Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
12. dec 2009

macu ahaaam, takze cez den perinka, ale v noci v pohode i len pod dekou, achaaaa...

tak zeby som si ten spaci vak predsa len kupila? joooj, abo staci ta deka, ktora sa da do fusacika urobit?

suzi aha, oni sa mozu prevalit? glg

ja to s policajtmi risknem, nebudem kupovat len kvoli jednej ceste novu vanicku, ci vlozku do vanicky....alebo skusim pujcit, ale to asi nie je realne...

olifcek
12. dec 2009

macu, dakujem

prepacte, ze sa tolko vypytujem, ale dochadza mi, ze uz cas prichadza, pomaly, ale isto x;o)) a ja som tieto veci zatial neriesila a ked ste sa o tom bavili, citala som, ale nememorovala...

zucana
12. dec 2009

baaby dala som sviecky, hviezdu, 3 gule a musim si oddychnut 😒

olifcek
12. dec 2009

zucanka, mam si kupit spaci vak velkosti 68 alebo pockat, kym to bude aktualne?

maculik
12. dec 2009

olif, nie je zaco 🙂 Ja som tak isto vyzvedala pri Adelke do 2 skusenych mamin, co sme tam mali, a bolo to tak isto, ako pises ty - ked sa na to pytali skor ine kocky, tak ja som nedavala pozor, a potom zrazu mi doslo, ze nic neviem a nie som vooobec pripravena 😀

A napr.ked pride blumka, tak z nej budem tahat rozumy, co sa tyka obliekania v zime, kedze ona ma Tete narodenu tiez vo febr., myslim 😉

zucana
12. dec 2009

olif juuj ja som nevedela ze aj vaky maju velkosti

😕

olifcek
12. dec 2009

macu no ja som si to len citala, ale vravela si, ze je este cas, a ono..ten cas sa pokratil x;o))

hlavne som sa spoliehala na to, ze v decembri pochodim a popytam sa i predavaciek a tak, no x;o)))

suzon78
12. dec 2009

maci - ja som si objednala taký madrac, pod ktorý sa môže dať monitor dychu, má 8 cm, tak ten monitor v poho zachytí, keby dačo. Takže ešte takto sa poistím. Bože len teraz zisťujem, že materstvo bude o koľkom strachu a vlastne celý život o naše detúrence 🙂

maculik
12. dec 2009

zuci, veru maju 🙂
olif, ale aspon ze mas pristup na net, ked uz nemozes chodit..
suzon, mi hovor, napr.teraz pri tych horuckach som sa tak bala, ze som v noci takmer nespala. Ale zase je to krasne, ked mala dojde a zacne ma len tak z nicoho nic pusinkovat alebo steklit, to je na spapanie 😵

maculik
12. dec 2009

idem si lahnut k malej, tak na chvilu pa

suzon78
12. dec 2009

maci, ešte že to bola len tá 6 choroba a nie chrípka...musíš si dávať aj ty pozor, aby si na chrípku teraz neochorela..

olifcek
12. dec 2009

macu jo, len je mi prijenejsie pytat sa vas, co uz mate skusenost, ako len citat ako si vyrobcovia vsetko pochvaluju a podla nich vsetko mam kupit x;o)))

odpocin si

a ma este malicka tie vyrazky?

suzon78
12. dec 2009

fuj na chvíľu mi prišlo zle, oco tak zakúril, že sa mi srdce rozbúchalo, tlak vystúpil a nedalo sa mi dýchať, muž musel rýchlo vyvetrať....aj vy mávate z tepla také návaly?

selyma
12. dec 2009

Ahojte babky, prajem vam pekny dnicek. U nas celyden poletuje snezik a je riadna kosa.
Ina ja mam tiez strach, ked nebudem vedietm ako oblikat babo. MY mame dost velku izbu, ale mame tam asi 20, 21 stupnov, to uz asi netreba prikryvat. No a mam aj perinku jednu a dve zavinovacky. kamoska co uz mala babo si tiez radsej teraz ku druhemu kupila zavinovacku. A veci ma 56, ale len asi dve supravky, idem potom kupit este bodynka atd.ale to uz velkost 62. Ved to sa mu rukavky prehnu.

olifcek
12. dec 2009

baby, je to dobra taska? mam ju kupit?

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

olifcek
12. dec 2009

suzi jj, mame davat bacha na zimu ale i teplo, prave kvoli nasej pohode, a teda aj pohode baba v rbusku...

sely ja stale vaham nad tou zavinovackou...mam perinky ale aj deku ako fusak, tak fakt neviem...uvidim asi x;o)

zucana
12. dec 2009

baby uz mame stromcke 😉
davam zatim foto takto kym nevymazu a vecer tam taku so svieckami lebo teraz svieti strasne slnko...

alex
12. dec 2009

jéééj zuci krásny stromček 😵

zucana
12. dec 2009

olif aby ti sedela na kocik...

alex
12. dec 2009

sely aj ja chcem sneeeeh 🙂 Ideme dnes na vianočné trhy vymrznúť trošku. Musím sa poriadne poobliekať, nech nám s drobcom nie je zimka.

suzon78
12. dec 2009

olif - môže sa mu dačo stať, keď sa ja prehrejem? Tá taška vyzerá byť super...keďže píšu, že je prebalovacia, to znamená, že ju môžeš, keď budeš cestovať, úplne odzipsovať a na nej prebalovať, ak ano tak praktická vecička...

olifcek
12. dec 2009

zuci krasny je

olifcek
12. dec 2009

zuci myslis farebne? no ja mam kociarik sedo biely, tak sa to da x;o)) ci myslis, ze nenatiahnem na rucku kociara?

suzi dakujem, idem do toho x;o)

ali uzi si to tam x;o)

suzon78
12. dec 2009

zuci, mrkla som aj ja na stromček, ja nádherný 🙂

zucana
12. dec 2009

dik baby...len este ten sniezik chyba...tu svieti slnko a je 10 stupnov a este aj muskaty mi kvitnu 😅
olif na rucku som myslela 😉

suzon78
12. dec 2009

olif, dnes je Shrek 2 na markíze 🙂, budeš opäť kukať? Ja si asi tiež nenechám ujsť...

zucana
12. dec 2009

baby viete co dostanem pod stromcok?
satelit na sk programy jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

olifcek
12. dec 2009

suzi kuknem x;o)) i ked v minule som to viacmenej pocuvala ;o))

a jo, ked je Ti teplo tak to robi navaly neprijemne a moze i hlavka boliet...

zuci opytam sa jej x;o)

suzon78
12. dec 2009

no ten sniežik naozaj neodmysliteľne patrí k Vianociam, bez neho sviatky nemajú svoje čaro..

alex
12. dec 2009

zuci super, tak budeš môcť pozerať na vianočné rozprávočky 😵
No idem ja do spršky a chystať sa na večer, ja som totiž ešte v pyžamku 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre