• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
mala by som viac spat asi....vcera som sa porodu nebala, dnes sa nanho tesim...mi sibka?
16. dec 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
logi, som tam u vas prave bola pre kaprov :wink: ale nevidela som ta nikde prechadzat sa tam :grinning:
16. dec 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif i ja som šťastna ako ewe pomohla ona je poklad :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. dec 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif čoooooooo? ja sa pôrodu stale bojím dnes v noci som mala zas blbe sny :frowning2: ja sa bojím ak mi nahodou daju sekciu a uspia ma či sa preberem bože ale si namyšľam :pensive:
16. dec 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani kolko kg kaprika maaaaaas?

gari a hrozi sekcia? ale jasne, opravnene sa obavas, nic nie je 100%...noooo, ale nemusia uspavat uplneeee

vravim, ze mi asi nerobi dobre malo spat :wink:
16. dec 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif no dufam, že nehrozí, hoci ak mi tlak nebude haprovať budem rada :wink: i tie pečeň. testy :pensive: ale hlavu mam hore a myslím pozitívne len keby mi maly alebo mala :grinning: nekopali na pravu stranu kde mam pečeň :slight_smile:
16. dec 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja malo spím a to by sme mali spať veľa lebo kym budeme mať babenka nevyspíme sa vôbec, a ja sa každe rano zobudim presne o 2.20 na ranny cik nechapem už presne 3 týždne sa budím rovnako :sweat_smile:
16. dec 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja malicka je dnes tisko, asi nas caka nocna
16. dec 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif haja :grinning: môj sa krutil nedavno a tak kopol do maternice až mi brucho stvrdlo beťar jeden
16. dec 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja budem vdacnaaaaa aj ja tu jednu bielu, ak sa nic ine nepodari..... dakujem Olif, Ewe, Garonka!
16. dec 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mami mozno sa garonke podariii a este z neckermanu nepisali a kamosky mi nevolali :sunglasses:
16. dec 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemozeme male prilezat, ze nie?
16. dec 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guľky idem sa trocha vyvetrať vonku prejdem sa do galanterky olif a mami myslím na vas :dizzy_face:

hiiiiiiiiii drahy volal, jeho krstna ma pre naše babo obrovsky balík juj hadam nie toľko oblečka, že to nevyužijeme :grinning:
16. dec 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari dakii

juj, ci som ospalaaaa
16. dec 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari ked tak ja od Teba kupim, az cosi... :slight_smile:
16. dec 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som spala ešte do pol šiestej vydržať v práci a nezaspať už sa pomaly začínam baliť :slight_smile: už len dva dni a som doma
16. dec 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa snivalo, ze sa mi narodili dvojicky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to by bol iny sok, nie? Cely cas cakate len jedno a hop zrazu vyjdu dve :slight_smile:
16. dec 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no maminka to by bolo super mala by si doma tri detičky celkom pekný sen no ja som mala taký,že malý mi nechcel papkať mne sa mliečko lialo a on stále plakal a nič nechcel :frowning2:
16. dec 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak slovenske programy asi az v pondelok :frowning2: ale dufam,ze budu lebo to nevidel dnes moc ruzovo...
kati hlavne aby mliecko bolo :wink:
maminka ja som si na zaciatku myslela ze dvojky cakame lebo som mala strasne vysoke HCG :grinning:
16. dec 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ano zucanka dúfam,že všetky budeme mať mliečko :slight_smile: budeme také mliekarničky na počkanie :grinning:
16. dec 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babce mam taku divnu otazku pre druhorodicky....milujete sa s muzom ked babo spi s vami v izbe ? :zipper_mouth:
16. dec 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli, skoro stvorkilovy kapr je to, tak sa tesime a vzala som dvoch :slight_smile: my sme na kaprov, ale iba na vianoce :wink:

mne sa zas snivalo tuto noc, ze som zacala krvacat, ze zo mna take kusy vypadavali a ze sme sa vsetci strasne bali...horor...
16. dec 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno veď to je normálne keď je maličké to nevníma no my sme mali v izbe malého do 2 rokov no keď už mal dva tak sme radšej riešili v obyvke? :slight_smile: a zuci vy budete mať viki v spálni?
16. dec 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam kapor ...tu nehrozi ale mozno mamca jedneho donesie :wink:
16. dec 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati no zo zaciatku urcite aspon 6 mesiacov chcem... no a muzikovi som to povedala a on ze nechce...pri viki ...juuuj tak pytam :unamused:
16. dec 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zucana, u nas ano, ziadny problem nebol, kym bol babetko. Ked sa uz vedel v postielke postavit, ze by sa zobudil a videl na nas, tak sme to tiez riesili mimo spalne :slight_smile:
16. dec 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminy a nemame sa bat, ze nas nebudu chciet, lebo za prve budu mat v pamati porod a za druhe kvoli babatku prave???
16. dec 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ako maminnka píše keď dieťa začne vnímať tak potom mimo ,inak v pohode 6 mesiacov
16. dec 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja dufam,ze budu...hlavne ten moj po tej dlllllllhhhhhhhhheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej pauze...ale toto co zahlasil no dufam,ze aj s palni sabude vediet uvolnit :sweat_smile:
16. dec 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja idem na prednasku o epiduralke...som zvedava co tam zas bude...
16. dec 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok