Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
12. dec 2009

😉 sely ja citam

selyma
12. dec 2009

O, tak sa tesim, ze to nebolo zbytocne

zucana
12. dec 2009

aj ja bych si nieco mdala ale neviem co 😕

zoska
12. dec 2009

sely 😀
trocha samomluvy nezaskodi, aj mne sa to parkrat stalo 🙂

no nic musim ist off, lebo sa uz odtialto neodlepim a s tym ucenim som uz teraz pozadu 😒

zucana
12. dec 2009

chod zosi...aky kocik nakoniec teda mate?

selyma
12. dec 2009

Keby bolo po mojom, tak by som si stale teraz nieco davala. Dala by som si zmrzku. Aj spagety. Aj ovocny pohar, ale vidim to realne asni na detsku krupicu. Alebo na puding? No a som tam, kde som bola. 😵

zucana
12. dec 2009

dam si detsku vyzivu 🙂

selyma
12. dec 2009

mnam, nemam

selyma
12. dec 2009

Ja som si niekedy robila detsku doma sama. Bola ako original z obchodu.Ale to bolo davno, to som pred rokmi skusala

zucana
12. dec 2009

ja jem tu plasmon...je velmi dobra 😉

zoska
12. dec 2009

zuci ten babysmile v-max, v tej farbe ako mam v albume 😉
ale teraz uz fakt idem 😀
ale mozno este pridem vecer 😀 😀

zucana
12. dec 2009

zosi ze offffffffff 😀 😀

selyma
12. dec 2009

Ja mam taky kocik ako garonka ma v albume, len oranzovy camarelo. Inak som velmi nepokrocila v nakupoch, ale chystam sa o tyzden. Teraz som sama doma. A v lekarni som este ani nebola, takze take tie masticky apod. nemam. Odsavcku sa ani nechystam kupit, to sa potom kupi, ked bude treba.

maculik
12. dec 2009

zase maskrtite takto na vecer? 😀
no ja som si musela dat jeden ten Mozartov peniaztek, lebo Adelka ho otvorila. Totiz bola nejako ticho, tak pozriem na nu a ona si zobrala krabicku zo stola a hrala sa s tym, no a jeden sa jej roztopil v ruke a prederavil a ta cokolada sa jej dostala na ruku, tak s chutou olizovala, ani nemukla 😀

zuci, krasne stromcek svieti, uz mate fakt taku vian.atmosferu. My zvykneme doma az na Stedry den a asi to vyjde tak aj teraz tu, kedze 23.asi budeme este aspon provizorne organizovat ten nabytok z lux.bytu.

zoska, tak nech ti to ucenie ide co najlahsie 🙂

olifcek
12. dec 2009

zosi juj, ci nezavidiiim to ucenie....najma ked modry konik je fakt drogou 😉

sely ja s odsavackou taktiez a ak budem potrebovat, kupime taku s pumpickou, rucnu

macu tie deti su podarene, hehe

selyma
12. dec 2009

Inak babky, ja musim obmedzit sladke, mala som trocha zbyseny cukor v krvi po tom teste. Kazala mi len obmedzit. DXnes som nic sladne nemala, ale detsku krupicu si dam. Nadavam tam vela cukru.

zucana
12. dec 2009

sely ja do krupice nedavAm vobec cukor...dam navrch lekvar pak...
maci dobra vyhovovrka na malu

zucana
12. dec 2009

zosi a kolko stal kocik?
my ideme na osmu na tu veceru...dam si rybku pecenu s takymi dobrymi zemiakmi mnaaam...

selyma
12. dec 2009

Ja nemam rada lekkvar. NA vrch dam trocha granka, masla a stipku cukru este a potom to z lakomosti este ked je to horuce, horuce zjem, aby ma niekto nepredbehol. A potom placem, ze som popalila 😝 ,tak mi treba. 🙄

matka331
12. dec 2009

ahojtee babenky juj uz som vas docitala zuzi krasny stromcek
olif aj ja este necitim ze su vianoce 🙂 🙂
baby a odsavacku na sopliky matee???ja som na to uplne zabudla....

maculik
12. dec 2009

zuci, to aby nemala zle zubky 😉 😀
uzi si veceru, dobru chut.
matka, ja mam este po Adelke tu na vysavac, nedam na nu dopustit. Najprv som sa bala, ale nie je to nic hrozne a super vytiahne vsetky sopliky. Ale je pravda, ze som ju pouzila uz az ked mala par mesiacov, dovtedy nebolo treba. No vraj je dobra aj na baterky ci elektricka, uz neviem. Mozno aj praktickejsia pre tych, co byvaju v byte a museli by odsavat v noci, tak pre susedov asi zapnuty vysavac nic moc 😉

Mala uz buva, ja idem dokoncovat kalendar.

olifcek
12. dec 2009

zuci i ja by som si rybku dala, takeho ostrieza, ci pstruha na masle a s orieskami, mnam x;o)

ja davam cukor do krupicky, ked sa vari, ked je hotova, uz len dam maslo, granko a skoricu a papam ju taku poloteplu, ci polostudenu? x;o)

mati njn x;o)

som skypovala s drahym, juj, ide domov riadne nabaleny, berie nejake vecicky pre malu, kde su i zavinovacky, chi, takze super, nejake kosielky, perinky, postelne do postielky...

odsavacku ja este nemam, ale kupime a asi tu s pumpickou x;o)

olifcek
12. dec 2009

uz vsetky hajate?

maminnka
12. dec 2009

ja nie 🙂

maculik
12. dec 2009

ani ja, dorabam ten kalendar a uz ma aj oci bolia, no chcem dokoncit aspon to, co viem. Potom mi uz ostane len jeden mesiac a uvodna strana, pri tych musim poprosit o pomoc.

hajdylca
12. dec 2009

maculik potom o rok nas bude ucit 🙂

olifcek
12. dec 2009

Macu som zvedava na ten kalendarik x;o) maminka a co porabas Ty?

maminnka
12. dec 2009

ja osm pred dvoma rokmi tiez robila kalendare sama, ale potom mi uz akosi nezostaval cas, tak som to minuly rok a aj tento zverila kamoske, co to robi profesionalne a dobre som urobila 🙂

zucana, pre Teba specialne som dala do albumu nasu borduru v synovej izbe 🙂

maminnka
12. dec 2009

Olif, urcite sa uz nemozes dockat, co muz dovezie, ze? ja sa rada prehrnam v tych krasnych mni vecickach 🙂

co robim? uz len tak oddychujem, este hladam na webe jeden darcek pre moju krstnu dceru. Moji chlapi doma uz spia, mne sa akosi este nechce...

maculik
12. dec 2009

hajdy, oki 🙂
Ale poviem ti, stokrat som si povedala, co som to nedala do nejakeho fotolabu spravit, ale ked tam nemaju take pekne sablony.. A aspon jeden rok to chcem dat ako vlastnorucny darcek 🙂

no, dobru nocku, idem buvat, som hotova. Tak zase zajtra.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre