Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
19. dec 2009

blumi aj mňa to štve, prečo každa nemocka nema Jisku a som bola prekvapena, že šaca je sukromna nemocnica 😕

zucana
19. dec 2009

no ved ...ty potvora ty chces aby sme aj my stresovali aby si nebola na tom sama zejo? 😀 😝

blumka
19. dec 2009

baby kluuuud....my s olif sme tu dve ktore by sme mali stresovat a sme kludne...berte to tak, ze stte ok, aj babatka su ok a ak sa aj daco stane uz ste v takom tyzdni ze sa uz babo z toho dostane... 😉

zucana
19. dec 2009

inak baby tu stale snezi...uz aj 25 cm...vstci taliani nadavaju....a ja sa taaak tesim 😉

matesl
19. dec 2009

blumka ma pravdu...u nas sa myslim hovori predcasny porod ked je v 28tt, v zahranici uz posunuli na 26tt.
mne tiez ked zistil dr. ze sa krcok skracuje v 25 tt mi vravel, ze nech fakt lezim, lebo potratim, az ma zmrazilo ☹

ale uz mi spomina len predcasny porod...ak by nieco ... fuuu 😅

garonka
19. dec 2009

zuci stresujeme tu všetky nieee? 🙂 ah jaj aby bol marec a mali miminka doma ja som vravela, že bruško presuniem drahemu nech on odrodí a povie ake to bolo 😀

matesl
19. dec 2009

blumka,

to cele tehotenstvo a porod je fakt uplne nevyspytatelny a asi kazdy porod je fakt uuuuplne individualny...
ja len neviem ci to rozpoznam ci to je uz ono, ak by mi to nezacalo odtecenim plodovej vody...
lebo niekedy ma boli brucho aj ked mi tazsie pracuju creva 😅

blumka
19. dec 2009

pre mna je dolezity termin 31.1 to uz budem v 38. a zacnem chodit po schodoch 😀 😀 dufam, ze sa tam dostanem teda do toho 38. tyzdna

blumka
19. dec 2009

matesl tak to ti zarucujem ze to zistis hned 😀 😀 ... ta bolest sa neda pomylit z nicim

zucana
19. dec 2009

baby dala som foto snehu na palme co mame pri dome a nasu zasnezenu terasu...kym to nezmazu dajte kuk 😀
jo gari vsetky stresujeme...ale niektore viac 😅 ja patrim k tym VIAC 😉

blumka
19. dec 2009

zuci mate tam peknu zimnu atmosku...uz sa necudujem ze sa to niektorym nepaci..ked nie su zvyknuti...ja som sa tak tesila ze budeme sviatkovat na Orave u nasich, ze sa Tete vyblazni na snehu a teraz mi bude uplne stacit ked sa dostanem domov
a stresujte len tak aby ste tym neublizili babatkam...uz sme kazda jedna trosku rizikova...do 30.tt si treba davat fakt pozor...ja som cim dalej tym viac presvecena ze ma do nemocnice dohnali moje stresy plus stahovanie

garonka
19. dec 2009

zuci neklaaaaaaaaaam 😀 to si musela použiť snežne delo 😀 😀 😀 😀
tak tu ani toľko snehu v KE nemame ah jaj a vy na juhu a snehuliaka môžte stavať 😀
zuci i ja stresujem ah aj a tiež asi najviac a cele tehu som len na ihlach furt sa sledujem a dufam, že hnačka mi po dvoch dňoch konečne prejde 😠

zucana
19. dec 2009

gari tu nebyva nikdy sneh....min.rok napadlo ze 10 min a vsetci stresovali...takze toto je sila...a vacsinou vsetci maju letne gumy...len ti co jazdia do zahranicia maju aj zimne...ako moj muzik napr. ale ostatni vsetci letne...sila...

olifcek
19. dec 2009

Mam bolesti, jasne, ze mam, ale zatial vacrie rozostupy su medzi nimi. A fakt, tlacenie na krcok a jeho otvaranie sa, ci prave kontrakcie si nepomylite s nicim, ale zatial sa da, no viem, ze bude horsie.

matesl
19. dec 2009

blumka,

😀 😀 😀 si ma povzbudila

mna uz pomaly boli cely clovek, ale to asi z toho lezania...hrudne kosti , panva...no vsetkoooo
a hrozne sa citim mlandrava, som pred tam dost intenzivne cvicila, teraz niiiic, tak snad maleho vytlacim, ked k tomu dojde 😅

blumka
19. dec 2009

matesl som rada 😀 😀 😀 ja to stale beriem tak, ze ta bolest patri k tomu...inak sa ten cloviecik nedostane na svet a pre nas je predsa dolezitejsi ten cloviecik ako nejake bolesti...
olifka, neboj, ty to zvladnes...a ako som tak pocuvala tu po chodbach baby, velmi ta trapit sa nenechaju...ked by sa to malo zaseknut alebo ohrozit teba alebo malicku lekari ti pomozu...nebojkaj sme tu s tebou

matesl
19. dec 2009

garonka,

ak mas hnacku, pi vela vody...rychlo sa odvodnujes a musis doplnat zadvoch...sa to moze aj hlava zacat tocit z dehydratacie...tak mi rd. povedal

olifcek
19. dec 2009

Baby vysledky na streptokoka budu az v pondelok, fnuk. 1.7.2010 nebol, leukocity klesaju, beriem antibiotika, ale itak bojim..

zucana
19. dec 2009

olif ked ale nebudes mat vysledky na strepta tak ti daju itak prevencne tie antibiotika pre malu?
inak baby muz mi doniesol v skatuli 30 cervenych ruzi ....

matesl
19. dec 2009

jej, vcera som tu troch zacaLA VECER O ODVERE PUPOCNIKOVEJ KRVI...

svagrinasi to dala odobrat, uz maju vysledky...tolko vedeli odobrat a v takej kvalite, ze to malej vystaci az do hmotnosti 58kg !!!

ja to stale zvazujem

matka331
19. dec 2009

olif a kedy budes rodit ?ci pockate az kym sa neotvoriis sama uplne alebo ti pomozu?

blumka
19. dec 2009

olif asi je lepsie v tvojom pripade preventivne nasadit antibiotika ako nie...neboj...

matesl
19. dec 2009

olif,
myslim, z podla toho co pises sa fakt o teba intenzivne staraju, neboj sa, si v dobrych rukach a hlavne pod kontrolou...oni uz vedia co a ako robit.

olifcek
19. dec 2009

Inak baby, ja som zo sace bola sklamana a teraz sa to potvrdilo. Tu je lepsia starostlivost, verte mi. Vizity sa neopytaju od dveri jak vam je, ale pridu za nami a aj prehliadnu co treba. Lutujem, ze som bola pred mesiacom v saci. Tu by mi dali pesar a lezala by som este doma

olifcek
19. dec 2009

Matka spontanne ma nechaju...jo fakt sa staraju, som velmi spokojna.

olifcek
19. dec 2009

Blum aj mi pomahaju tie antibiotika veru.

matka331
19. dec 2009

olif no takto je asi lepsie spontanne ....a uz si nakolko otvorenaaa?

matesl
19. dec 2009

olif
a to ti povedali? ze tam by ti ten pesar dali?
inak si zlata, tym ze mozes pisat s mobilu, sme vlastne s tebou ako keby pri porode...cele nam to monitorujes 😉

matka331
19. dec 2009

mateslno to je superrr ze ma olif pri sebe mobil a ze s nami komunikuje 🙂

blumka
19. dec 2009

olif, ja tu lezim uz druhy tyzden a vizity mam skoro kazdy den od dveri 😀 ale ja som lahky pripad...ono sa to fakt ukaze asi pri vacsom pripade...som rada ze sa staraju...akeho tam mas doktora? ci len sestricky?...
takze podla tvojej skusenosti mam ist radsej tu rodit?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre