Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
17. dec 2009

ewe, mne pichali pocas 24 hodin 4 injekcie...ale neviem ako rychlo dorastu...ale viem ze pichaju aj ked pride zena napr. s kontrakciami ze uz je iste ze bude rodit taku injekciu ze do 24 hodin pluca dozreju
zuci, no ved 33+1 to je uz 34..takze myslime to iste 😉

blumka
17. dec 2009

mne doktor povedal ze v 35 su uz pluca dozrete...tak vydrzme aspon dovtedy 😉

zucana
17. dec 2009

olifke povedali dnes ze uz v 34tt a to som niekde tiez citala 😉 ale tocime sa stale pri tych cislach 🙂

blumka
17. dec 2009

ved tak tak..zuci..proste aj tak este nie je cas...nech sa pekne olif vrati domov

matka331
17. dec 2009

juj chodiimtu kontrolovat ci sa olif neozvala ....duufam ze to bude oky....
ewe mam ist o dva tydne na kontrolu
posielajuu kvoli prietokam aj do nemocnice?

maminnka
17. dec 2009

Blumi, ano, taka nizsia, vola sa Sona... deticky sa drzia dobre, pekne rastu...

blumka
17. dec 2009

maminka, no vidis aky je ten svet maly 😀 ved uz aj ma pekne velke brusko...juj...take ja mat nebudem ani ked pojdem rodit 😉

ewelyne
17. dec 2009

matka, kvoli prietokom nie, nebojaj 😉

Babky, Olifcek napisala toto:
"Som na nfuzii, pichli mi kortikoidy . Skusime vydrzat 24 hodin a potom kazda hodina je k dobru...asi budem prva z party...."

viac neviem...

maminnka
17. dec 2009

juuuj, Oli, takze to bola plodovka. Drz sa moja, nech sa aj babetko drzi...! Zvladnete to!

blumka
17. dec 2009

ewe, ty mas na nu kontakt? a kde lezi? v saci ci v novej? napis jej ze velmi na nu myslime, nech sa drzi...

olifcek
17. dec 2009

olif odtieklo naozaj trosku vody a mame este tak maximalne 24 hodin. dufam, ze bude vsetko ok. buduci otecko

matka331
17. dec 2009

eweee takjej napiis ze drzime palceky a ze na nu myslime ... ☹

ewelyne
17. dec 2009

blumik, hej mam, pisala som jej, kde je, a tak ale nic viac neviem a nechcem stale otravovat, ak bude moct, myslim napise, ale asi je to teraz take... ved vies... aspon ze stihla toto napisat...

zucana
17. dec 2009

napis ze na nu myslime a sme s nou a vsetko bude ok.....

ewelyne
17. dec 2009

Otecko, drzte sa vsetci 😉
myslime na vas.

blumka
17. dec 2009

ewe jasne chapem....

ewelyne
17. dec 2009

Otecko a nezabudni nam napisat newsky ak budu 😉

zucana
17. dec 2009

juuuj drzime palce otecko a urcite vsetko bude dobre....dnes vecer sa za vas pomodlim 🙂
inak romyslam,ze ci to fakt nemoze byt aj tym,ze do nej dnes stuhali chudatka nasho....

maminnka
17. dec 2009

buduci otecko, drzime vam vsetkym trom palce a velmi na vas myslime!

olifcek
17. dec 2009

otecko: diky, olif uz tuka do mobilu, takze budete mat mozno newsky skor ako ja 🙂

granado
17. dec 2009

Ahojte babky. Olif drž sa , posielam ti vela energie. Tak olivka sa rozhodla že nechce byť vodnárka, ale strelci majú vela šťasia v živote tak asi pre to. 😉 No a teraz zasa nezaspím a budem na Vás myslieť, už 3 noci nemôžem spávať. Blumka a ty tiež čo nám to tu vyvádzaš 😒

ewelyne
17. dec 2009

som jej aj napisala za vsetky...
...aaaaaa prave pise, ze je to veru voda, a ze pomaly odteka a ze mala ma asi 2030 g,
ale ze je zatvorena a vzali jej krvicku a ster a blumi, ze je niekde na 17 p. vedla porodnej saly uz. to je tam kde si ty?

zucana
17. dec 2009

granado a ty sa kde flakas?
nahanas aj ty potom strachy...
myslim,ze nespat nas tu bude viacej dneska...ved blumka, ty, ja, otecko , olif 😉

blumka
17. dec 2009

otecko a kde je? v saci ci v novej?

blumka
17. dec 2009

ewe, hej to je tu..ja som na 17a ak nebude rodit daju ju ku mne monzo aj na izbu, lebo zajtra mi odchadza spolubyvajuca...juj..radsej nech ju pustia domov, ze je ok...boze

ewelyne
17. dec 2009

zucana, hmm, to sa nedozvieme, ale je to take relativne... ja sa toho vzdy bojim, myslim toho vysetrenia, nastastie robili len par krat... ale ku koncu tehu je to vraj ale dobry spustac.

zucana
17. dec 2009

blumi olifku uz pustia domov len s olivkou 😉

blumka
17. dec 2009

ale malicka je velka...to bude ok, ak sa bude pytat skor...

ewelyne
17. dec 2009

zucana aj ja 😉 nocna sova sa pripajam.
dnes som zaspala rano o stvrtej... no co vam poviem...

blumka
17. dec 2009

fakt? naozaj uz sa to neda zvratit, zasit alebo tak? uz musi rodit?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre