Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
7. júl 2009

😀 😀 😀 cukru skleroza?

no ved som bola taka vytocena...som sa rovno mohla osprchovat, lebo som prisla z toho tepla cela spotena, no uzas...no a dnes to vidim asi tak ze o druhej si tam pojdem po cislo a o tretej sa tam vratim na vysetrenie..ako u debilov 🙄

cukruska1920
7. júl 2009

to neni skleroza...to je tehu demencia....vcera som isla nakupit do obchodu a ako som vosla mi normalne vypadlo co som chcela kupit...tak som chodila medzi regalmi jak sisnuta aby ma to napadlo...aj tak som polovicu veci nekupila tak este musim ist dnes....ja idem k dokymu vo stvrtok ale to som objednana na stvrt na dve..tak dufam ze nebude meskat a hned ma vezme

zoska
7. júl 2009

🙂 to sa aj mne obcas stava, ale mam pocit ze sa mi to stavalo aj pred tehu 😀 napr. si idem po nieco do kuchyne a ked prejdem pat krokov tak zabudnem co som to chcela....

inak ja som vcera nadavala, ze preco sa tam neobjednava ked tam maju tolko ludi...ved dnes sa uz vsade objednava...keby som chodila do roboty tak ma asi slahne

cukruska1920
7. júl 2009

zosi... moj doky len objednava... on neberie tak ze tam rano prides a cakas tri hodiny... pekne berie na tu hodinu co objedna...max cakas 15 minut....minule meskal asi hodinu lebo bol v nemocke a zdrzal sa na operacke...inak pohodka

zusika
autor
7. júl 2009

ahojte kocky!!!

zoska
7. júl 2009

ahoj zusi 😉 ako sa dnes mas? asi pracovne,ze?

zusika
autor
7. júl 2009

jasne.... ale som stale lenivejsia....
tento tyzden tu mame v praci taky tabor pre deti zamestnanocv ....takze su tu na zahrade pod mojimi oknami, maju bazen a su dost hlucne...a ja im strasne zavidim...... to by som robila radsej....
ale mam zo vcera super spravy..... sme sa so sefom dohodli na homeworkingu pocas leta...takze budem chodit do prace na nejake tri dni a zvysok budem robit z domu..... a budeme sa striedat s kolegynou.... takze ma caka predlzeny vikend . pon,ut, som doma...a robim iba doobeda..... uuuuzasne!!! este ze je tato praca taka flexibilna.... jedna tu sice musi byt fyzicky, ale stoji to aj tak takto za to... ziadna dovolenka ani menej penazi... ved pracu si urobim.... tak toto ma tak tesi... 🙂

cukruska1920
7. júl 2009

baby odfotila som brusko....tak ak chcete kuk album 😅

zusika
autor
7. júl 2009

jeeej cukru...milene....aj ja mam cosi podobne.... 🙂

hajdylca
7. júl 2009

caute , zo zachodovou misou zacinam byt najlepsia kamartka ☹ este ze som doma, v robote by som nestihla dobehnut... my mame s manzelom dnes druhe vyrocie, kedze nemam vychadzky idem mu nieco ukuchtit, ci nakreslit 😀 este neviem... sju drzim palceky, myslim na Teba aby vsetko dopadlo dobre.. cukrus krasnucke mini brusko mas 🙂 zusik Tebe zavidim pracu na doma, rozmyslam, ci by som ja tu moju mohla robit doma, leda ze by mi posta chodila sem 🙂)) drzim vsetky palce, hlavne nech ste zdrave...

cukruska1920
7. júl 2009

😀

zoska
7. júl 2009

zusi to mas super.... asi mas dobreho sefa, coo? aspon sa v tych horucavach nebudes musiet tolko trepat hore dole...no pekne ti to vyslo 😉
a inak ved uces si dva vrkoce daj si siltovku a nenapadko sa chod hodit do toho bazena medzi deti... 😀 😀

cukru pjeknee 🙂
ja som si odfotila este min. tyzden, ale nieje nic vidno, tak to ani nejdem davat...mozno neskor ked bude s cim porovnavat... 😎

zoska
7. júl 2009

hajdy 😨 to je mi luto...viem ako ti je, mne to nastastie rychlo preslo ale sucitim s tebou...skus ten zazvorovy caj, mozno to trosku zmierni... drzim palce 🙂

loginka
7. júl 2009

caute 🙂
ja mam totalnu demenciu, velakrat ma nenapadnu slova, zabudam co som chcela, no neviem, neviem, keby som bola v robote 😉
inak kto vie ako sa pridavaju do albumu tie baby tickers?
tusim cukruska ma

loginka
7. júl 2009

no uz sa mi to podarilo, ja som ale sikovnaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂

zucana
7. júl 2009

cukrus aj ja mam take....a vecer este vacsie 😎
rano vazim 55,7 a vecer 56,5....
inak idem na druhy pokus do toho obchodu kupit ten ramik lebo vcera bolo zavrete ...uzas....

kakatka1
7. júl 2009

Ahojte! Jej tu uz sa fotia bruska. No ja mam tiez celkom velke bandzoro, pri Simkovi az po 20tt vyskocilo. Vcera bol Simi strasne zlaty, kukal mi stale na brucho" Fiha mami ake velke brusko, uz pod babetko von" 😀 Velmi sa tesi na surodenca, no to este ale nevie co ho caka. 😒

loginka
7. júl 2009

ja mam tiez velke,no necudo 😉
povodne nohavice uz nehrozia

zusika
autor
7. júl 2009

loginka...no mas to 2v1.... takze teraz mas akoze jest za troch?? ked my za dvoch?? 😀 len sa drz... co na to manzel? .... rodina.... mate to v rodine, ze dvojicky?

olinka6226
7. júl 2009

ahojte... no mne sa tiez uz podarilo zopar krat vracat takze dost radost... ale inak prave som dokoncila uzavierku a idem si lahnut domov. som uplne mrtva.. ale este sa budem musiet niekde potrajdat, lebo som prehodila upratovacku zo zajtra na dnes, kedze zajtra budem doma tak nech sa jej tam nemotam. mne sa tiez najlepsie robi ked som sama doma... co uz teraz bohuzial nie je takmer nikdy.

maly spal katastrofalne celu noc vykrikoval nieeeee nieeeee mama mama auuuuuuuu nieeeee a do toho plac. no som uplne mimo dnes.

zucana
7. júl 2009

juj oli tak sa vylez...ja tiez neznasam byt doma s upratovackou ale teraz ked som PN sa tomu nevyhnem....
zusika nenapadlo skoc do bazena aj ty
inak z darceka zasa nic lebo svokor lopol svokrine auto ktore ma specialne papiere ze sa s nim moze ist uplne do centra (tu totiz ked nemate povolenie resp.nebyvate v historickom centre tak tam autom nemozete) a kedze ten obchod je uplne v centre tak pockam do poobedia lebo mojim sa tam neviem dostat resp.neviem kde mam parkovat...

jablonka
7. júl 2009

baby ja to nechapem, ale aj mne sa zvacsuje brusko 😕 ...pri prvom tehu som bola dlho uplne plocha, a teraz uz pomaly budem musiet riesit nejake tehu oblecenie, lebo si nechcem nohavice a sukne nasilu zapinat 😉
zusika - to je super ze budes moct pracovat dva dni v home office

zucana
7. júl 2009

jablonka ja som citala ze zeny co uz zas boli tehotne a tym padom podla mna aj po MA maju skorej vacsie brusko...
zusi aj aj som niekedy robievala home office..je to fakt super
tu v IT to nehrozi tu to ani nepoznaju....

ewelyne
7. júl 2009

ahojte, tak ja som kamoska so zachodovou misou stale .... ☹

iank dala som si do albumu linky na fotky z nasej oblubenej destinacie z Talianska, tak si mozte kuk 😉 maly je tam vacsi, ale stale to nie su aktualne... hodim neskor 😉

alex , citala si ten odkaz? mala by si to stihnut do 8 tyzdna/socialku/

zucana
7. júl 2009

ewe nejde ten link na facebook ked tak posli meno do internej a pridam si ta na facebook 😉

ewelyne
7. júl 2009

sú tam 4 linky, len ich dalo nakopu, ale daju sa najst, kde je zaciatok a kde je koniec 😉

jablonka
7. júl 2009

zucana - ano, aj ja viem o tom, ze pri druhom a dalsom tehu brusko ide skor, a zacinam tomu verit 🙂
no ja som dnes posledny dne na PN, aj to som uz tieto dva dni natahovala len koli malej, lebo ma prazdniny a manzel s nou nemohol byt...takze zajtra po dvoch tyzdnoch sa na mna vyvali 100 mailov 😅 ...nastastie v piatok mam dovolenku a buduci tyzden letim na sluzobku, tak snad to utecie, lebo hned ked sa vratim, idem pozriet opat nasu fazulku 😵

ivet123
7. júl 2009

Ahojte babeny, dlho som nepisala, akosi nebolo casu. Dnes som bola u lekara a vyzera to vselijako. Malo to byt 8smy a je to na 5ty tyzden, este pravdaze nebilo srdiecko. Takze sa vsetko ukaze buduci tyzden. Idem v pondelok, alebo som tehulka a srdiecko nam zacne pekne tlkotak (tomu ja verim) a otehotnela som trosku neskor, alebo MA. Kedze prve babo bolo na prvy sup a toto na druhy, verim stale prvej alternative, tak na mna trosku myslite, nech v pondelok vsetko dobre dopadne. Pekny dnicek.

loginka
7. júl 2009

ivett, drzim moc palce k prvej alternative
zusika, pravdupovediac moj tatino je z trojiciek 🙂 , ale moj pripad je trosku iny, ja som po umelom

ivet123
7. júl 2009

loginka dakujem 🙂 Aj ty sa drz, kamoska ma dvojicky a pohoda, je to velmi krasne, len nech sa pekne vyvijaju a su zdrave.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre