Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
16. dec 2009

mne sa paci termin 20.1.2010

olifcek
16. dec 2009

fuuu, mi odlahlo x;o)) dobe potom x;o))) bo ked niekto pomarance umyva, som myslela, ze i mandosky bolo treba...x;)

olifcek
16. dec 2009

gari no pri zapinani, aka je sirka x;o)

zucana
16. dec 2009

mojmuz tu pri mne zaspal tak sa tu trham lebo som ho nahrala jak chrape 😀

zucana
16. dec 2009

gari krasny je ten fusak 😉

olifcek
16. dec 2009

zuci hehe...juuj, moj muzik nechrape, ale tuto noc chrapkal, asi preto, ze nie je uplne fit, a ja som nevedela zaspat x;oD potom som len povedala, ze Josiq, prosim, daj mi 10 minut, a on fakt prestal chrapkat a zobudila som sa paq az rano x;o)

zucana
16. dec 2009

moj nastastie nie tak velmi...ale mne vadi aj to malo...ja ho vzdy otacam 😀

garonka
16. dec 2009

olif aj ja mam rozmery 3cm a tiež mi treba bieleeeeeeee

olifcek
16. dec 2009

gari kolko?

garonka
16. dec 2009

zuci krasny len teta stratila gombík v čistiarni 😕

garonka
16. dec 2009

treba mi dvaaaaaaaaaa a sa opytaj či maju aj čierne ten mi treba jeden

zucana
16. dec 2009

😠

olifcek
16. dec 2009

cierne asi nemaju, ale ked budu, tak 2x bielu a 1 x ciernu, 3cm a na dva cvoky?

maminnka
16. dec 2009

Olif, ja potrebujem na 3 haciky.. prosim si 2 ks!

maminnka
16. dec 2009

jednu bielu a jednu ciernu, dakujeeeeeeeeeem... ak nebude cierna, stacia 2 biele

garonka
16. dec 2009

zuci a ma nasrala s prepačením že to zato lebo je stary frasa jej krasny zachovaly fusačik 😔 no musím gombíky vymeniť 😔

olifcek
16. dec 2009

maminka a cm?

garonka
16. dec 2009

mami ja som poslala olif smsku lebo vola eweeeeeeee tak som jej dala vedieť ake potrebuješ 😉

maminnka
16. dec 2009

cca 6 cm

maminnka
16. dec 2009

zienky, vy ste poklady!!!! 🙂

olifcek
16. dec 2009

garonka, maminka, ewe kupila, co mali....ja potrebujem 3 haciky, ale tak budem mat 2 haciky, ono to bude v pohode, kedze sirka sedi, ale len biele, tak budem mat dve biele..

maminka potom mali uz len jednu bielu, asi tiez v cm 3,8, ale vzala, ze aspon tuto, je biela x;o)

garonka Tebe vzala 2x bielu tusim, ale asi v cm 2,5....

ewe pride online a napise nam, co ma, kolko penazi jej poslat, a taaaaaaq...

gari, ked pojdes do galanterky, najdes cosi, voleeeeej x;o) zistujem, ze je to maloprofilovy tovar toto, hech....tak nech je do zasoby, ked tak, popripade, maminka chcela 2x, tak i jej sa pomoze...x;o)

ja som zatial uvitala i tie 2x cvok, stredny nebude zapnuty, no...co uz x;o)

olifcek
16. dec 2009

maminka, ale nie cm na sirku ale na hrubku x;o) vies, aby to nevycnievalo alebo neposobilo krpato, ale kedze 3cvoky, predpokladam, ze mas sirku ako ja, a to 3,8cm x;o)))
no v tomto pripade nevadi, ze su len dva cvoky...x;o)

ale je asi len jedna, nemali viac x;o(( teda mali 3..

garonka
16. dec 2009

mami 😵 😵 😵 😵 😵 asi sa odsťahujeme k vam na zapad tu v ke nieje nič a ja som pochodila všetky predajne spod.pradla ešte i exluzívne a nikde nič 😕 tam olif zlata vybavila u ewe myslím tie pasiky joj teším sa ako blcha 😵

garonka
16. dec 2009

olif aj 2.5 môže byť paraaaaaaaaaaaaada 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 jupí a do galanterky zabehnem i ja či majuuuuuuuuuuuu

olifcek
16. dec 2009

prave mi odpisala mila pani z tehotka.sk, ze oni nemaju pasiky zvlast...videla som totiz, ze oni k podprdal dodavaju i pasiky, tak som jej pisala, ze maju aj len pasiky, tak ee...x;o)

garonka
16. dec 2009

olif z tehotky mam sieťkovane gaťure a podložky pod seba 😵 😵 😵 😵 joj no mohli mať i zvlašť pasiky nie?

olifcek
16. dec 2009

gari jj, mozes x;o) takze Ty mas 2x bielu, ewe spominala i cosi o ciernej, ale ze to su nejake dva mensie pasiky, nebola si ista, ci sa to nesije...ale pofoti a da link...x;o)

olifcek
16. dec 2009

gari no, nedodavaju im, ze to vyrobca len k tym podprdam, co maju, dodava...a to uz v cene..

olifcek
16. dec 2009

este je to i lacnejsie, nez na tom nete, ze? a postovne bude jedno euro, plus, minus..

juj, super, ze nam ewe pomohla x;O) sa tesiiim 😵

olifcek
16. dec 2009

aj mi poradila ta pani, ze v textil. galanterke by to mat mali...som zabudla, ze som muzika chcela poslat sem, co tu mame jednu galanterku, ale tak...aspon ho nemusim stresovat...x;o)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre