Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

loginka
16. dec 2009

cafte, no puding by som muzovi asi nerobila 😖 🙂
ja sa tiez nechystam ockovat, ine keby som bola na 100 pro presvedcena ze je to koser, ale takto s pochybnostami niee
ozaj v com sa uskladnuje to mliecko,v chladnicke a v mraznicke?

olif k tej materskej niekde som citala ze socialka ma 60 dni na rozhodnutie, je to tak?

ja som klasicku perinku perinku oprala , ale nechcelo sa mi to zehlit, asi ju ani nebudem pouzivat, ved budem mat 4 zavinovacky

martulanr
16. dec 2009

logi mliecko mozes skladovat v poharikoch ja mam avent je ich 10 aj s krytom 😀

olifcek
16. dec 2009

logi ee, lekar vypise MD, das zamestnavatelovi, ten to nahlasi do SP a aj im posle papiere a socialka nema na vyber, ziadne rozhodnutie...x;o) mozno sa rozhoduju v inom, ale nie v tom, ze Ti budu vyplacat MD x;o) aspn som sa s tym nestretla za mojich 5 rokov, co som s tym pracovala x;o)

logi ani mne sa to nebude chciet zehlit, ale tak....jednu snad zvladnem x;lo))
zavinovacky som nekupovala uz x;o)

maminnka
16. dec 2009

Martula, ostavalo ti mliecko na skladovanie? jaaaj, stastna si ty mamicka 🙂

matka331
16. dec 2009

matu dakujem

olifcek
16. dec 2009

baby, tie, ktore chodite vonku...prosim vas, ked pojdete okolo spodneho pradla, ci galanterky, pozriete sa, ci nemaju pasiky na rozsirenie obvou podprdy? v ke sa nejak nedari najst...heh...

ewelyne
16. dec 2009

ahojte babculeee 😉
dobre raaanko
...som sa totizto prevalovala v posteli do strvrtej rano....
tak som dnes mala moznost dospat...

😀 olifcek, ten rozmer je 70 x 53 cm 😉
inak pisala som vcera blumke na FCB, tak dufam, ze sa coskoro ozve 😉
na tie pasiky sa ti spytam, ficim teraz do mesta a mam po ceste dve, mas nejaky link???

no a ako pisali babky, tak mliecko potom aj na tie zaciatocne kase pre babo

😉

olifcek
16. dec 2009

ewe dakujem za rozmery x;o)

tu je link http://www.bonprixshop.eu/sk/shop.htm?pr=240

ale ja by som potrebovala na 2 zapinania, nie na dve...ja by som objednala i z netu, ale postovne pytaju 120sk a to sa mi nepaci...dat za postovne takmer tolko, co za tovar...

viem, ze i garonka potrebuje...ona ma i na dve i tri cvoky...pomozes, ked to objaviiis a das info x;o)

olifcek
16. dec 2009

teda potrebujem na 3 zapinania, nie na dve...boze ja tatar

garonka
16. dec 2009

ahojteeeee 😵

olif tu v KE snežííííííííííííí nejdeme sa sankovať 😀 😀 😀 😀 aspoň som hava vyguľala v snehu 😀

ewe tu v KE ani za svet nevieme zohnať tie pasiky do podprdy a pani v galanterke mi odvrkla, že si to mam ušiť no preboha ako? 😕 a ani v značkovych predajňach spod.pradla take pasiky nepoznaju 😠

olifcek
16. dec 2009

garonka uz som pisala i na topshop.sk, maju predajnu v ke i v ba, kedysi to v ponuke mali sa mi zda, ale teraz nemaju, uz som pisala aj inde x;o)))

sa picne asi...musime zohnat 😕

katina2209
16. dec 2009

ahojte ako sa máte v bratislave strašne fučí mohlo by radšej snežiť...
ja sa tiež nedám očkovať...
s tým prebalovaním je to individuálne záleží od bábetka môj malý kakal 4-5 krát denne a vždy po kojení, takže každá uvidí aké bude mať dieťatko a sama si to prispôsobí

garonka
16. dec 2009

olif jaj topshop je na hlavnej a aj na kovačskej sa mi zda to ani tam nemaju? neva ja to pohľadam i tak lebo ma šľahne, že to nie a nie najsť 😠 a v katalogoch quelle a inych maju len to poštovne ma odradza

garonka
16. dec 2009

Kati tu snežíííííííííííííí ale to je len taky sypky sneh no aspoň niečo ale ten snežík mohol prísť radšej na štedry deň 😉

olifcek
16. dec 2009

garonka presne, to postovne odradza i mna, preco by sme mali platit postovne tolko, co produkt. ved to sa da poslat v obalke a postovne vyjde max. na 1euro...tssss...

garonka
16. dec 2009

olif no prave a veľke starosti s balením nemaju 😠 to len na ľuďoch zarabaju jooooooj

olifcek
16. dec 2009

gari i tu je...a na tri zapinania...ale uz je to drahsie a este k tomu postovne? nie, dakujem

http://www.neckermann.cz/cz/nm2/katalogy-Necekr...

katina2209
16. dec 2009

ja budem tiež žehliť a prať až po vianociach vecičky ešte musím toho veľa dokúpiť...
a sniežik by mohol byť na vianoce to je taká romantika musíme dúfať,ale asi skôr u vás na východe bude ako tu

maminnka
16. dec 2009

Olif, inak tie predlzovacie pasiky by som potrebovala aj ja a nikde nemozem zohnat :(

olifcek
16. dec 2009

jemine, uz zase sa mi tak super link podarilo poslat, grrrr

katina2209
16. dec 2009

ja sa idem zatiaľ napapkať má chuť na pizzu zatiaľ pá potom sa prihlásim všetkým dobrú chuť

olifcek
16. dec 2009

mami, ja skusam pisat i mailiky do predajni so spodnym pradlom na nete...snad odpisu x;o)) Ak ano, hned dam info, ze kto to preda, za kolko ks, a kolko chcu postovne...x;o)

garonka
16. dec 2009

olif no prave to, že poštovne je drahe a dodacia lehota takisto to sa čaka najmenej týždne a idu ešte sviatky tak super

olifcek
16. dec 2009

uz som napisala i kamoskam...tsk uvidime...a mozno sa ewe cosi podari najst u nich v meste...x;)

olifcek
16. dec 2009

gari, tu to vychadza tiez tak, z epostovne je tolko, co pasiky x;o)

http://www.magnet-blanche-porte.sk/ShoppingCart...

garonka
16. dec 2009

olif no tak sa hadam dočkameeeeeeee

olifcek
16. dec 2009

manzelik by povedal, ze ved to potrebujes, objedname...ale mne sa nepaci take zdieranie...x;o)

garonka
16. dec 2009

olif i mne môj drahy vraví načo špekulujem naj objednam a hotovo ale mne sa zda poštovne prehnane drahe a len tak niekomu šupnuť do vrecka éčka to je chore nie?

maminnka
16. dec 2009

kolko chcu za to postovne?

olifcek
16. dec 2009

gari, skusime zatial stastie s priamou kupou, a ak nevyjde, rozdelime si postovne, hm? hoc aj s maminou...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre