Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
16. dec 2009

mala by som viac spat asi....vcera som sa porodu nebala, dnes sa nanho tesim...mi sibka?

janielah
16. dec 2009

logi, som tam u vas prave bola pre kaprov 😉 ale nevidela som ta nikde prechadzat sa tam 😀

garonka
16. dec 2009

olif i ja som šťastna ako ewe pomohla ona je poklad 😵 😵 😵 😵 😵 😵

garonka
16. dec 2009

olif čoooooooo? ja sa pôrodu stale bojím dnes v noci som mala zas blbe sny ☹ ja sa bojím ak mi nahodou daju sekciu a uspia ma či sa preberem bože ale si namyšľam 😔

olifcek
16. dec 2009

jani kolko kg kaprika maaaaaas?

gari a hrozi sekcia? ale jasne, opravnene sa obavas, nic nie je 100%...noooo, ale nemusia uspavat uplneeee

vravim, ze mi asi nerobi dobre malo spat 😉

garonka
16. dec 2009

olif no dufam, že nehrozí, hoci ak mi tlak nebude haprovať budem rada 😉 i tie pečeň. testy 😔 ale hlavu mam hore a myslím pozitívne len keby mi maly alebo mala 😀 nekopali na pravu stranu kde mam pečeň 🙂

garonka
16. dec 2009

aj ja malo spím a to by sme mali spať veľa lebo kym budeme mať babenka nevyspíme sa vôbec, a ja sa každe rano zobudim presne o 2.20 na ranny cik nechapem už presne 3 týždne sa budím rovnako 😅

olifcek
16. dec 2009

moja malicka je dnes tisko, asi nas caka nocna

garonka
16. dec 2009

olif haja 😀 môj sa krutil nedavno a tak kopol do maternice až mi brucho stvrdlo beťar jeden

maminnka
16. dec 2009

ja budem vdacnaaaaa aj ja tu jednu bielu, ak sa nic ine nepodari..... dakujem Olif, Ewe, Garonka!

olifcek
16. dec 2009

mami mozno sa garonke podariii a este z neckermanu nepisali a kamosky mi nevolali 😎

olifcek
16. dec 2009

nemozeme male prilezat, ze nie?

garonka
16. dec 2009

guľky idem sa trocha vyvetrať vonku prejdem sa do galanterky olif a mami myslím na vas 😵

hiiiiiiiiii drahy volal, jeho krstna ma pre naše babo obrovsky balík juj hadam nie toľko oblečka, že to nevyužijeme 😀

olifcek
16. dec 2009

gari dakii

juj, ci som ospalaaaa

olifcek
16. dec 2009

gari ked tak ja od Teba kupim, az cosi... 🙂

katina2209
16. dec 2009

ja by som spala ešte do pol šiestej vydržať v práci a nezaspať už sa pomaly začínam baliť 🙂 už len dva dni a som doma

maminnka
16. dec 2009

mne sa snivalo, ze sa mi narodili dvojicky 😀 😀 😀 😀 to by bol iny sok, nie? Cely cas cakate len jedno a hop zrazu vyjdu dve 🙂

katina2209
16. dec 2009

no maminka to by bolo super mala by si doma tri detičky celkom pekný sen no ja som mala taký,že malý mi nechcel papkať mne sa mliečko lialo a on stále plakal a nič nechcel ☹

zucana
16. dec 2009

tak slovenske programy asi az v pondelok ☹ ale dufam,ze budu lebo to nevidel dnes moc ruzovo...
kati hlavne aby mliecko bolo 😉
maminka ja som si na zaciatku myslela ze dvojky cakame lebo som mala strasne vysoke HCG 😀

katina2209
16. dec 2009

no ano zucanka dúfam,že všetky budeme mať mliečko 🙂 budeme také mliekarničky na počkanie 😀

zucana
16. dec 2009

babce mam taku divnu otazku pre druhorodicky....milujete sa s muzom ked babo spi s vami v izbe ? 🤐

janielah
16. dec 2009

oli, skoro stvorkilovy kapr je to, tak sa tesime a vzala som dvoch 🙂 my sme na kaprov, ale iba na vianoce 😉

mne sa zas snivalo tuto noc, ze som zacala krvacat, ze zo mna take kusy vypadavali a ze sme sa vsetci strasne bali...horor...

katina2209
16. dec 2009

áno veď to je normálne keď je maličké to nevníma no my sme mali v izbe malého do 2 rokov no keď už mal dva tak sme radšej riešili v obyvke? 🙂 a zuci vy budete mať viki v spálni?

zucana
16. dec 2009

mnam kapor ...tu nehrozi ale mozno mamca jedneho donesie 😉

zucana
16. dec 2009

kati no zo zaciatku urcite aspon 6 mesiacov chcem... no a muzikovi som to povedala a on ze nechce...pri viki ...juuuj tak pytam 😒

maminnka
16. dec 2009

Zucana, u nas ano, ziadny problem nebol, kym bol babetko. Ked sa uz vedel v postielke postavit, ze by sa zobudil a videl na nas, tak sme to tiez riesili mimo spalne 🙂

janielah
16. dec 2009

maminy a nemame sa bat, ze nas nebudu chciet, lebo za prve budu mat v pamati porod a za druhe kvoli babatku prave???

katina2209
16. dec 2009

tak ako maminnka píše keď dieťa začne vnímať tak potom mimo ,inak v pohode 6 mesiacov

zucana
16. dec 2009

tak ja dufam,ze budu...hlavne ten moj po tej dlllllllhhhhhhhhheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej pauze...ale toto co zahlasil no dufam,ze aj s palni sabude vediet uvolnit 😅

zucana
16. dec 2009

baby ja idem na prednasku o epiduralke...som zvedava co tam zas bude...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre