Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
14. dec 2009

inak ja tu stresujem lebo som teraz robila tie steaky a som sa dotlka trochu nosa tym surovym masom ked som ho vonala...prave kvoli tej toxo...mne na toxo beru kazdy mesiac....

maminnka
14. dec 2009

supi, ta sestricka je ale dobra krava (s prepacenim), ale to sa tehotnej zene takto nehovori a vobec nie do telefonu!!!! Tomu sa hovori empatia 😠 😠 😠 😠 😠 ved si to mohla prekonat kedysi davno a tym padom sa to tvojho dietatka nijako netyka!

olifcek
14. dec 2009

maminka jo, i mne vidiet zily, na prsiach najma...ale krcove zatial nemam, klop, klop, klop

garonka no mna porazi...taku podobnu mame od tej baby...drahy skusal i srubky utiahnut, nepomohlo, este to skusi inak poskladat a rozhodneme sa podla toho...
ale keby som bola videla link, co si mi poslala skor, bola by ta z linku kupena uz, jooooj...no ved uvidime...x;o) mozno, ked to poskladame inak, tak to bude uz dobreeee x;o)

jj, aj na bokoch pri brusku mam zily poriadne, hech...

martu jj, i mna casto tak panva pobo;lieva, ze ked idem na wc, tak popri stene, jak nevladzem...

martu az tak to smrdi> mne kamos vravel, ze kusok smrdi za rybou, ale, ze jhe bre, ale paq odporucil aj sudokrem, tak mu idem pisat, ze ten radsej chcem x;o)

logi aviril si pochvalila, ci nie? teraz nevieeeeem x;o)

supi ne ne, ked to mas zasebou, je to teraz ok x;o)

garonka
14. dec 2009

ozaj ti lekari a sestričky vedia stresovať a poriadne 😠 😠 😠 😠 ja som v nemocnici kvôli takym rečiam sa obesiť chcela 😠 a to vraj sa nemame stresovať

olifcek
14. dec 2009

ked my mozeme kupit postielku aj za 30 000sk, len ked ja som sa tak tesila tejto kupe, lebo za 50 eur postielka, matrac, baldachyn, kolotoc z tych drahsich, kde su plysaci...uvidime, sme si vsimli, ze oni pooznacovali lavu a pravu stranu, tak to skusime este tak poskladat, ako to mali oni, to by malo pomoct x;o)

garonka
14. dec 2009

olif ešte tu postieľku maju som ju videla pri dverach minuly týždeň lebo ja do bociana chodievam ako na klavír 😀 a chcela som od nich taky fusak do autosedačky a vypredali ho a nemaju ho 😠 a aj španielsku deku no na tu musím počkať až po vianociach a v tom obchode robia veľmi zlatí majitelia 😵

martulanr
14. dec 2009

olif mne to smrdi sudokrem kupim velke balenie a hotovo 😀

olifcek
14. dec 2009

gari, ked tu postielku spevnime, a nechame si ju, kupime tento matrac
http://www.bocianbaby.sk/sindex.php?akc=detail&...

ze ja som o bocianovi nevedela, fuuuha

olifcek
14. dec 2009

gari tak ja som teraz straaasne na seba nastvanaaaa....joj...

martu oki, tak i ja sudokrem x;o)

garonka
14. dec 2009

olif nooo dobry ten matrac je 😉 😉 😉 to je novy obchod myslím že ma rok alebo dva 🙂 a majitelia su maximalne ustretoví a milí 🙂

garonka
14. dec 2009

olif moja a prečooooo?

zucana
14. dec 2009

olif nebud ved to neni tvoja chyba ako si to mala vediet....ked nebude dobra ju vymenis

olifcek
14. dec 2009

http://www.mamaaja.sk/index.cfm?module=Calculat...

ja tam mam termin 6.2. ako ukazal neviem aky utz...nedavam zatial 28.1., co je datum z posledneho velkeho utz x;o)

olifcek
14. dec 2009

zuci, gari, keds ta baba ma uistovala, ze urcite budem spokojnaaaa...gbola chotna postielku kamaratovi aj poskladat, aby videl, na co som jej napisala, ze nie, netreba, ze ho nebudeme zdrziavat...aaaaaaaaaaaaaaa.....verila som, ze to bude ok...pravdou je, ze ani neviem, aka pevna postielka ma byt, ked stoji, ale tato sa hybe hodne...uvidime...ked dnes ta baba nebude online, zavolam jej a pripravim ju na to, ze postielka ide nazad...

garonka
14. dec 2009

http://www.bocianbaby.sk/sindex.php?akc=detail&...

a do toho obchodu idem kuknuť či ešte maju ten fusačik lebo v Maderne ho vypredali a myslím, že i v babetkove ho maju

joj a ja neviem presny termín pôrodu 😠 mne len doktorka povedala, že je maly o dva týždne väčší no dufam, že to nieje zle.

olifcek
14. dec 2009

gari a kde je L. novomeskeho? nechce sa mi googlemapit x;o)

olifcek
14. dec 2009

gari babekovo mi pride zbytocne drahe, o maderne v optime nehovoriac...

garonka
14. dec 2009

olif ak je fakt nestabilna a zla radšej ju vrať ale ak predavam taku vec tak poriadnu nie? no asi baba sa jej potrebovala nejak surne zbaviť a ani ju nekukla poriadne 😒

lucia411
14. dec 2009

Ahojte babenky,
ako sa mate???my fajn, prave sme boli u lekara na kontorle...mala je k svetu, ma uz 1800 g 😉a je uz otocena aj dole hlavickou sikovnica, aj zelezo sa mi polepsilo, pribrali sme 2 kilka 😎 len co nam robi trosku starosti aby neprisla na svet skor....lekarko strasi ze sa to moze stat....tak hadam pride presne na termin.... 🙂 a este ma odhovara aj od epiduralky, aby sme si to nedali....vy ste akeho nazoru?ako planujete rodit?

garonka
14. dec 2009

olif tak tak maderna je predražena a babetkovo tiež hoci tam som vysolila za multifunkčny vankuš na kojenie a spanie 50 € a guličky si behaju ako sa im chce 😠

no ta ulica je ako je ges klub, oproti dlhy ružový blok v ktorom hniezdim ja 😀 a neďaleko je Tip Top

garonka
14. dec 2009

luci všetko naj k včerajším meninkam 🙂 ja som oslavovala do noci 😀

prečo ti doki neodporuča epidural? a ja neviem koľko važí moje babenko 😔 len že je o dva týždne väčšie a ma sa k svetu

maminnka
14. dec 2009

Lucia, preco Ta odhovara od epiduralky?

olifcek
14. dec 2009

luci preco Ta odhovara? ja chcem bez epi, a pojdem bez epi, len mne zase lekarka vravela, nech idem aspon na predna sku o epi x;o)

gari ja neviem, kde su podniky v ke, ja som do nich nechodila..ale viem, kde je tip-top, posilka saan, i stara sportova halaaaa...z;o)

garonka
14. dec 2009

olif no huraaaaaaaaaaaaaa, že Tip top poznaš no na kraji je ešte budova kde je Ibiza a Admiral a na konci je bocian baby to najdete hravo 😵

olifcek
14. dec 2009

lucii super spraaaavy...a preco hrozi, ze mala pride skor?

garonka
14. dec 2009

guľky idem papať a kuk rozpravku 😀

lucia411
14. dec 2009

Olif koli krcku lebo je skrateny aby neprisla skor...a preco bez epi????lebo vtedy zena nevie ked ma tlacit a neciti kontakcie a zvycajne sa potom musia babatka tahat von vakuovou pumpou......ale ja som z druhej stranky pocula len same pozitiva na epidural....kamoska kebyze jej nepichnu epiduarl uz na konci tak nevie...bolo to pre nu vykupenie...a zase ani neciti zena pri epi ked sa natrhne alebo ked ju zasivaju...ma to svoje za aj proti..ja sa bojim bolesti a odpadavam uz len ked mi beru krv...
a dakujem za gratulaciu k meninam garonka 😉

maminnka
14. dec 2009

Lucia, ja som epidural mala a teda to vobec nie je pravda, ze som necitila kontrakcie. Citila a vsetky... ale nebola to bolest, iba taky tlak. Spolupracovala som, vedela som sa krasne sustredit na porod, ziadna vakuopumpa nebola treba. Ja hlasujem za! A pri tomto porode, ak to bude mozne, si dam epi zasa.

lucia411
14. dec 2009

super, to som chcela pocut, lebo neverim, ze to je az take zle s tou epi...mam si to nechat prelezat hlavou a povedat mu najblizsie na kontorle ako sme sa rozhodli...aj zname mi povedali, ze ked mali tlacit tak tlacili, lebo citili taky tlak ako ked potrebujes na velku(WC)dakujem za infoo 😉

olifcek
14. dec 2009

gari idem i ja kuk rozpravku ,,hore,, x;o)

luci a aj vies aky ho mas kratky?

maminka o epi som pocula to, co pises Ty, ale i opak, ze nevedeli o kontrakciach a pod. hmmm

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre