Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
15. dec 2009

gari tak...mamina Ti inu moznost nedava, hehe

garonka
15. dec 2009

deda perníčky su nadherne ako praca od cukrárky 😵 😵 😵 😵 mňam mňam

garonka
15. dec 2009

olif tak to asi vyzerá 😀 ale čo už urobím po svojom a hotovo 😀

som hladnaaaaa a neviem čo si dať pod zub 😒

deda
15. dec 2009

Inak aj mi budeme brať maleho vo vajíčku z porodnice, myslim si že je to v pohode....

deda
15. dec 2009

dakujem,ešte ma čaka ozdobiť aj mamine ked si napečie, vždy to ostane na mna, ale to už patri k našim Vianociam,mam to rada....

garonka
15. dec 2009

deda aj ja som napiekla a som ostala prekvapena prečo nestvrdli ale su mäkke stále 🙂 a to je chyba lebo som ich minuly týždeň vkuse vyjedala 😀 tak su už schovane aby do Vianoc vydržali 🙂

ta poleva je krasne rovnomerna a použila si aj tie farebne tubičky Dr. Oetker? ja som aj tie davala

deda
15. dec 2009

ja som si spravila bielu polevu a kupila som si v drogerii potravinárske farbivo a tie farebne som si namiešala sama...

garonka
15. dec 2009

jaj a to preto su take krasne klobuk dolu 😵
ja som mala aj tie tubičky ale zle sa snimi narabalo a niektore su na krivo ozdobene 😕

zucana
15. dec 2009

ale baby no tak....niekto sa konecne vyspi a potom musi hodinu citat 😎
gari krasna postielka a deda krasne medovnicky...dala bych si veru....
ja som chcela malu niest nie vo vajicku ale vo vanicke mame ju prisposobenu do auta na pasy a byvame 5 min.autom z nemocnice a nekupujem do autosedacky este fusak tak aby neprechladla...
inak dnes idem dat tiez vyvolat foto ako zoska 🙂

loginka
15. dec 2009

olif ewe, vy ste riadne sovy a ranostajky 🙂
olif ja mam tento matrac, prave kvoli monitoru som vybrala molitan a kokos, len mam dilemu na ktoru stranu otocit ten matrac
http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

zusika, to su urcite zaujimave veci s tou laktaciou a samoska chceme vsetky kojit (aspon si myslim), ale co tak po sekcii, mne povedali ze babo nebude 24 hod nic jest, co ja budem lezat, takze sa nestihne do tych 6 hod., nechcem si radsej z toho robit predcasne tazku hlavu, sestrin maly bol 3 dni v inom meste v inkubatore a potom sa jej mliecko pekne spustilo aj maly sa prisal, tak dufam, ze to zvladneme

garonka ja mam tiez trosku dilemu ako s babom domov, akoze vo autosedacke, ale ten fusak nechcem kupovat (pride mi to zbytocne), tak dufam ze staci ked bude v hrubsom overali a zadekovany spanieskou dekou?

janielah
15. dec 2009

zuci - ja som docitavala dva dniiiiii 😀
baby, ta "spanielska deka" je v com specialna?

zucana
15. dec 2009

janinka no aspon ze sa podarilo 😉
a som rada ze aj niekto iny ma dokyho az o 3 tyzdne...
a inak neboj podla mna sa o chvilu vsetko ukludni a zacnete mat aj vy lepsie obdobie 😵

olifcek
15. dec 2009

logi vidis?? i toto by bola moznost, monitan a kokos. dja to kokosovou stranou hore, teda, nech na tej casti lezi babo x;o) , lezia babatka 😉

jani myslim, ze len v tom, ze sa da prerobit do fusaka x;o)

deda
15. dec 2009

ja tiež nebudem kupovat fusak do vajička, mame kupeny fusak do kočika, klasicky, a vo vajičku ked bude tak bude v overali teplučkom čo mam v albume ten tmavo modry a prikryjem dekou.ved aj tak nikam len do auta a to bude vykurene....

olifcek
15. dec 2009

deda my zase nekupujeme fusak do vajicka, lebo nemame auto a teda i to bude jedina cesta v nej...potom mozno az v lete, ale to uz fusask nebude snad treba x;o) o nastoknem vajicko na konstrukciu kociarika a pojdeme von sa prechadzat 😵

garonka, to mozeme i spolu kocikovat, hmmmm? x;o)

loginka
15. dec 2009

spanielska je okrem toho velmi prijemna, makkucka a teplucka 🙂

garonka
15. dec 2009

zuci ešte chyba plachta na matrac 🙂 tu treba oprať a postieľku normalnejšie odfotiť 🙂

logi ja mam i španielsku deku je fajnova hruba tak ozaj neviem či fusak do autosedačky kupiť alebo overal 😕

jani ta deka je len hrubšia a preto sa vola španielska lebo je vyrobena v Španielsku 🙂 deka sa po viacerych vypratiach nežmolka a babo paradne zahreje

olif jasneeeeee na kočíkovanie sa teším to cele Košice prekočíkujeme 😀

garonka
15. dec 2009

logi a aku maš veľkosť tej deky? ja mam 80 x 110 cm akurat pre babo do kočíka i postieľky 🙂

garonka
15. dec 2009

a ak fusak nekupim overal akej veľkosti treba ? 68 ? či väčšie?

olifcek
15. dec 2009

GARI ASPON BUDEM MAT S KYM ZDIELAT TAZKE ZACIATKY 😉 myslim face to face

deda
15. dec 2009

ja mam overal 0-3 mesiace....a mam ešte jeden biely čo som kupila na takej burze u nas v tt čo byva....za 20sk....idem ho hodiť do albumu....ja uplne novy...to budeme mať do nahrady keby si mali ogrckal ten modry

katina2209
15. dec 2009

ahojky, zdravím všetky tehuľlky my máme aj fusak aj overalik to je taký do vajíčka dá sa cez nožičky zapásať tými popruhmi ale španielsku deku nemáme neviete kde majú pekné a za nejaké dobré ceny tie čo už máte kúpené buď na internete alebo v bratislave?
olifcek ako s tvojím krčkom ja zatiaľ v pohode dúfam,že keď pôjdem na kontrolu bude všetko ok inak si ma zavolal až za dva-tri týždne na stery kôli prevencii voči streptokokovi ak by bol treba preliečiť pred pôrodom...
inak sa čudujem,že mi povedal,že krčok sa skracuje dal mi lieky a vidieť ma chce až o tri týždňe?

deda
15. dec 2009

už som tam hodila foto toho overalu, aj tu jesennu bundičku a tie vianočne veci čo mam v albume som tam kuoila po 20 sk....

garonka
15. dec 2009

olif aj jaaaaa lebo tu kde byvam su len starí ľudia a je mi lepšie mať aj spolukočíkarku no teším sa ako si poradíme jedna druhej ja sa i bojím či zvladnem starostlivosť o babo, ah jaj a pôrodu ani nevravím 😔

deda ten kremovy overalik je užasnyyyyyyyyyy 😵

katina2209
15. dec 2009

deda tak to je super aj tie vianočné sú krásne a tak lacno no to máte fajn ja tu nepoznám žiadny dobrý secondhand

olifcek
15. dec 2009

kati krcok sa asi skracovat uz ma, ale asi nie zavratnou rychlostou. ja idem na kontrolu 17.12., tak si drzim palce, nech je to ok, lebo do nemocky ist nechcem ☹

gari i ja mam tie obavy o babo a starostlivost on...porodu sa nejak prestavam bat, ale to mozno len teraz, bo mozog malo spal 😅 😅

deda
15. dec 2009

to tu byva raz za mesiac taka burza v športovej hale, da sa tam dobre nakupiť ja som tam nakupila plnu skrinu veci a niektore kusky su fakt užasne,...všetko zahranične značky ako next,george, človek sa tam musi pohrabať ale da sa nakupiť...
Garonka nič si z toho nerob ja mam tiež v poslednej dobe take divne pocity, ale to je asi tym bližiacim terminom, už som o tom čitala, že mať obavy či to zvladneme je normalne.. mne sa v poslednej dobe snivaju take divne sny o malom a o porode a celkovo, až sa zobudim a musim sa poprechadzať po dome aby som znovu zaspala, kebyže si tie sny začnem zapisovať tak by som asi mohla vydať celkom zaujimavu knihu.... 🙂

zucana
15. dec 2009

gari robila si tie cestoviny ?

deda
15. dec 2009

baby odbehnem si do obchodu,

katina2209
15. dec 2009

no to sme si všimli olifcek ako ste s ewe včera ponocovali ešte,že si doma a môžeš si oddýchnuť a pospinkať kedy sa ti bude chcieť, no mne povedal,že sa mi skrátil viac ako sa mal ale nepovedal o koľko ty to máš super že ti doky aspoň povie čo a ako a koľko by mal asi ten krčok mať...
zuci prosím ťa ak budeš mať čas tak mi pošli ten dobrý recept na tie lasagne čo si spomínala 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre