• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
Matesl na mobile. Ale idem skusit pospat. Zuci ja ked som mala leukocity 12 povedala som sestricke. To vraj v tehu bezne
18. dec 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blum asi nem. Taky starsi a primar. Ze mam uzasneho manzelika? Sam prisiel s tym, ze vam napise, vedel, ze to chcem x;o) idem hajat. Aspon do vecere. Pa
18. dec 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si trosku pospinkaj...a drz sa...a daj vediet co nove
18. dec 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
otecko: mohol som ja tusit preco Ti ta cesta do postele trva tak dlho... eeeeej, za usi vytahat
18. dec 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: zeby manzelska hadka este pred porodomv :wink: ale nie my vieme ze vy sa nehadate...
olif ano 12 je normalne v tehu ale ked sa ti to zvysuje a ma tendenciu tak to treba presiesit...
mne akurat volal muzik ze nasa klima v obyvke aj kuri tak ze zapnem to a potom prestalo fungovat dialkove...
18. dec 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawes :sweat_smile: :wink: , som vas prisla kuknut..., ako? vidim ze ked sa moze nieco po..., tak sa to po...sle.
Mne nakoniec tu tehu cukrovku priklepla dokina, takze prisna dieta mi nastupila :wink: , ale ved co pre tie nase babatka nevydrzime, ze? :wink:
neviete kedy sa najneskor moze babo v brusku otocit? som sice v 31 , ale podla velkosti malej som uz v 34 a este stale sa neotocila, :unamused:
18. dec 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moze aj hodinu pred porodom :wink:
18. dec 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudu, tak ako zuci hovorí :wink:
18. dec 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudu co najviac lez na lavej strane...tak sa im vraj lepsie otaca
18. dec 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuci, chi
18. dec 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif ty spinkaj uz :grinning: :wink:
a este macacie chrbaty a kruzenie panvou :wink:
18. dec 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumy, takže na ľavej strane? No musím teda to skúšať aj ja.
18. dec 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif uz nespinkaj, vecera bude kazdu chvilu :grinning:
18. dec 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
aj macacie chrbty su dobre..terezka tiez bola otocena KP a tak som zacala cvicit macacie chrbty, no neviem ci vdaka tomu sa otocila ale otocila sa :wink:
18. dec 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci, tie mač.chrbáty a krúženie panvou to tiež na otočenie bába?
18. dec 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej andy :wink:
baby neuverite ale z nicoho nic sa mi zapli radiatory...sa tesim jak male dieta a to mi aj klima na teplo zacala fukat teplo :grinning:
18. dec 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blum ja som hodku hajala :dizzy_face:
18. dec 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, to je dobre..si si trosku oddychla...uz si sa napapkala?
18. dec 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze macacie chrbty a krozenie panvou, no tak dnes zacnem :sweat_smile: a spinkat budem len na lavom brehu :grinning: , lebo cisarakom by som nerada rodila :confused:
diky babule, musim do obchodu nemam co jest :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. dec 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci, toľko tepla odrazu :dizzy_face:
18. dec 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif takze zajtra, a budes mat spinal ci celkovu? no nabralo to obratky, ale neboj, budete to mat za sebou, Olivka si polezi v inkubatore trosku a pojdete domkov cela rodinka, teraz uz mamina snad vie? :wink: moc drzim palce aby ste boli obidve oki

ja inak cvicim macaci chrbat, ale po sediacky, lebo na kolena nemozem, ale na tom lavom fakt nemozem, tak je vystrceny Dominik a nepaci sa mu to
18. dec 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudu a ake si mala vysledky cukru?
18. dec 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak aj ja som si trochu schrupla....

ja som na nete narazila na clanok, ze na otocenie baba moze fungovat aj to ze mu baterkou budete svietit na brusko od vrchu smerom akym sa ma otocit, ze idu za svetlom a taktiez im zo spodu pustat hudbu...ze to vsetko tie deturence laka otocit sa...su zvedave... skuste.

jedna znama skusala tu baterku, a neviem ci to fakt zabralo, ale mala na poslednu chvilu supla hlavinku dole :grinning:
18. dec 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to stou hudbou a svetlom je zaujimaveee.....duufam ze sa malickaa otocii dolehlavkou aj bez mojej pomoci :slight_smile:))
18. dec 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ta baba co tu sem tam chodila a cakala trojucky uz tiez porodila...
kuk FB kto ju ma v priateloch :slight_smile:
inak malinke boli tiez dobre nahadickovane...a teraz uz iba taku malinku maju....spytala som sa v ktorom sa narodili tak cakam na odpoved :wink:
18. dec 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta co zila v USA?
18. dec 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka pravdepodobne som nestihla precitat, Vy ste mali mat v novembri svadbu, ci sa mylim?

joana by sa nam uz ozvat mohla, a aj orchidka by prist nas mohla pozriet, dianab, jja aj dalsie ...
18. dec 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ta z USA
veru hajdy veru
18. dec 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci a vsetky tri su ok?
18. dec 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zucana skus hodit link :slight_smile:
18. dec 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok