Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
16. dec 2009

ewe kludne, jak je libo..

jo a ja si prosim tak ako pises...len....to Ti asi i dost ostane, cooo? x;((

inak mi napadlo, ze ja si to cierne prisijem o seba a budem mat tak ako to biele...uvidim, ci to je tak mozne urobit teda x;o))

ale sa tesiiim...

garonka no ja nastastie nemam az tak, ze bolave, ale jo, nema to otlacat...a teraz uz nebude vobec, ani mne, ani Tebe a ani maminke x;o)

zoska
16. dec 2009

baby ved ewe vam urobila predcasne vianoce 😀

garonka
16. dec 2009

zoska no to je prvy darček na vianoce 😀

olifcek
16. dec 2009

veru prvyyy x;o)))

mne stale neprisli tie vecicky...joj, dnes som cakala prvy balik z troch...grrrr...posta asi nestihaaaa

garonka
16. dec 2009

olif nestíha veď my sme jeden šek zaplatili minuly mesiac a teraz nam chodia upomienky tak nech sa obratia na poštu čo im tie peniaze na učet nechodia 😕

garonka
16. dec 2009

guľky idem hajať a zajtra rano o pol 7 hajde do poradne a bojím ako čert kríža 😔 tak sa hadam v noci vyspím aspoň troška

dobru nocku vam a aj Tebe olif krasne sničky nieže budeš ako sova ponocovať 😀

maminnka
16. dec 2009

Garonka, ty budes pri schranke? ha, tak si predstav, ze ja som v tej podprske cele dni v robote... takej tlaciacej... mna uz zacinaju aj kostice tlacit na brusko a to je dobre naprd. No a s mojim objemom nemozem teraz bez podprsky ani spat, ale to mam nastastie take na doma, bez kostik, pohodickove.

Ewe, posli, ako Ti to je lepsie, s postovnym suhlasim, aj keby to mali byt postovne holuby 😵

maminnka
16. dec 2009

Olif, zajtra mame tu poradnu, ze?

zucana
16. dec 2009

baby drzim palce na poradni 😉 velmi velmi hned dajte vediet ako ste dopadli...
dala som foto 🙂

olifcek
16. dec 2009

gari velmi pekne dakujem x;o))) bru nocku a drzim zajtra palce x;o)

mami no ja mam kosiky bez kostic x;o) kostice ma rozculovali 😅 ale mam kostice uz ako koncia kosicky, su vlastne v podpaszusi, teda na urovni podpazusia, ale tam sa cierna tlaci, takze ju nenosim, lebo som z toho nervna a robi mi to i bolacky, no biela je v pohode nas kratke nosenie, inak sa mi otlaci...ale o chvilku to bude minulostou 😵 😵 😵 takze slubujem, ze ak sa kamoskam podari kupit pasiky, hned Ti pisem, lebo potrebujes ich ako sol x;o) nech sa citis pohodlne aj Ty 😉

mami jj veru, zajtra o 13.00, glg...este sa musim zajtra oholit, snad sa neporezem x;o))

zuci idem kuk foto

ewelyne
16. dec 2009

drzte sa zajtra babky 😉

zucana, supis, mala bude stylova 😎

olifcek, aj maminka bude mat 😉

musim baby ist upiect babovku... lebo maly ma zajtra v skolke besiedku- to sa zasa orevem... ja citlivka...
a musi rano doniest kolaciky... a ja som uuuplne zabudla... no som sisi, ze?
aj tak to je jedno, aj tak nie som suca na spanie, tak aspon pobalim darceky 😉 😎 uz mam skoro vsetko...
ale len take symbolicke pre kazdeho... 😉

olifcek
16. dec 2009

ewe jj viem vlastne ale lej jednuuuu taku sirokuuu 🙂

ako dopadla babovka? mnam

ewelyne
16. dec 2009

olifcek,budu siroke dve 😉 da sa pekne zosit ta jednotka a dvojka a bude siroka trojhacikova 😉
cize dve a jedna cierna 😉 takze dost 😉

a babovka sa dopeka, som zvedava 😕 co z toho bude, lebo ja neviem piect...bars 😅

a blumka sa este neozvala, zvlastne, ale aj ty si nas vtedy pri stahovani tak nastrasila schovana a tisko ako chrobacik 😉 tak dufam, ze all ok...
smejem sa,ze nie som sama takto hore zasa 😉

olifcek
16. dec 2009

ewe jo, sme hrozneee...no, ja nepeciem, takze by som musela rano naklusat do obchodu 😅

manzelik si uz lazkal, tak sa idem pridat, nech ho nerusiiiiim 😕

bru nocku ewe a drzim paste s babovkou 😵

olifcek
17. dec 2009

Holaaa hop 🙂

andrea2603
17. dec 2009

dobré ránko,
držím palce na poradniach, nech je všetko o.k.

Blumka je hádam v poriadku, len koníka zanedbáva kvôli vianočným prípravám 😕 . Aj Alex sa dávno neukázala, myslím.

Mali by sme sa tu aspoň raz za 3 dni ohlásiť, že sme ešte 2v1, lebo už sa môže pomaličky stať, že skončíme v pôrodnici. A ja som si už na Vás všetky tak zvykla, že vždy dúfam, keď tu niektorá dlhšie nieje, že sa nič zlé neprihodilo.

Pekný deň prajem, tehuľky 🙂

martulanr
17. dec 2009

Ahojte
vcera mi bolo tak spatne vecer som grci obed 😠 o 19 som uz spala ako zarezanaaa vstala som o 21 sadla na gauc a pozerala telku co som bola vyspata dnes mi je lepsie dufam ze sa to nebude opakovat

drzim palce na poradne

garonka
17. dec 2009

ahojte guľky 😵

ja som už doma pekne som vonku vymrzla 🙂 😵 moja poradňa dopadla oki, bielkovina v moči nieje, tlak trocha zvyšeny 140/80 ale nemam robiť paniku lebo spodny je v pohode 😕 ale nemyslím nato nech nemam stresy ešte viac, a pribrali sme len dokopy 8kg sa mi to zda malo 😕 a ďalšiu poradňu mam 7.1 dovtedy nemam sa stresovať žiadna praca, nič tak len sa budem vyvaľovať a pozerať rozprávky 😀

olif aj Tebe držkam prstíky na poradni

zuci oblečko je nadherne a koľko veľa 😉 roztomile vecičky Vikinka dostala 😵

olifcek
17. dec 2009

adi mas recht...

mali by sme to odteraz brat tak, ze ak nemozeme na konika, ci net, tak aby aspon sms niektorej polat, ze co sa deje, hmmmm?

martu snad len malicky tlacil na nieco a dnes uz bude lesie 🙂

olifcek
17. dec 2009

gari super, tesim s Tebou 🙂

garonka
17. dec 2009

olif len ten tlak ma trocha rozhodil čo ja by som dala keby som mala nízky tlak 😔

martulanr
17. dec 2009

garonka teraz nozky vylozit 😀 az do januára 😀

idem ja na navstevu hadam nastartujem brmika

zucana super vecickyy mozes modnu prehliadku robit 😉

olifcek
17. dec 2009

gari v tehu jr\e vysoky tlak beznyyy

martu u nas stale sneziii, asi nie kazdy nastartuje, chiii 😀

olifcek
17. dec 2009

ALEX je v pohode, riesi teraz veci okolo MD, vcera sme si pisali cez IP 🙂

alex
17. dec 2009

Ahojte ahojte, chýbam vám? 🙂 Ja nestíham... chcem si všetko počítať čo ste popísali a kým si niečo prečítam, zase musím dočítavať, tak sa nestíham zapojiť 😀
Dnes sa mojej kamarátke narodila ráno o 5:00 dcérka. Bola som sa s ňou včera rozlúčiť, lebo dnes jej mali vyvolávať pôrod, ale už od včera rána cítila, že to ani nebude nutné, tak sme boli v napätí a naozaj maličká sa začala v pýtať na svet, o druhej v noci išli do porodky a o 5:00 už bola vonku.

janielah
17. dec 2009

ahojte babky.

Mate niektora doma glukometer? Meriavate si niekedy cukor? Ci len ten glukozovy test u lekarky a koniec?

matka331
17. dec 2009

ahojteeeee.....baby mne celuu noc bolo velmi zleee fuuuj a este kedsom rano vstala tak som myslela ze sa povraciam ale rozchodila som to ..musela som leboo pol osmej som mala poradnu ..vsetko je v poriadku len to zelezo stale strasiii staleho je maalo.....poobede o 14:00 idem do michaloviec na ultrazvuk a na prietoky tak drzte palceky...a dalsia poradna je 4.1 a to uz nastupujem na materskuu ,,,,
aj u naaas su zlee cesty

garonka
17. dec 2009

Marti jooooooooooo a ma teší že nebudem nič robiť 😀 budem len jesť a jesť a jesť 😀 aby sme sa guľali lebo pribrať 8kg je malo 😕

olif no ja mam zvyšeny len ten horny na 140 a radšej by som brala nízky 😕

matka držkam prstíky na utz a daj vedieť ako dopadli prietoky 😉

matka331
17. dec 2009

garonka ty si pribrala len 8 kg a ja uz mam 20 naviac.....ale som dnes rozmyslala ze to aj preto som pribrala lebo som prestala fajcit .....moze to byt aj preto vsak?

martinaj
17. dec 2009

matka podla mna to moze byt tym 😉 ja som pri prvom tehu prestala fajcit a pribrala som skoro 20 kil a teraz zatial len do 10 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre