Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
16. dec 2009

gari nie maso do umyvacky...ale riady do umyvacky...maso nerobia abby ho nechytali...
a umyvat ovocie a zeleninu ved to je jasne...ale s dezinfekcnym prostriedkom? do nechavaju 10 min,tu zeleninu a ovocie odlezat v tom chlore proste...a vsetkych kolko ich chodi na kurz...
prosim vas niektora z vas to tak robi?

katina2209
16. dec 2009

no ja som akurát prišla z obedíka pizza bola dobrá ja tiež večer keď prídem z práce už nevládzem variť spravím s malým úlohy večeru a som mrtva...
ja som panna 🙂

olifcek
16. dec 2009

gari ja by som sla busom, to nie je probs., len prednosta z nemocky kazal nechodit, vozit sa...

ja chodim k mlademu Luptakovi..zomrela? nevies, bola chora?

zuci, kokooos, to jak im sibka??? inak...ja som kocura u nasich hladkala v oktobri...tak snaaad 😕

zucana
16. dec 2009

vsak som im to povedala a bola som za blbu....ja fakt neviem ci to tu je nejak rozsirene alebo co....ale ved aj na sk je to normalne dostat ked sa nedodrziava hygiena alebo je surove maso...ale hentak...

maminnka
16. dec 2009

pridavam sa, myslim, ze je to znacne prehnane. To je tam ta toxo tak rozsirena? A chemiou si umyvat potraviny, no diky...

katina2209
16. dec 2009

podľa mňa stačí umyť ovocie a zeleninu pod horúcou vodou tak aspoň sa všade píše studenou nestačí...

olifcek
16. dec 2009

kat vecna panna...hmmm 😀

zuci, nic sa nema prehanat a toto, co pises, je na hlavu uz. podla mna je to az choreee, co niektore robia...

katina2209
16. dec 2009

no olifcek vidíš a možno sa mi narodí malá rybka teda ak vydržím s tým krčkom 🙂

olifcek
16. dec 2009

no mne manzelik umyva paradajky aj salat, ale pochybujem, ze v horucej vode 😕

garonka
16. dec 2009

zuci joj ja tatar ešte mäso do umyvačky? to ma ale napadlo 😀 ale nebojaj oni to prehaňaju stym umyvaním a tak

olif hej ona mala rakovinu sa mi zda že pred dvoma rokmi zomrela a jej syn je super v šaci som na neho natrafila na vizite ale pytal sa na všetko zlaty to doktor a sa mi zda či chodí alebo nechodí s doktorkou Petríčkovou neviem či vieš ktora to je ak nie pošlem foto 🙂

katina2209
16. dec 2009

môj mužík určite neumýva pod horúcou ale pod teplou som ho už naučila 🙂

olifcek
16. dec 2009

rybka zacina od 21.2? chiii

my sme s muzikom vodne znamenia a mala bude asi vodnar, tiez vodneee 😅

olifcek
16. dec 2009

gari ake je krstne meno tej lekarky??? lenka?

olifcek
16. dec 2009

do kelu...ja som si i jablka len v studenej umyla ale i utrela do utierky 😕

zucana
16. dec 2009

no moj muzik tiez neumyl tu rajcinku v horucej...ale ja to uz kaslem....viac stresuju ...a tie dalsie pochody myslienkove co maju...
bud.tyzden mame stretko aj muzmi a moj povedal ze tam povie svoje 😀

olifcek
16. dec 2009

gari petrickova ingrid? uz kukam jej foto 😉

zuci super, ze je muzik na Tvojej strane 😉

som nevedela, ze studena nestaci, hech

garonka
16. dec 2009

olif pošlem link z nemocky okiiiiiiiiii?

garonka
16. dec 2009

http://www.nemocnicasaca.sk/modules.php?name=Ne...

olif a je tam i ľuptak a aj tomašu ku tomu idem ja 😀

katina2209
16. dec 2009

rybka nezačína od 20.2.?

garonka
16. dec 2009

ja umyvam jablka v studenej vode ale pomaranče v horucej asi zvyk lebo keď drahy umyva riad on si varí svoje ruky v takej vode 😀

zucana
16. dec 2009

aspon sa mamna koho vyhovorit ked povie ze ja prehanam...co potom hentie... 😅

olifcek
16. dec 2009

gari jj, tuto page som kukala...tu hajdu ale stretnut nechcem 😕

jj, tomasu viiiim, mna v nemocke prijimal richnavsky a stretla som sa aj s tomasu

kati mozno aj ano 🙂 ja som 16.3 az

olifcek
16. dec 2009

ja mandarinky neumyvala 😒

garonka
16. dec 2009

olif mne zas petríčkova nevedela urobiť utz zospodu tak ma rozvrtala že až

a richnavsky je kopa srandy 😀

som dala do albumu môj 27 ročny fusak a teta v čistiarni mi z neho urvala gombík a stratil sa preto, lebo je staryyyyyyyy, ťapa jedna, a pritom je zachovaly ako novy no nič kupim ine gombíky tak hajde zas do galanterky 😀

olifcek
16. dec 2009

MAMINA, GARONKA, chytro mi napiste, aku sirku podprdy vzadu mate a ci dvoj alebo jednohacik, ewe je v galanterke a majuuuu, kus stoji ...safla, zabudla, som a,e okolo 70sk

katina2209
16. dec 2009

no ja mám termín 22.2.2010 tak dúfam,že presne na termín 😀 ja chcem rybku môj manžel je rak to sú vodné znamenia a starší synček je býk a ja panna zemné znamenia tak to máme pekne rozdelené aj vodnár je vodné znamenie zrejme

zucana
16. dec 2009

ja pomarance neumyvam...mandosky tiez ne 😉

katina2209
16. dec 2009

olifcek ani ja mandarinky neumývam nepapám ich aj so šupkou 😀

olifcek
16. dec 2009

gari Ty mi v galanterke kuk prosim tie pasiky, ewe mi kupi 2x biely ale maju len dvojcvok, tak ale aspon nieco x;o)) a sirku mam 38mm x;o)

garonka
16. dec 2009

olif to jak mam pomerať?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre