Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

martulanr
16. dec 2009

vecer som sa nemohla postavit z gauca tak ma zacalo pichat v krizoch nemohla som sa hybat kym som presla do postele zadychcana jak lokomotíva a potom tie sny ze uz rodiiim skoro ma slahlo ☹

zucana
16. dec 2009

teuska ja nie...a vela bab tiez nie...
tu je vakcina uz mesiac a velmi malo ludi sa dalo zaockovat...
este rozmyslam ze po porode mozno by som sa dala aby maly dostal protilatky cez mliecko ale velmi si to este rozmyslim....

martulanr
16. dec 2009

ja tiez nie 😉

teuska
16. dec 2009

Diky baby, ja tiez rozmyslam, ze nie, aby som neublizila babatku
Martula aj ja mam podobne krizove problemy a dens som citila normalne silne kontrakcie v noci, ale neviem ci naozaj, alebo to bol len sen 😖

olifcek
16. dec 2009

teus ja sa ockovat nedam x;o) ja sa ale okrem tetanusu nedavam ockovat nikdy proti nicomu..patrim do skupiny ludi, ktora to neuznava a neveri tomu...ale zase...lekar mi vzdy zdoraznuje, ze mam silnu imunitu, takze u mna s neockovanim suhlasi, mozno i preto mi kvoli prasacej vakcine nai nevola, hehehe x;O)

martu oki, takze stvorcovu dam do perinky, ktora je stvorcova, a do nej malu zabalim, rozumiem, bude cela v perinke a aj cela v tej vlozke, a potom ta druha, podlhovasta, musim ju pouzit, ci radsej len tu stvorcovu, nech je babo cele zabalene aj vo vlozke? x;o) ci ma nejaky vyznam mat i tu vlozku, ktora je len pozdl hlavicky chrbatika a noziciek? x;o))

martu ufff...nezavidim take sny...

zuci snad sa manzelik rychlo opat dostane do formy x;o)

olifcek
16. dec 2009

teus verme, ze to len sen bol x;o)

mmaarrttiinnaa
16. dec 2009

teus ani ja sa nedam zaockovat ani gynekolog mi to neodporucal

martulanr
16. dec 2009

teuska stahy som mala ked ma tie krize zacali boliet ale potom to prestalo

olifcek
16. dec 2009

keby som mala kontrakcie ci uz len falosne, pocitim? ci to bude u mna ako s tvrdnutim bruska, ze ked ho nechytim, tak neviem, ci je tvrde a ci makke< 😅

martulanr
16. dec 2009

Olif na to je druha zavinovacka taka piskotova

olifcek
16. dec 2009

martu ahaaa, tak taku asi nemam, hehehe x;o)) ale kuknem...mozno mi poslali i perinky k tomu, len som ich neobjavila, ale zase, mam perinky od segry, ale len jednu s vlozkou...pokombinujem a bude bre, ked tal x;o))

martulanr
16. dec 2009

ja mam jednu stvorcovu a piskotovu som si usila pretoze som ju nemohla zohnat

olifcek
16. dec 2009

ja mam perinky este co nosil moj muzicek a i taku, co ja, i moj 23 rocny bracho, tak snad tam i piskota bude x;o)

martulanr
16. dec 2009

jeeej super Olif spomienky na "detstvo" 😀 😀 😀

olifcek
16. dec 2009

martu v podstate x;o) jak som sa ja pucila v perinke si nemapamatam, len som v nej vraj byt nechcela a bracho ma par fotiek, ako si spokojne v perinke lebedi, chii....to su este tie pekne perinky, nie jak dnes...x;o) teda mne sa pacia viac tie z minulosti x;o)

martulanr
16. dec 2009

ja musim este pohladat male veci po malom vcera som plnu pracku narvala a ked som na tie pidi veci pozerala skoro ako pre babiky 🙂
idem si kavu urobit nech ma trochen preberie

olifcek
16. dec 2009

otvorim zaluzie a co nevidim? sneziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

martulanr
16. dec 2009

cooo aj chcem sneh tu zacalo svietit slnko ale aj tak je -2

teuska
16. dec 2009

babenky ja sa na tie male vecicky chystam az po Vianociach, dufam, ze v nich bude nieco pouzitelne, lebo som ich uz posunula sesternici, ale ona ich este nevyuzila. Ale mala som vela veciciek ruzovych 😅
Teraz prave presviedcam muza, aby urobil skrinu, lebo netusim, kde to ulozime. A vobec netusim kde ulozime postielku do nasej pidi spalne. 😅

matka331
16. dec 2009

dobreee rankooo 😉 😉
baby uz ste mali niektoraa tie falosnee kontrakcie?ako ich citite ?
moja sestra kojila maleho do 2 rokov lebopotom sa jej narodidlo druhee babetko a to kojii uz rok 🙂 tak duufam ze aj ja budem mat tolko mliecka 🙂

martulanr
16. dec 2009

teuska mam podobny problem kam ulozit tie pidi veci kupili sme 2 komody 5 šuflikove hadam to tam narvem 😀
matka ked budes mat malo mliecka pomozu homeopatika na tvorbu a potom aj na zastavenie ja som to brala a kojila som (striekala) kade chodila a to som mala v chladnicke vzdy minimalne pol litra odstateee 😉

maminnka
16. dec 2009

ja sa ockovat tiez nedam, nevidim vyznam. Vidim viac negtiv ako pozitiv.

s tym pudingom mi spoluziacka tvrdila, ze cele dva roky to muz nezistil, ze jedava puding z materskeho mlieka. Ona ho mala strasne mnozstvo a bolo jej luto to vylievat. Ja by som to ale muzovi veru nedala, ani neviem preco. Aj ked, hehe, urcite je pre cloveka, aj dospeleho, vhodnejsie ludske mlieko ako kravske.

teuska
16. dec 2009

maminka ja som uz tiez rozmyslala, ze keby som mala dost mliecka, ze by som obcas zmiesala moje s kupovanym a uvarila dcere kasu alebo nieco podobne, da sa to?

teuska
16. dec 2009

matka kontrakcie si ja pamatam ako silne bolesti take ake som mavala pri menstruacii, ale ako rozoznat falosne od pravych to netusim

martulanr
16. dec 2009

ja by som z mm nic nerobila 🙂

olifcek
16. dec 2009

teus ja este tiez neviem, co vsetko je pouzitelne, teda od segry, kedze tie pekne dala sesterke...od svokricky pouzitelne je vsetko, len su tam kosielky, dupky nie...a kosielky sa asi budem bat obliekat, chiii. jezisko mi prinesie zehlicku a az vstedy viem vecicky ozehlit, chiii, mozno i operieme az po vianociach, tak snad mame este casu,,,snad mala vydrzi pekne do takeho pekneho 38tt, to by bolo prima x;o)

martu nemozes mat vsetko, Ty mas perinku piskotu 😅 ale toto nie je ten typicky velkovlockovy sneh, to je take jak ryza, ale snezi dost husto a kedze je -4 tak sa to i zadrziava a netopi sa...

matka moja maminka mna neodstavila, hehehe, kolila ma dlhooo, a ked sa narodila segra, tak ju kojila a mne davala z flase...asi i preto som taka uzasna, lebo som pila materske mlieco do 3,5 roka 😀 😀 😀

maminka ani ja by som to muzovi neurobila 😀

jaj, eweeee pls, tie rozmery ten podlozkyyyy, nech kuknem po komodach, lebo zatial mame vecicky, co treba prebrat a oprat a ozehlit na a v kociariku a vajicku, a tie, co su ok, v postielke, chiii

BLUUM????? SAFLA, KDE SI??? 😕 😕

teuska
16. dec 2009

to som mala len taky sialeny napad 😀
Idem varit obedik, majte sa pekne, papa

olifcek
16. dec 2009

mati falosne su vraj nebolestive, ale ci to tak je...vies, az spozname bolestive, potom si asi vieme povedat,ze aha,tak tieto slabulinko bolestive boli falosne a tieto su prave...

maminnka
16. dec 2009

teuska, jasne, ze do kase pre deti ano 🙂 podla mna najlepsie vyuzitie toho mliecka, no nie?

maminnka
16. dec 2009

MM sa uplne bezne pridava aj do prvych prikromov pre deti, aj do neskorsich. Ak dieta este kojime a nechceme, aby preslo na UM, tak ja by som volila kupovat nemliecne kase a zarabat ich s MM, ak teda niektora maminka ma mliecka nadbytok.

ja som to tak nerobila, lebo maly sa mi odstavil sam, ked mal rok a den, a potom som uz ani neodsavala, ziadne zasoby mliecka som nemala, tak som presla na mliecne kase.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre