Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
17. dec 2009

tak baby zato ze tolko knucim co babu kupit drahy to vyriesil bezo mna kupil fusak kuk do albumu len zajtra odfotim krajsie 😉

selyma
17. dec 2009

Olifka, ale mas strach co? Myslim si, ze tie, co ste teraz take leziace asi sa viac obavate, ako my. Ja by som sa tiez velmi bala vsetkeho nezvycajneho

martulanr
17. dec 2009

uz som doma huraa vsade plno ludiii 😠
nakupili sme aspom hracky pre deti a pre mna nic ☹ zasa som nic do nemocky nekupila 🙂

s odtekanim plodovky je to tiez individualne niekomu odtecie celaaa a hned rodii mne zacala pomaly myslela som ze curam lebo toho bola malo a vytekala 1,5 hodiny a to som mala cakat kym nezacne odtekat aby som nemusela cakat na vzdycharni

andrea2603
17. dec 2009

olif, nohy vylož a skús nechodiť, ak by boli gatky mokré, tak potom to môže byť plodovka. Nevŕtal sa gyn. veľmi v tebe? Možno to len trochu podráždil.

olifcek
17. dec 2009

sely no...bojim veru....

martu a hned si spoznala, ze je to plodovka? ak ja budem mat teraz suche gatky i vlozku, tak to nebola plodovka? x;o)

selyma
17. dec 2009

Garonka, ake je to roztomile, co stoji taka vececka? JA este take nemam ☹

blumka
17. dec 2009

ahojte babyyyy ☹

garonka
17. dec 2009

olif alebo ti mala tlaci na ten mechur uvidis ci mas gatky moc mokre

zucana
17. dec 2009

gari neviem kedysa robi ..tu dala jedna baba taky clanok....
http://209.85.135.132/search?q=cache:1LFNqh7Gxr...
dufam,ze to nemam...mala som to asi pred 4 rokmi....v decembri min.roka som mala vsetko ok...tak snad aj teraz a dufam,ze vysledky budu do porodu...a beru sa len 15 dni stare vysledky inak sa vraj aspon tu nepovazuju za spravne..potom asi davaju antibiotika preventivne coja vim?

martulanr
17. dec 2009

garonka krasny fusak uz aj s nájomníkom 😀

andrea2603
17. dec 2009

blumy a ty si kde bola?

olifcek
17. dec 2009

adi lezala som, ked som si kychla a citila, ze cosi sa uvolnilo...sla na wc, bolo mokre i mazlave, vymenila som len intimku, lebo to stacilo, opat som si lahla...a ked som sla na wc, po vypiti vody, tak premocene gatky i vlozka a kuuuusocek ruzovej...jo, lekar sa vrtal, a opat to pichalo...

skusim po najblizsom wc lahnut si tak, ze dam nohy na stenu...nech su uplne hore

garonka
17. dec 2009

sely mna skoro porazilo on za tu vec vyhodil 30 € tym ze to ma maly pod stromcek 🙂 a ja nic ☹

blumka ahoj davno si tu nebola uz ta tu babky spominali 😵

zucana
17. dec 2009

blumi ty zijes...co je s tebou? preco smutna?
inak uz tlacim pizzu

garonka
17. dec 2009

marti toho myšiaka fotím všade ešte v kočíku nebol 😀

zuci no ja som zvedava ake budem mat vysledky ja 🙄

andrea2603
17. dec 2009

olif, nič iné nám neostáva len držať Ti palčeky, nech sa Ti to ukľudní a pokračujeme do februára 😉 .

selyma
17. dec 2009

babky kupujete aj zimny overal? Ja nevie ci mam, ked pojdem s malou von v marci, aprili, ake top bude pocasie, nechcela by som len taku jednorazovku
Aj ja som si vsimla smutnu blunku

andrea2603
17. dec 2009

sely, nekupuj, moja Lele je februárová a nemala som overal a vôbec nechýbal.

selyma
17. dec 2009

Som aj takto rozmyslal, ze ked bude zima, dam jej deku a mam aj fusak. A ked tak kupim o rok, pred zimou, a viac vyuzijem. Dakujem andejka

blumka
17. dec 2009

no smutna, lebo pisem z nemocnice ☹ uz od minuleho utorka tu lezim a nudim sa jak fras a nechcu ma pustit domov

zucana
17. dec 2009

a preco si v nemocke blumi?

garonka
17. dec 2009

blumik moja a preco si v nemocke? a kde v saci?

andrea2603
17. dec 2009

blumy, to mi je ľúto, ty si vtedy aj písala, že trochu krvičky, ak si ťa s niekým nemýlim. A ako to vyzerá?

matka331
17. dec 2009

olif aj ja som stresovala ked som sa v noci zobudila na to ze zoman nieco stieklo aledoktorka mi povedala ze saa maa sledovat a ze keby to bolo zase takmam doniest aj vlozku zo sebou ze ona na nu kvapne nieco a zisti ci je to plodova voda ...
ale ja som tomalalen raz takze to bol len moc asi ...tak sa sleduj a ked to bude pokracovat tak zober aj tu vlozku a utekaj na pohotovost

martulanr
17. dec 2009

🙂 blumka ved sme tuu tak pis ked mozes

blumka
17. dec 2009

joj, baby..tak mi na hovno je...sorry ☹
pamatate ako som vtedy v nedelu pisala ze som si nasla krv? nechala som to tak, v pondelok bolo ok, ale v utorok sa to zasa zopakovalo a trosku aj viac bolo..a taka hneda stale...tak som sla na pohotovost do Starej nemocnice, tam na ultrazvuku spred 100 rokov ma naplasili ze sa mi odlupuje placenta a previezli ma do Novej nemocnice, lebo ze keby nahodou som sla rodit, ze tu maju Jisku a oni tam nie...no ale v Novej nemocke, na novom utz mi doktor rovno povedal ze placenta je v poriadku, ale ze mam slabe kontrakcie, ze to sposobilo to krvacanie...no tak ma napichali, pozorovali...krvacanie uz v stredu prestalo, aj na dalsom utz bolo uz vsetko v poriadku, ani sa neotvaram akurat ze mam trosku skrateny krcok, ale to moze byt aj preto ze uz cakam druhe babo. V podnelok ma vysetrovla primar, nic nenasiel ale pre istotu este tyzden, v pondelok zasi idem na kontroku tak uvidim co sa bude diat....
ma svihne ak tu ostanem aj na vianoce

olifcek
17. dec 2009

mati som si spomenial, ze v minule som mala normalnu alwaysku, cize mozno to bude opat len taka reakcia ako pred 2 tyzdnami. idem si zdriemnut, lebo mi hlava praskne asi...a uvidim, co bude, ked sa prebudim x;o)

blumi v saci?

olifcek
17. dec 2009

blum juuuj, tak to mi je luto x;o( a aky je tam personal? su aspon oni v pohode?

blumka
17. dec 2009

v Saci tiez nie je JISka takze ani tam ma nemohli previezt kedze mi hrozil predcasny porod ,....ale ak vsetko pojde ok a dostanem sa az do 38 tyzdna urcite nepojdem rodit tu do tejto nemocnice

andrea2603
17. dec 2009

Tak snáď bude v pondelok dobre a pustia Ťa domov na Vianoce.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre