Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

hajdylca
17. dec 2009

granado skusila si burizony? alebo slane pukance, ale tie burizony mi viac a na dlhsie zaberaju.. este aj taky nejaky iny liek, neviem ako sa vola -ale nemam ho este odskusany, stale cakam, ze to moze byt este aj horsie...

mna uz par krat aj naplo, ale mi len hllieny isli von..

malinkeho asi trapi ze Ti nema a nevie ako pomoct...
nuz asi neostava nic ine len si povedat, ze to budu uz len dva mesiace..

granado
17. dec 2009

jasnačka ja sa na tom iba zabávam. Ale trochu si pripadám ako bulimička 😀 😀 😀 😀 😀

matesl
17. dec 2009

HOMEOPATIKA SOM MALA PROTI KASLU, FAJN ZABRALI, ALE MA KRUTILO KED SOM ICH MALA CMULAT...HROOOZNE SLADKE 😝

granado
17. dec 2009

Jaj a skúšala som aj ten burizonov. chleba, aj mandle ale všetko je na prd 😉 Beriem to tak že mám komplet vydezinfikovanú tú trubicu 😉

granado
17. dec 2009

Jo presne to že je to také sladké fúúúúj a to sa mojmu žalúdku ozaj nepozdáva 😝

matesl
17. dec 2009

MNE ZABERAJU DETSKE PISKOTKY, ALEBO MACES...A CISTA VODA...
a citala som ze voda s citronom...ale nejak som nemala pocit ze by to nejak pomohlo

juj stale pisem velkym, ale este pracujem trochu a mam prepnutu klavesnicu 😀

granado
17. dec 2009

ale kludne píš velkym, aspoň na to lepšie vidím 😎

matesl
17. dec 2009

noto je take pisanie, tiez som leziaca kvoli krcku...uz budem mat za chvilu laket otoceny opacne 😀

matesl
17. dec 2009

a to este musim lezat na naklonenej postely, nohy vyssie...dole hlavou...a to ta kyselina sa zastavi az v krku...sa velakrat musim posadit a uz sa mi len zbieraju tie slinky ako pred vrackanim..

lekar ma aj polutoval, ale v zaujme zdravia maleho...treba vydrzat 😉

granado
17. dec 2009

no idem ja skúsiť trochen si lahnúť, lebo my asi chrbát roztrhne na dve polky.

matesl
17. dec 2009

Granado,

pozerala som, ze mas pekny kocik na foto...co je to za znacka?

granado
17. dec 2009

no pánečku ja byť dole hlavou tak už mám hlavu vyžratú od tej kyseliny. 😉 Tak sa drž, už to neako snáď prežijeme. Brú noc babky a som strašne zvedavá na novinky 🙂

granado
17. dec 2009

Jej ďakujem, je to Jane. Stráááášne lahunký a ako stvorený na korčulovanie 😉

hajdylca
17. dec 2009

matesl to musi byt utrpenie este lezat ked mas aj kyselinu...

dobru nocku vsetkym 😉

matesl
17. dec 2009

no to je... niekedy az vyletim do sedu co to az boli v trubici....ale rano akoby nic....az k veceru a mlieko si davat moc nemam, lebo zas zelezo beriem...no proste cele zleeeee

a vzdy takpri tom myslim na tie herecky a moderatorky, jak rozpravaju, ze tehotenstvo je krasne...no ked si predstavim, ze na zaciatku nevolnost a spavost, potom povedzme, ze chvilu ako tak...a potom uz zas velke brucho, kyselina, problemy napr s krcom a stale strach pred vysetrenim ci to bude ok,alebo sa to zhorsi...tak neviem...cele tehotenstvo je predsa riziko...do poslednej chvile....

ewelyne
18. dec 2009

matesl, no to su herecky 😉 oni sa musia tvarit, ze je vsetko easy 😀

matesl
18. dec 2009

jaaj ano, ako by to vyzeralo na obrazovke, ze v tehu mozu byt aj problemy...

aj tebe sa nechce spavat?

andrea2603
18. dec 2009

dobré ránko 🙂 .

Olif, tak predsa plodová voda to bola ☹ . Tak ak sa už s tým nič nedá robiť, tak želám, aby ste boli zdravučké. Olivka je riadna šibalka, nechce si nechať ujsť tohtoročné Vianoce 😉 . Držte sa.

alex
18. dec 2009

Olif zlatko myslím na teba, držte sa!!!

garonka
18. dec 2009

dobre ránko

olif myslím na teba 🙂 novu nemocku mam rovno nad sebou tak som na Teba a Olivku veľmi veľmi myslela, držkajte sa obe 😉

janielah
18. dec 2009

Dobre ranko babky, tak chudatko nasa Oli... ☹
ale ja verim, ze nakoniec vsetko dobre dopadne, urcite ano.

martulanr
18. dec 2009

dobre ranko
Olif drzkajte sa hlavne aby ste boli zdravuckeee

v noci som spala tak hodinu otras 😠

matesl
18. dec 2009

martula

ja tiez neviem poriadne spavat.... vecer nie a nie zaspat a rano som uz hore skoro a neviem co so sebou 🙄

maminnka
18. dec 2009

ahoj zienky, dobre rano...
tiez myslim na Olif, verim, ze aspon tych 24 hodin vydrzia a ked sa mala narodi, vsetko bude OK, uz ma cez 2 kg, je to velkacka!

garonka
18. dec 2009

ah jaj guľky ja som v noci nespala vôbec, bolel ma žaludok ako des do toho kopance maleho a rano pekelna hnačka a tak mi treba lebo o pol 10 som jedla pizzu tak pažravo a o jedenastej som s plnym žaludkom ležala v posteli a bolo mi čudne prečo aj toľko smädna som 😕 tak raňajkujem čaj a suchare, no už som sa bala či v pizzerii nedali skazeny syr ale manžo sa na mne vyštekal poriadne, že tak mi treba lebo neviem normalne jesť ☹
tak chvalabohu žaludok nebolí je oki 😕

Marti no nejak každú noc nenaspíš to kvôli babu?

maminnka
18. dec 2009

ja to nespanie beriem ako trening na prebdete noci s babetkom v naruci 🙂

martinaj
18. dec 2009

blumka, olif drzte sa 🙂

martulanr
18. dec 2009

matesl ja som po veceroch strikovala kym mi ruky nezacali trpnut potom pol hodinu cakam kym sa preberu k zivotu a mozem pokrakcovat 😒
vcera sme isli spat skorej a nemohla som sa ani otocit lebo bolo zle take kopance som dostavala ako za trest ☹

garonka
18. dec 2009

aj blumke držkam silno prstíky a aj olif a ich babenkam 🙂

martulanr
18. dec 2009

garonka ked cvici spartakiádu tak sa spat moc nedaa 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre