večer pali ma v noci zaha joj a dnes som si i mandle kupila tak mi je fajn, len malemu asi nerobili dobre stale sa prevaľoval a keď jemne do neho štuchnem sa schova 😀

garonka
11. dec 2009

ja som zas bola šťastna keď švagrina otehotnela na prvy šup a maleho som sa nevedela dočkať furt som jej ho brala 😀 skratka bola som teta na všetko 😀

suzon78
11. dec 2009

zázvorový čajík je dobrý na imunitu? xixixi ja keď jemne do tej mojej štuchnem, tak mi to vráti dvojnásobne 😀

garonka
11. dec 2009

aj na imunitu a ja proti chrípke a prechladnutiu dam si do neho citron a trocha medu mňamky ale robím si z čerstveho zazvoru je príjemne voňavy len ak dam ho viac štípe 😀

olifcek
11. dec 2009

no ja som v ke este nikde ruska na ustach nevidela...

suzon78
11. dec 2009

super, tam vyskúšam aj ja...ja zatiaľ pijem len tehotenský čajík s medom a citrónikom, ale v poslednej dobe mi ten citrón robí zle a páli ma vždy po ňom záha..

loginka
11. dec 2009

zuci, ja sa uz fakt k tebe vyberiem na veceru 🙂
ja som uz treti den jedla to iste (kuracie s ryzou) a zajtra pride svokra a zase bude kuracie s ryzou... 😅
inak neviem kto sa pytal na tie sietkove gatky, ja som si kupila, aj ked budem po sekcii, aspon ma nebude nic tlacit a poporodne vlozky mam jedny Tesco (mali posledne) a tie Hartman mini som si nekupila, lebo sa mi fakt zdali male a pamatam sa, ako z takych vloziek tieklo, no asi vezmem tie allwasky a hotovo

garonka
11. dec 2009

olif ani ja až dnes 😀

suzon78
11. dec 2009

logi, mne v lekárni tiež dali len tie mini, tiež som sa čudovala a pýtala som sa lekárničky, či si to bežne ženy kupujú do nemocky, po pôrode, povedala mi, že iné ani nepredávajú. Ja som mala inak vždy strašne silný menses a najlepšie mi boli allwasky, aozaj najlepšie absorbujú a keďže budeme ležať, najlepšie sú tie maxi na noc.

garonka
11. dec 2009

guľky idem si pustiť ďalšiu rozpravku 😀 tentoraz Doba ľadova 3 😀

želam vam dobru nocku 😉

suzon78
11. dec 2009

gari tá 3 je bombová, my sme to s mužom pozerali, ale s titulkami, určite si to ešte raz pozriem nadabované...príjemný relax, papa
Ja pozerám mini talent, dnes je zostrih tých najlepších, celkom je to fajn..

olifcek
11. dec 2009

no mne i ten kamos vravel, ze to zeny kupuju, ale tiez tie tena, co som uz spominala...

a jaaaaj, som mu zabudla volat, chiii...a saq i cez vikend je cas x;o)

zucana
11. dec 2009

tak uz sme ho postavili...je krasny len ho asi pre istotu prichytim o radiator...ked ho ozdobim dam foto ak mi ju nevymazu 😀 postavim pod neho zvlhocovac vzduchu pinguina pre vikinku 😉

olifcek
11. dec 2009

zuci, aaach, ked si predstavim, ze ja tento rok take mat nebudem...ale tesim s Tebou

zucana
11. dec 2009

olif a muzik ti nepostavi stromcek?

maculik
11. dec 2009

tak, uz som okupana, navecerana a papam puding s mandarinkami a piskotami 😵

olifcek
11. dec 2009

budeme mat asi len vetvicky nejake...sme chceli ist spolu vyberat stromcek...ja radsej umely, nejaky fajny hunaty, 180-210cm vysoky...

olifcek
11. dec 2009

macu Ty jedna, a uz aj letim po mandarinku, ale puding si usetrim na zajtra, mozno vyzivku si dam, abo jogurtik....

olifcek
11. dec 2009

zuci ja fakt tento rok vianoce zatial nepocitujem a...kto vie, ci budem mat spon kusok pocit, ze su...

je mi to luto i kvoli manzelovi...ten sice stale povie, ze ved budeme spolu, a to je hlavne...ano, ja suhlasim, nase prve vianoce, ale...bez vone kolacikov, bez chystania papania...i ked to mozno manzelik skusi urobit, xchi...

zucana
11. dec 2009

neboj podla mna skusi a prekvapi ta 😉
ja si aspon ten stromcek uzijem ...
inak svokrovci prisli z tych trhov a doniesli nam sacher tortu a take slane pracle rakuske a taky chlebik dobry...ale az zajtra to budeme papat

sisiska
11. dec 2009

baby, vy pisete ako dive, ved nestiham citat 🙂, ale to je dobre, aspon sa clovek dozvie vela novych info...a dakujem za reakcie na moju otazku

olifcek
11. dec 2009

zuci mne drahy bude musiet kupit v ke pecene gastany... ked ani tie nebudu ono...nebudu papane v meste, za tepla a pri prechadzke mestom, ale tak...nemozem mat vsetko, ze?

zlati svokrovci x;o)

zucana
11. dec 2009

olif ja mam doma gastany...a neviem na co ked ich nebudem doma robit...zapal si sviecky daj si vetvicky a urob varenu cokoladu a pekne si to tento rok uzi v teplucku

maculik
11. dec 2009

olif, ale tym, ze odolas, sa na Teba nelepia tie kila tak, ako na mna 😝
zuci, tak som zvedava, ako to ozdobite. Idete to zdobit teraz?

olifcek
11. dec 2009

zuciiiii ale toto je supeeeeeeeeeer. zapalim zemegulu-globus s podsvietenim, plno sviecok, a fakt tu cokoladku, drahy zvladne i salatik, ho ponavigujem, i rybku a rezne ked, tak mamka prinesie a popapame romanticky x;o)

macu no papam i sladke a 90percent casu len lezim...a i napriek tomu som za posl. 3 mesiace pribrala len pol kila, snad mala ale papa, zasoby mam x;))

zoska
11. dec 2009

ahojte,
mala je otocen stale KP...v takej polohe akoby sklapacky robila, zadocek dole nohy vystrete smerom k peceni a hlavicka hore...vraj v takejto polohe ju mozem rodit prirodzene 😒
ale v 35-36tt mam ist na kontrolu este...
dr.bol velmi spokojny so sonom, ze vsetko je v poriadku, rozmery sedia, srdiecko krasne bije, mocovy mechur je ok. aj mozog...aj prietoky su v poriadku 😵
dr. bol perfektny vlastne ako vzdy na sone v Heliose 🙂
suzon, asi tam ide tvoja segra na to umele,ze? drzim jej palce 😉

zucana
11. dec 2009

nie maci zajtra....stacilo to presadit...lebo tu su stromceky iba s korenmi...do kvetinacov...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre