Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

andrea2603
19. dec 2009

blumi, a tak nič nehovoria sestričky z oddelenia o tom očkovaní tehotných proti tej prasacej chrípke?

olifcek
19. dec 2009

Zmena. Leukocity a este cosi kleslo, cize tehotenstvo neukoncia cisarakom. Lekar ma prezrel a uz som otvorena na 2palce, vcera v noci vraj na spicku, rano uz 1palec.malu hmatom odhadol cez 2kg a vraj je velka, tak ideme na spontanny porod,glg.

olifcek
19. dec 2009

Ze ma 2kg mu potvrdila i sestricka z papierov. Tak mi magne stiahli a dali glukozu. Mozem uz aj do sprchy a pod. Mala si to vydupala. Celu noc neznesitelne tlacila hlavkou na ten krcok. Musim rychlo citat, jak dychat a pod

blumka
19. dec 2009

olifcek a kedy? pichnu ti vyvolavacku? drzkaj sa moja...doveruj lekarom...ak to nepojde tak stale mozu robit cisarak..nebojkaj...silno na teba myslim
andrejka nic...ale nech mi tu dakto pride zamavat s vakcinou..vykopnem ho 😀

blumka
19. dec 2009

glukoza este pomoze malickej nabrat silu...myslim na teba...potom sa ozvi ako sa mas...mojko...olivia bude v poriadku..ste silne zeny 😉

olifcek
19. dec 2009

Len je Olivka tvrdohlava. Uz davno tlaci na krcok a pyta sa tak nenapadko von. Epi i keby som chcela nestiham, cez vikend nerobia tie prednasky a vysetrenia, glg

olifcek
19. dec 2009

Len ja som kus unavena, tak snad stiham i pospat kusa.

zucana
19. dec 2009

olif drzim palce...neboj olivka vie preco chce ist von...vsetko ma svoj zmysel...pekne si oddychni a neboj dychat ti povedia ako mas...hlavne treba dychat a tlacit len ked povedia 😉

matka331
19. dec 2009

olif aj ja na teba mysliim a drziimpalceaspon nam pootom porozpravas aky bol porod.....

andrea2603
19. dec 2009

olif, to je dobre že má cez 2 kg, verím, že zvládnete aj normálny pôrod. Obidve. Veľmi na Vás myslím a držím palce.

lucia411
19. dec 2009

Olif, drzim palceky....vsetko zvladnete, bude fajn, za par hodin sa uz budes na malicku krasne usmievat 😉 a tesit sa z nej 🙂

garonka
19. dec 2009

Olif aj ja ti držím prstíky.........teraz pekne relaxuj a myslí pozitívne budeš prva z nas maminka 😵 😵 😵 😵 myslím na Teba 😉

blumka
19. dec 2009

garonka a ty budes kde rodit?

garonka
19. dec 2009

blumi ja asi do šace na mňa sa primar furt vypytuje kedy prídem 😕 aj bratovi volal či mam vysledky v poho, no len som taka hanbliva radšej by som keby ma odrodil niekto koho nepoznam 😒

garonka
19. dec 2009

blumi a ty? rodiť budeš v novej nemocke?

olifcek
19. dec 2009

Predcasne sa vsetky rodia v nemocke, kde sme s blumkou

zucana
19. dec 2009

olifcok hajkala si trosku?
mne o chvilu pride muzik...svokra vravela le v jej zivote a to ma 66 rokov nevidela v padove tolko snehu 😕

olifcek
19. dec 2009

Zuci nespala veru. Citam si o porode x;o) mangelik sa smial, ze sa ucim ako na skusku x;o)

garonka
19. dec 2009

v šaci asi nie tam sa rodi asi len normal lebo ak je tam akutny prípad prevažaju pacientky do novej nemocky tu do KE nieje v šaci Jiska 🙄
olif a vysledky ti stale nepovedali? prišli mi pasiky od Evky idem jej napísať koľko éčka mam poslať 😵

zucana
19. dec 2009

zuci tak aby si tu skusku na jednicku spravila 😀

blumka
19. dec 2009

garonka, ty si ale...najlepsie sa rodi ked mas znamosti...zahod hanbenie hlavne ze bude o teba dobre postarane...
ja mam stale namierene o Sace...ak vydrzim s Juli az do 38 tyzdna tak urcite pojdem tam ak nie, tak jedine tu do Novej...ale je to inak riadna somarinka ze iba v jednej nemocnici v celych Kosiciach je JISka
ja som si trosku zdriemla...od rana som taka nejaka neviem aka...

zucana
19. dec 2009

ze zuci...to malo byt olif...mne uz asi hrabe 😀

blumka
19. dec 2009

zuci 😀 😀

garonka
19. dec 2009

blumi presne a je to blbe že prídeš do šace napr. s problemom ako minule jedna tehuľka dorazila v noci krvacala, lebo deň predtym umyvala okna, bola v 25tt, rano jej urobili vyšetrenia revala ako o život, lebo sa jej maternica tlačila dolu ale babenko bolo oki, vybavili odvoz do novej nemocky a večer mi volala že potratila, joj revala som ako koza.
to len jedina Jiska je v novej nemocke a možno i na rastislavke nie?

zucana
19. dec 2009

gari take ani nepis...ja potom stresujem ☹

blumka
19. dec 2009

garonka nie, na Rastislavke tiez nie je, ja som sla na Rastislavku a stadial ma prevazali do Novej...
ja som ale vedela uz davno ze v Saci nie je JISka takze preto som ani tam nesla ked som zacala mat problem...take veci je lepsie vediet dopredu, lebo naco tam potom pojdem,ked aj tak ma prevezu do inej nemocnice. Kebyze porodim v Saci a ja som ok ale babo je na tom zle aj ked je narodene v termine, tak mna by nechali v Saci a babo by previezli do Novej...a to je tiez dost hlupe, lebo nemozes ist za malickym ani mu dat mliecko ani ho vidiet...no na figu...podla mna by mala mat kazda nemocnicca kde sa rodi JISku

matesl
19. dec 2009

ahojte babulky,

olivcek drz sa... a to ani nemas bolesti ked sa uz otvaras? no nakoniec budes ma´t bezbolestny porod, ani malinka nie je velika..mozno si budes este porod pochvalovat...

juuuj, ty uz budes mat mimi...to je mile...drzte sa tam...budete v poriadku. 🙂

blumka
19. dec 2009

zuci na ukludnenie..v nasom pripade kebyze zacnes krvacat alebo nejaky problem mat, tak uz sa vyvolava porod a si uz v takom tyzdni ze babatko bude ok 😉 nestresuj

blumka
19. dec 2009

matesl ani ja som nemala bolesti a na utz bolo vidno kontrakcie a som trosku otvorena,..
ale bola tu jedna baba, co rodila asi den predtym ako mna tu doviezli..ta pocas celeho porodu necitila ziadne bolesti...na monitore ich bolo vidno a ona nic....tak jej museli babo pomahat vytlacit sestricky aj doktor

garonka
19. dec 2009

zuci moja nebojaj i ja stresujem až až 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre