Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
13. dec 2009

garonka jj veru, ja viem byt nervna, ked ma podpira tlaci....joj...budem Ti fakt vdacna, ak to vyjde...mame aj my tu nedaleko jednu galanterku, myslim, tak ked, poslem manzelika buduci tyzden, a ak budu mat, kupi i Tebe, hm? kolko cvokov mas na zapinanie ? x;o)

olifcek
13. dec 2009

gari ja kukuricu vseobecne zboznujem, a aj tak ako pises, urobenu. len som myslela, ze robievas taku na cutke este x;o)

cukru jj, kozmetiky nikdy nie je dost x;o)

cukruska1920
13. dec 2009

oli..no ved to... radsej ako keby kupim nejaku somarinu a potom to zapada prachom...takto budu vsetci aspon vonat 😀

a ako sa ma Olivia?

olifcek
13. dec 2009

cukru myslis toho macka? x;o)) vyzera ze dobre...kopka, ked si lahnem ako sa jej zrejme nepaci, kopka, ked sa brucha dotknem, a ked lezim na chrbte, tak sa vypuluje, ze mi neskutocne deformuje brusko, hehe x;o))

ale niekedy mi z bruska vyjde taky zvuk, ako keby ste cosi tenke natiahli a pustili, take jemne puknutie, ci co...nenapada mi, co to moze byt, glg...

olifcek
13. dec 2009

inak...draheho babka v piestanoch, kde byva, kazdemu, koho pozna, povedala, ze cakame olinku, no a tak jej manzelik vcera povedal, ze nem olinku ale olivku, akoze oliviu, takze bude mat babka co napravat, hehe

garonka
13. dec 2009

olif ja mam i dva i tri 😀 nebojaj zoženiemeeeeeee musíme 😀

mňam i ja zbožňujem kukuričku a s čutkami mam rada opečenu na grile aj včera na trhu som si chcela dať varenu ale jedna teta sa zlostila, že to akoby blato jedla 😀 a gaštany som si dala ale boli asi 6 plesnive 😠 tak som poslala draheho nech kupi ešte raz veď malo mi bolo a predavač kdesi volal a sa sťažoval asi dodavateľovi, že gaštany su nekvalitne že už mal 5 reklamacii, ešte dobre že ja som len 6 plesnive našla 😎

olifcek
13. dec 2009

gari jak nove? akoze vymenit, nie nanovo zaplatit, ze? x;o)

no ja mam sice tiez na dva i tri cvoky, ci jak im nadavat, ale kojenecke mam len na tri...x;o)) boze, to chceme tak vela? ja dva pasiky a Ty...?

garonka
13. dec 2009

cukruš ja som sebe samej objednala balíček z Avonu za 12 € bola tam špirala supershock a rozžiarujucu guličky na tvar ale mi vymenili a dali bronzove a dva týždne som čakala kym vymenia a konečne som sa s nimi dnes skrašlila 🙂

maculik
13. dec 2009

olif, no ja som urcite chcela skor druhe babo, aj ked skor tak po 2r, nie po 1,5 🙂 Lebo ja si neviem predstavit, ze uz budem mat odrastenu Adelku a zrazu druhe babo malinke a vsetok ten kolotoc odznovu, ved uz by som to aj zabudla hadam 😉 A este k tomu manzel je o 9,5r starsi, takze sme nechceli, aby mal deti po 40ke.
Ale je to presne tak, ako minule pisali v jednom casopise - ze kazdy vekovy rozdiel ma za a proti a zalezi len na rodicoch, ako im to vyhovuje.

Medovnicky by som si taaaak dala, lutujem, ze sme nenapiekli teraz na Sk, ale uplne mi to vyfucalo z hlavy. No nic, upeciem tieto a poprosim mamu, nech mi po brachovi posle este take tie obycajne, mal by dojst hned po Vianociach na 4-5dni, lebo Vladko pojde na vylet do Osla, tak nech nie som sama. Mam aj poradnu 28.hned rano, tak by nemal ani s malou kto ostat.
A zajtra mam tiez poradnu 10,30, uz sa tesim 🙂

garonka
13. dec 2009

i ja potrebujem dva pasiky a ak budu mať v galanterke kupim všetky i na tri cvoky vykupim všetko 😀

maculik
13. dec 2009

kocky, a co su to tie cutky? 😨

olifcek
13. dec 2009

macu moj manzelik ale asi nebude chciet dlho na druhe cakat...x;o)) a kedze ja zatial stale chcem rodit prirodzene, neviem, ako to bude desive, a ci sa nebudem pred dalsim bat...tak uvidime x;o)))

jeeej, zlaty braaacho x;O)

garonka
13. dec 2009

olif a ujo od čerta mi dal jedny zadara lebo mu vravím že dnes mam meniny 😀 tak mi rovno šupol do sačku 20 dkg a som na teba myslela 😉

garonka
13. dec 2009

guľky idem papi a tak ku maminke si po darček aj metlu jej podarujem mne netrebaaaa 😀

tak vas potom prečítam a aj nakuknem 😉

olifcek
13. dec 2009

maculik c~utka citaj x;o))) to je ta kukurica, aka sa vari v hrnci a cutka je to pod zrnieckami x;o))

gari, chiii...no mam pocit, ze kedze potrebujeme 4ks, tak to fakt vykupis, bo viac asi mat ani nebudu, hehe...

olifcek
13. dec 2009

gari jaky zlatyyyy ujoooo, jeeej 😵 dakujem, ze si si spomenula, to preto sa malej tolko ckalo? x;o)

gari metlu si si mohla nechat na balkon, hehe x;o)) ale ked sa mamine zide, tak super x;o)

paq sa pochval darcekom x;o) som zvedavaa...

maculik
13. dec 2009

olif, no bracho je trosku aj sfucany, lebo chcel vziat aj frajerku, ale ona ma len 17 a ja sa bojim si ju vziat na zodpovednost, co ked sa nebodaj nieco stane. A ani miesta tu nebude vela, lebo ved nam sem napracu vsetok nabytok z Luxu. No ale motivovala som ho vreckovym, tak suhlasil, ze dojde, ale nie na tak dlho, ako chceme, vyhovoril sa na ucenie, ale ja viem, co je vo veci - srdcu nerozkazes, ako moj tato hovori 😀

Neboj sa vopred toho porodu, ja sa teraz sice trosku bojim, ale hadam to bude v pohode 🙂

Idem dat malej papat a pripravit tie stehna, nechce sa mi cakat, kym sa rozmrazia, uz som hladna.

zucana
13. dec 2009

babce nazdis....no vas docitat a to je nedela 😀
lucinka vsetko naj naj k meninkam a hlavne vela zdravicka...
maminka takze mame rovanake bordury 😉
maci ja maso tiez do horucej vody namacam ale v sacku 😉
co sa tyka podprdy pasikov, tak co som objednavala tak som tam mala 3...
vecera dopadlo dobre...velmi dobre sme sa najedli...je to najlepsia rybacia restika v Padove takze sme boli radi ze sme mali miesto...muz pozna majitela...no za ten ucet by som mala aj kocik....pozyvali amici lebo slavili narodky...kupili sme im take uzasne caje ...dnes idem kupit aj pre maminku pod stromcek lebo su uzasne....

zucana
13. dec 2009

jaj a este muz s kamoskou stiahli 2 flase via lebo ja a ten dalsi amik nepijeme a som robila soferku...domov sme prisli o polnoci a o 5:22 som ranajkovala, potom zaspala a o 7 na wcko a potom do 10tej este potiahla 😉

katina2209
13. dec 2009

Ahojte babulky dlhšie som sa neozvala...
V piatok som bola na kontrole a môžem sa pridať do klubu tehuliek ktorým sa skracuje krčok 😢
Mala som už také bolesti v podbrušku a tá panva ani nehovorím to sú iné bolesti doktor mi predpísal od bolesti čípky paralenove a promethazim na ukludnenie bruška no veľmi ma to na večer uspáva...
olifcek ty niečo berieš nejaké lieky?
dúfam,že tam naše zlatíčka zostanú čo najdlhšie aspoň do 38.týždňa
Maminka mi včera napiekla medovníčky také sú makučké už sme polku zjedli 🙂
Inak na večer ma to podbruško pobolieva ako keby mi mal prasknúť vaječník bud na jednej strane alebo na druhej a vy ste ako na tom?

loginka
13. dec 2009

cafte, uz mame doma kociiiiiiiiiiiik, huraaaaaaa, uz kocikujem po obyvacke, super sa s nim manipuluje a je cerveny 🙂
potom hodim fotku

zucana
13. dec 2009

kati ja nie...a nechal ta aspon doma zejo?musis oddychovat..
logi no cakam na foto 😉

olifcek
13. dec 2009

macu tak to jo, este je mlada...a bracho teeeeda, za peniazeeee, ciiiiiiiiiiiiiiiiiii....tak len pec, pec, nech sa napapas z;o)

zuci takze prijemny vecer, paradicka x;o) jj, ja viem, ze sa daju objednat, ale to postovne ma stve...a tiez sa mi nechce verit, ze nekupime i v ke x;o)

kati a aku dlzku mas teraz? isto niesi na tom tak zle ako ja, ze 25mm, alebo 21mm, hech x;o) no, ked sa budeme setrit, bude dobre, lebo tie krcky sa skracovat musia, len pomalicky no...x;o)

ja len magneB6 beriem, ine mi nic neodporucali...akurat, ze teraz beriem 6tbl na den, predtym 2tbl. na den to boli 😉

no ja take bolesti nemam...ale stane sa mi, ze ked sa dvihnem a idem na wc, mam pocit, ze mam strasne tazke brusko, az si ho musim chytit..niekedy ma tak boli panva, ze skriabem stnenu cestou na wc, chi

logi, wow, paradicka x;o)

olifcek
13. dec 2009

u nas sneziiii, hexh

zucana
13. dec 2009

u nas slnko ziadny sneh ☹

katina2209
13. dec 2009

Mne doktor nepovedal,že akú dlžku mám, iba že sa skracuje a napísal mi ten promethazin to je na ukľudnenie a od bolesti tie čípky paralenové nepociťujem ale žiadne zlepšenie a pýtal sa ma či to ešte týždeň vydržím,alebo chcem ísť na pn tak neviem mám byť ešte týždeň v práci a dokončiť nejaké veci a odovzdať všetko budúcej kolegyne pôjdem tam v pondelok a keď sa nebudem cítiť dobre tak od utorka ostanem doma...
olifcek aj tu sneží...
zuci oddychujem ako sa len dá ešte mužík za mňa aj varí aj že pôjde všetko nakúpiť do obchodu aby som nemusela a do práce ma vozí autom tak nemusím ani chodiť len horšie sú tie naše schody bývame na štvrtom a bez výťahu

zucana
13. dec 2009

juuj tie schody...mne stacia tie co mame v byte...tak radsej ostan domaa 😕

alex
13. dec 2009

ahojte babule,
olif aj u nás poletuje sniežik 😵
Aktualizovala som tabuľku vo februárovkách a hodila aj nové bruško. A pridala som aj nové foto Jakubkovej garderóby.

zucana
13. dec 2009

alex vsetko som pokukala krasne to uz mas ulozene aj brusko pekne rastie 😉

olifcek
13. dec 2009

KATI nechod uz do prace, stress nerobi dobre 😒 a schody....tiez ziadna vyhra, usetri uz tyzden a chod na PN...nech nelozis po schodoch, je to namaha na telo i na krcok x;o(( ved mne zakazali vsetko kvoli tomu, aby sa neskracoval...sice ja mam uz kriticku dlzku, ale itak...mne sa krcok na taku dlzku skratil za mesiac...neriskuj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre