Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
14. dec 2009

gari plienky mi tiez poslali, este po manzelovi, hehehe...musim ich kuknut, ci su pekne, a ked jo, tak parada, ak nebudu, tak po vianociach kupime par kusov a operieme i vyzehlime. no, ja ich budem prat na 40, to musi stacit, ved paq sa i prezehlia x;O)

garonka
14. dec 2009

no ja rozmyšľam či ich dnes hodiť do pračky a daš prašok či tekuty prašok? ja mam lovelu a avivaž Silan sensitive len je moc silny 😕

olifcek
14. dec 2009

gari manzelik je podareny, hehe x;o))

moj tu svoju nosi, ale je mu velka, nechapem x;o((( asi bolo chybou, ze sme ich kupovali v obrovskych horucavach, ked sme mali prsty nafuknute, zavodnene...asi ho bude musiet nosit na prostredniku radsej..chjo...

olifcek
14. dec 2009

gari i my mame tekutu lovelu, kupili sme tu white, nie color, ale avivaz nem, sa neodporuca velmi....

zucana
14. dec 2009

ja nikdy nespavam so sperkami...aj mini nausnice mi vadia...
moj muz zas hovori ze chlapi s obruckou viac pritahuju baby....to musia byt teda dobre to...
inak ja mam take mini prsty ze obrucka cislo 50 ....
niektore aj 49
takze teraz budem nosit tie prstene co mam na stredne prsty 😀
mne plienky kupuje mamca...tu nic nemaju...a ked stihne ona mi tie vecicky co ma aj s plienkami a uterakmi popere....

garonka
14. dec 2009

olif no môjmu občas preskočí ale beriem ho s rezervou 😀 včera počuval ako maly žblnka, kope a kruti sa ale akonahle sa ozval tym svojím hrubym hlasom babo prestalo sa hybať 😀 no vravím ešte i dieťa sa ho zľakne 😀 a svokra mi furt bruško hladkať chcela joj nerada som bola 😕

maminnka
14. dec 2009

obrucku ja nanosim uz aspon tri mesiace, uz som ju "neobula"
a tiez i opuchaju prsty a trpnu mi ruky, hlavne v noci, velmi neprijemne... neviete, ci by mi na to mohlo pomoct magnezium????

garonka
14. dec 2009

olif no prave tak asi len šupnem lovelu tiež mame tu bielu a krasne vonia hoci predtym som si na ňu nevedela zvyknuť lebo bratove decka tak za ňou voňali ako z drogerie 😅

zuci ty maš zlatunku maminku 😵

maminnka
14. dec 2009

ja som tiez pouzivala Loveku, ale bez avivaze. Ked tak radsej, trosku octu na plakanie, ale avivaz sa ozaj neodporuca. A ak mate susicku, vobec sa nema davat a ani nie je treba. Ja ju doma ani nemam (tu avivaz).

garonka
14. dec 2009

maminka ja beriem magnezko stále, no občas mi opuchne ľava noha ale to vtedy ak veľa chodím a nerelaxujem, keď sa to stale neda. A ako zistím že mi puchnu ruky? ja ich mam nejake hrube od puberty no i obručku mi bolo problem vybrať 😀

maminnka
14. dec 2009

Garon, ja to puchnutie ruk citim tak, ze ked ich chcem zovriet v past, su take akoby tuhe...

zucana
14. dec 2009

jj maminka je extremistka co sa tyka upratovania, zehlenia a varenia a to ma iba 47 rokov...ona to isto prezehli z oboch stran aj 4krat...
najlepsie ked mi oprala a krasne vyzehlila perinku...prave bola strasne chora a tymi bakteriovymi rukami mi to ukazovala do kamery tak jej hovorim ze to moze dat rovno znova prat 😀
maminka neviems tym magnezkom ale mozno jo
no a ja by som uz aj prala...ale nemam lovelu 😖

garonka
14. dec 2009

mami a to hlavne večer? či aj počas dňa?

zucana
14. dec 2009

ja tiez sem tam taky pocit ako maminka...a potom som to prvykrat zistila s tym prstenom 😅
inak to moej dieta tak rado papa...lebo sa tak vzdy hybe ....

garonka
14. dec 2009

zuci a v IT lovelu nepredavaju? a v čom vypereš vecičky?

aspoň deku vyperem v avivaži nech je mäkkučka lebo viem že avivaž škodí

zucana
14. dec 2009

nemsju nic...mamina ma musi zasobit 😕

maminnka
14. dec 2009

garon, hlavne rano, vecer a v noci... ale to trpnutie prstov mam takmer vzdy len v noci, tak to boli, ze sa na to az budim...

loginka
14. dec 2009

starsie plienky som pekne vyvarila na 90 a nove stacilo na 50 (70x70), ja periem v batole tekutom aj ten krasne vonia po vyprani
obrucku nenosim od leta ked puchli ruky, teraz ani neskusam, ale aj muz prestal nosit, ked vela robil v zahrade a teraz uz nenosi nikto 😒 aj jamam mini prsty, take male nemali ani vzorky, ked sme kupovali 🙂

inak ja mam teraz kopec novych znamienok, vytrcajucich, vselijakych, ale beriem ako tehotensku zmenu, skor potom sa dam prehliadnut, hm, hm, ja mam inak dost pigmentu, skoro sa mi urobila ta ciara, a v lete sa viem pekne opalit do hneda, moj muz je bledulo jarny

olifcek
14. dec 2009

zuci ja nosim 51-52, x;o)) obrucku mam..ani neviem, ktore z tychto cisel, ale normalne mi je tiez kusok volnejsia, ale nie tak, aby padala, ja mam rada volnejsie prstienky..inak nosim len snubny, ten je urcite 52 a manzelsky, no x;o))

inak, nie vsade je rovnake cislovanie, ako sme sa dozvedeli s manzelom, hech...a aj nam to potvrdili v zlatnictvach...hech

ja napriklad mam krce v dlaniach, vtedy mi je i zily vidiet a vtedy aj opuchnu...neviem, co na to pomoze, uvidime, co lekar odporuci...

nohy sa mi nnalievaju, kto vie preco? zeby preto, ze ich moc nepouzivam, hehe x;o)

garonka
14. dec 2009

mami joj to puchnutie nas mohlo v tehu obísť 🙄 a ja tu počuvam od svojej babky že oni nič take nemali a ešte vyjavene na mňa pozerala že čo to je krčok maternice 😕

zucana
14. dec 2009

bledulo jarny 😀 to jak kvetinka

lienka2
14. dec 2009

baby, a myslite ze ked davaju v nemocke babu erarne oblecenie, ze to prali v nejakom specialnom detskom prasku? 😅 ked su take drahe..?

inak ja som prala v detskom prasku iba tie vecicky, ktore budem davat priamo na telo, takze oblecenie, ale deky som v nasom normalnom..

loginka
14. dec 2009

olif si ma nepotesila s tou jedlou, budem ju asi kropit 😨

garonka
14. dec 2009

olif a ako ležíš? maš i nožky podložene vankušom? ja som tak občas ležala hore nohami ale strpli mi ah jaj a na ľavej nohe mam viditeľnu krčovu žilu našťastie krče v nohach nemam klop klop aby som nezakríkla 🙂

olifcek
14. dec 2009

logi jj, to tehu nam niektore veci zrychlio...mne sa narobili tie starecke znamienka, ale vypalit ich dam uz az bude babo na svete x;o) to je rychlovka, take stipkanie zvladam v pohode, takze dam si veeela naraz prec, uz by paq narast nemali, a normalne znamienka si dam prezriet asi az na jesen, kedze sa to odporuca po zime, alebo na jesen, ale na jesen najlepsie x;o)

gari no jo, babka...v inej lekarskej dobe zili veru

garonka
14. dec 2009

lienka no asi maju nejaky lacny prašok 🙂 inač babenka v šaci natieraju aj olejom johnson baby a mne nevonia 😠

garonka
14. dec 2009

olif tak tak ale treba na to nervy to počuvať 😀

garonka
14. dec 2009

olif a keď mi babuš vravela, že mamina bola v perinke do 5mesiaca tak som sa za hlavu chytila a z mamy si robím srandu že preto je pohodlna a bolia ju nohy lebo bola zaguľana dosť dlho 😀

olifcek
14. dec 2009

logi prepaaaaac...to som len nahodou v nejakych spravach na jojke kukala...ale skus vygooglit, moznoooo som si zle zapamatala x;O) a ono...niektore stromceky vyhadzuju koncom januara a este su stale pekne, a to je zase k comu dobre, no nie? x;o)

gari lezim na boku, prevazne na lavom,. a vankus pod sebou, ale niekedy ma uz tak boli lava strana zadku, ci stehna, ci co to z tolkej vahy, ze musim bud polohu zmenit, abo vankus na chvilu dat prec...

zucana
14. dec 2009

moja svokra mi povedala ze jej museli obrucku rezat lebo ju nebola schopna dat dole 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre