• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
blumka no to mi bolo jasneeee :slight_smile: ved ja sa bojiim ze budem rodit sekciou lebo malicka este eneni otocenaa a v knizke mama napisane PKP a vo vysvetlivkach to znamenaa porod koncom panvovym tak duufam ze sa este otocii
19. dec 2009 o 19:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
matka, malicka sa moze otocit aj tesne pred porodom..kazdym dnom to ma sice tazsie ale nadej umiera posledna..cvic macacie chrbty to pomaha a lez co najviac na lavom boku...
aj moja je otocena KP takze ja sa uz zmierujem s cisarakom...lebo mi uz aj doktor povedal, ze po tych mojich komplikaciach pri prvom porode a este aj ked bude KP ze si tu na slovensku asi ziadny lekar nezoberie u mna na zodpovednost prirodzeny porod...
inak nie vzdy KP znamena cisarak...u chlapcov asi vzdy ale u dievcat nemusi
19. dec 2009 o 20:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
blumka tak dufam ze sa naam babetka otocia tak ako majuu :slight_smile:
19. dec 2009 o 20:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja si vzdy poviem ze vsetko zle je na nieco dobre a nic sa nedeje bez priciny...takze ak sa neotoci asi je pre mna lepsi ten cisarak...no co, my to neovplyvnime..bude ako ma byt
19. dec 2009 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak blumka mas pravdu...
19. dec 2009 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Idem ja už do posteli. Dobrú noc.
tak som pozrela na dátum, že keď by Olif porodila, tak celkom pekný dátum nar. si Olivka vybrala :wink:
19. dec 2009 o 20:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
olif,
necitala som to uplne cele, takze sorry, ak niekde o tom pises, ale preco ti davaju tie antibiotika? nasli ti v kultivacii streptokoka alebo preventivne?
19. dec 2009 o 21:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak, baby, ako je to s tou kultivaciou na streptokoka? robi sa povinne? v ktorom tyzdni vlastne?
19. dec 2009 o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha, az teraz citam, ze olif uz asi rodi...tak drzim palce
19. dec 2009 o 21:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
konecne som na chvilku zavitala a co nevidim olif moja silno vam drzim prsteky len nech ste v poriadku :wink:

sisi u nas v po robia kazdej vyter na streptokoka v 36tt
19. dec 2009 o 21:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ja si mysliim ze teraz kazdaaa jedna mysli na olif ...ona by takisto na naaas myslela...baby a kazda jedna sapovinne pomodlit za olif aj za malickuu,,,
19. dec 2009 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ok mati.....
19. dec 2009 o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
myslim na ne, na obe...
19. dec 2009 o 21:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
No co este nic nove o Olif nevieme? Moc na ne myslime.
19. dec 2009 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Nieco nove s olif? :confused: chodim, kukam cely den...drzime palceky
19. dec 2009 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
nie je nic novee o olif aleked blumka pisala o pol siedmej ze jej dali klistyr a ze ju chystaju na cisaraak tak uz to ma asi za sebou a mala oli je uz na svete nie??
19. dec 2009 o 21:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
moj milacikvas pozdravuje...ze s vami travim viac casu ako sniiim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. dec 2009 o 22:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
napodobne :wink: aj ten moj .....
19. dec 2009 o 22:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahojte....
no co to tu citam?
Olif, takze ty nas ides vsetky predbehnut?? Velmi silno vam obom/trom drzim palceky...hlavne nech vsetko dobre dopadne a nech ste zdrave.... Zvladnete to, neboj!! Myslim na vas.... budete mat neobycajne krasne sviatky.... a ano....strelci su deti stasteny.. vsetko im vacsinou vychadza tak ako si zelaju... :wink: takze to bude OK...

Blumka, aj tebe drzim palce, nech si cim skor doma s rodinkou....

Logi..teba som sa uz davno chcela spytat... takze syncek bude Dominik? som rada,ze ten nas nebude jediny,akeho poznam... a co dievcatko?ake meno?

Alex..aj ja som zvedava na fotky? budu aj na FB?

ja som tento vikend sama - drahy isiel na pansku jazdu - s mojimi kamosmi...pekne to ma vymyslene...
ale ja som si zato napiekla medovniky a vianocny kolac a aj pobalila vsetky darceky.... takze mi nestihlo byt ani smutno...pride zajtra poobede....

prajem vam dobru nocku....!!
19. dec 2009 o 22:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Aj ja veľmi myslím na Olif , dúfam, že nám dá tato skoro vedieť, keď už bude Olivka na svete.

Zusika foto budú aj na FB, ale až neskôr. Ak chceš, pošlem ti mailom.
19. dec 2009 o 22:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
otecko: ahojte, tak olif i miniolif to maju uspesne za sebou. porod bol nakoniec cisarskym, lebo krcok sa volajako nemohol poddat. malicka ma 43 cm, 1980 g (velkost ako v 34. tyzdni) a nadychla sa sama - bez pristrojov. je to maly drobcek a preto musi ist do inkubatoru a bude na infuznej strave. pre istotu dostava aj antibiotika, ale na jis nemusela, comu sa velmi tesime. personal v nemocnici si mamicka velmi chvali, neda nan dopustit. vravela, ze kiez by prvykrat nemusela chodit do.. no ved viete do ktorej. aj preto dufame, ze bude vsetko v poriadku. dalsim plusom je to, ze olif este ucinkuje utisovacka a tak bolesti zatial neciti. snad sa jej podari zaspat este predtym, ako odozneje. inak vraj bol porod velmi rychly, ale to Vam urcite oli napise viac, ked sa dospi a naberie sily.

tak nam drzte palce a dobru noc prajem
19. dec 2009 o 22:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ďakujeme za info :slight_smile:
Gratulujeme a prajeme veľa zdravíčka obom! :dizzy_face:
19. dec 2009 o 22:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
aj ja gratulujem ....a prajem vela zdravicka..a tesime sa s vami :slight_smile: :slight_smile:
19. dec 2009 o 22:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
autor
Blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam k dcerke a oficialne vitam v nasich radoch prve babatko!!!
Normalne sa z toho tesim, hlavne preto, ze vsetko prebehlo hladko.... rodicia, drzte sa!!!
ziada sa mi skriknut.... stastne a veseleeeee!!! :grinning:
19. dec 2009 o 22:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
dúfam, že Olif potom pridá aj fotečku malej princezničky. Jééééj, tak sa to spustilo, už máme 4 februárové bábätká. Aj keď trošku skôr, ale všetky zdravučké, čo je super!
19. dec 2009 o 22:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
autor
ake 4? to tie "trojky"co ste sa tu o nich bavili?
19. dec 2009 o 22:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
supis :wink:

gratulujeeeeeeeeeeeeem a tesim sa s vami :slight_smile: najkrajsia dnesna novinka :slight_smile:
juuuj ze to maju za sebou :slight_smile:
otecko, uz si ich videl?

zusika, uz stvrte :slight_smile: marhulka v USA ma 6 dnove tojky :slight_smile: kuk FCB
19. dec 2009 o 22:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
maminu som videl, malicku nie - zrovna jej davali infuziu, tak snad zajtra.
19. dec 2009 o 23:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
jaaaj...tak to nemam v merku....ale olif je 1. nasa stalica....a prve februarciatko narodene v SR...

ale blahozelam aj marhulke :wink:
19. dec 2009 o 23:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
olif drží prvenstvo medzi SVK bábätkami :slight_smile:
19. dec 2009 o 23:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok