• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
mamo od 12osk vyssie
16. dec 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari jo, toto ja nechcem podporovat...
16. dec 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
coze, 120 Sk??? tak to je fakt uz moc... navyse je to drobna vec, co sa da poslat ako doporuceny list za 1 EUR
16. dec 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mami ved tooooo...
16. dec 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mami že to prehaňaju nie? chore to je dať za taku vec 120sk a ani to vahu nema

no olif skusim ešte do piatku pohľadať dnes sa dostanem do galerie tak kuknem i tam a potom asi to len objedname lebo nam to trebaaaaaaaaaaa
16. dec 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked to nepojde inak, napisem i mail tym, ktori to maju na nete a skusim dohodnut to postovne :wink:
16. dec 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to by bol super napad ..............a už si navarila?
16. dec 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nevarim :unamused: kym sa mala nenarodi, nesmiem vraj :frowning2:
16. dec 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako to riesis so stravou?
16. dec 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif ani ja nevarím mne sa zas nechce :grinning: ale včera drahy urobil kelove cestovinky podľa zucanky :stuck_out_tongue_closed_eyes: a všetko sa pojedlo, tak dnes nemam nič ale odskočí z roboty a o pol hodinku mi urobí zeleninove rizoto, sa teším len sa hrozím že ma rozmaznava a potom už ozaj prestanem s varením :sweat_smile:
16. dec 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som nasla mail na neckermann, a maju moznost poslania i ako postovny balik, tak zistim, ci poslu i postou v hrubsej obalke x;o)
16. dec 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif ty šikuľka jedna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
logi cez vikend prinesi emamina, v sobotu i v nedelu, dame si s manzelikom, ale ostane mi vzdy az do utorka, hech, dnes si mozno objednam, uvidim, nemam nejak hlad, a dnes mi mm prinesie v obedariku odtial, kam on chodi papat, to budem mat na zajtra a ked toho bude vela, obedarik brat nebhude, ostane mi i na piatok x;O)
16. dec 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky, som vam vdacna, ze vymyslate riesenia aj za mna... date mi potom vediet to definitivne, vsaaaaaak? (vterka jedna)
16. dec 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niesi vtierka...x;o) uz som im pisala...pyta;a som sa zatial len za seba, a teda na 2ks...x;o) uvidim, co odpisu...lebo bude nam lepsie, keby to slo, ze to poslu kazden z nas oni, a ak nepojde, skusim ich zmotivovat vyssim nakupom, mi poviete, kolko a ake potrebujete..zatial pockam, co odpisu a hned dam vediet x;o)
16. dec 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif no daj potom vedieť čo a akoooooooooooo ja som zvedava čo odpišu :confused:
16. dec 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chi, i ja som zvedava veru :slight_smile:
16. dec 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif ake si znamenie? ja som blíženec a to je zvedave znamenie všetko chcem vedieť :grinning:
16. dec 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som rybkaaaaa
16. dec 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif a drahy? môj je rak a aj svokra :rolling_eyes:

kde su ostatne babyyyyyyyyyy? sa zrejme vonku guľuju v snežiku :slight_smile:
16. dec 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som levica :slight_smile:
ja si varim tak na 2-3 dni nieco easy, ale rozmyslam aj o tom, ze mi bude manzo nosit tiez obedare :slight_smile:
16. dec 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj otec je rak aaaa lezie mi na nervy jak stale pravsu xhce mat i ked nema :stuck_out_tongue_closed_eyes:

drahy je skorpion, a uzasne si rozumieme, pritom je to vraj tazke znamenie, aleeeee s rybkami si rozumie a rybky s nimi, ak by sme verili na znamenia teda x;o)

logi ja robim fakt to, co povedali,tak dufam, ze zajtra ten krcok bude ok, lebo inak to bolo zbytocne x;o((( a jasneee, nech nosi, ved co x;O)

moja mamina a segra su levice, riadny boj medzi nimi sem tam :grinning:
16. dec 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si nabrat zmrzkuuu, drahy mi kupil vienettu x;O) mnam
16. dec 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif aj ja idem zajtra na poradňu to si budeme obe držať prstíky :wink: a ideš do šace?
16. dec 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari nie, na hroncovu a mam taku smolu, ze kamoska je v ke, ale ide tiez na vysetrenie, takze ma nevie odviezt, musim s jednym sussedom nasich, a ja bych radsej s babou, ze keby cosi, nech sa mozem zrutit...

idem na 13.00, ale uz o pol alebo tristvrte tam chcem byt, mozno ma hned vezmu x;o)
16. dec 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif ja idem rano o pol 7 aby som bola na siedmu prvaaaaaaaaaa kym sa tam nevtrepu indiáni :angry:

jej na hroncovu chodí i kamoška chodila k Ľuptakovej ale zomrela tak ordinuje jej syn

mňa hodi rano drahy a naspäť asi po svojich hoci mam len 7 min peši ale pomaly mi to trva pol hodinku :confused:
16. dec 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby tak som spat z kurzu a dobre nasrdena lebo ma zas vyplasili...
tak prosim tu sa tak boja tej toxoplazmozy ze ovocie a zeleninu umyvaju zasadne v amucchine co je chemicka dezinfekcna latka (v ktorej sa sterilizuju aj cumle napr.) surove maso nechytaju resp. ani nevaria a nic neumyvaju rucne iba v umyvacke a nechytaju psov a macky a este aj vajcia pred rozbitim si dezinfikuju a do mydla jedna vmiesava aj tu dezinfekcnu latku...tak ja som prosim pekne nikdy tu dezinfekcnu latku nepouzivala a muzik mi umyl rajcinu min.tyzden a normalne mam strach ci dobre...
a tu robia na toxo testy kazdy mesiac...hlavne ze 1xnavsteva mesacne pocas celeho tehu a aj posledny mesiac a ziadny monitoring....
16. dec 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci to už neprahaňaju ? no stresy narobili poriadne :unamused:
16. dec 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
logii aj ja som levica :slight_smile:))
zuci ja si mysliiim ze je to uz prehnaneee.....stou toxo
16. dec 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci no ruky si umyvať to je bežne aj ovocie a zeleninu ale mäso do umyvačky riadu? to som sa zasmiala to prehaňaju nieeeeeee?
16. dec 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok