Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

matka331
20. dec 2009

olif ....som rada ze ste v priadku som sa za vas modlila...
juj aj ja by som uz chcela malicku pri sebe ...

blumka
20. dec 2009

olif, ked mas odsavacku tak si aspon odsavaj aspon kazde 3-4 hodinky...aj na sucho...tym budes stimulovat namiesto malickej prsia, lebo sa moze stat ze kym ti ju prilozia moze prejst aj niekolko dni..dnes isto nebudes vladat ale mozno zajtra ked uz budes chodit tak si sadkaj a trosku si poodsavaj..takych 10 minut aspon...najlepsie by bolo keby si mohla chodit ku malej a priamo ju prikladat, no neviem ako na tom olivka je ze ci moze alebo len cez infuzku papka...
a pytaj si lieky od bolesti ak ta velmi boli...netrap sa ked nemusis, zasa tak velmi neovplyvnuju mliecko zeby si sa bala ich vziat...

maculik
20. dec 2009

inak kocky, mozete mi poslat tiez kontakty na FP do IP? Akurat citam stranu, na ktorej FB spominate, tak si vas pridam, ktore este nemam 🙂

maculik
20. dec 2009

no, tak som vas zbezne docitala a uplne mam zimomriavky zo vsetkeho. Olivka je sikulka, ze sa uz sama nadychla hned a je celkom velka.
Olif, ty vela oddychuj a naberaj sily a potom daj vediet, ako malinka, ako vyzera a tak 🙂

blumka
20. dec 2009

kde ste ktooooooooooo? vyvalujete sa po dobrom nedelnom obede? 😀

zucana
20. dec 2009

blumi no ja som bola natruc doteraz hore lebo ma muz nastval...ale inak vpoho 😉 obed u svokry...niekedy mam pocit ze ti taliani sa nevedia ani normalne rozpravat...este aj v telke vsetky programy len kde sa hadaju....
vcera ma zacalo sem tam tak pobolievat ako pri menzes (tak jemne) a dokonca ma sem tak tak pichne dolu akoby viki tlacila...ked su to tie poslicky nie je to skoro ze?

blumka
20. dec 2009

zuci, neviem ti povedat...ale ked si tak vezmes, ty kludne mozes o 3 tyzdne porodit, tak si nemyslim ze ak su to poslicky tak ze by to bolo skoro 😉

maminnka
20. dec 2009

ja sm asi posledna, ale od rana som sa nezastqavila... Olif, blahozelam k Olivkinmu narodeniu, zvladli ste to obe statocne, urcite sa uz nevies dockat, kedy ju zasa uvidis 🙂 Zelam vela stastia, aby sa mliecko skoro spustilo a aby malinkej chutilo.

maminnka
20. dec 2009

my sme dnes so synom zdobili stromcek, bavilo ho to, len sa mi zdalo, ze v tych jemu zverenych spodnych poschodiach mu to ide akosi rychlo 😎 nakoniec, ked to mal hotove, pozriem, a on vsetky slamene ozdoby nahadzal nakopu, na dve miesta, kde boli siroke konare a kde mu to drzalo same od seba, nemusel nic vesat. Ale takuuuma l radost z toho, ze ozdobuje stromcek, ze som ho nechala.

blumka
20. dec 2009

maminka, no sikovny...sa vie vynajst 😀

cukruska1920
20. dec 2009

Ahojte babenky...ako sa tu mavate? dufam ze ste este vsetky cele... ja som sa prisla pochvalit...netusila som kedy bola, bude, a je ovulka...len som merala a snazilkovali...a dnes rano mi vyhodilo toto http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu... 😉 uz len cakat ci z toho nieco bude

blumka
20. dec 2009

cukru, to vyzera veeeeeeeeeeelmi dobre...podla toho si mala ovulku niekedy 19.-20. dnom...budem drzat palcekyyyy..

maminnka
20. dec 2009

Zucana, poslickovia to mozu byt, podla mna nie je skoro, niekolko tyzdnov pred porodom je to bezne. Ja som napriklad ale nemala ziadnych.

cukruska1920
20. dec 2009

blumi..dakujem... 😉 uvidime o par dni...aj ked u mna na prvysup by bol zaaazrak

blumka
20. dec 2009

cukru niekedy sa deju aj zazraky 😀 😀

cukruska1920
20. dec 2009

blumi...a teraz sa podrz.... teraz som pozerala vypocet pocatia co som si dala robit... a na 20.12 mam plodny den, syn, a riziko 1...ma vykoti ked to vyjde 😀

blumka
20. dec 2009

cukru a kde si si dala robit vypocet? u jonasa?...ma vykoti ked to vyjde..velmi velmi velmi drzim palceky...inak vies ze uz olifka porodila?

cukruska1920
20. dec 2009

blumi...nie... u jedneho pana... je lacnejsi jak jonas... ale to som si dala este davnejsie a teraz ma napadlo ze kuknem na december... 😀 coze? oli uz porodila 😨 ale ved este nebol cas...a to preco?

zucana
20. dec 2009

cukru aj ja drzim palceky... 😉
inak ja len dufam,ze ti poslickovia to neznamena ze budem rodit nejak moooc skoro...
som trochu poriadila vikininu izbu a o pol siestej dam piect maso a zacnem tu dolu riadit lebo o pol osmej mame navstevu na veceru....muz drichme uz hodinu...

blumka
20. dec 2009

voda jej zacala odtekat...vcera vecer sa narodila olivia malicka 😵

zucana
20. dec 2009

maminka hod nejake foto maleho so stromcekom 😉

cukruska1920
20. dec 2009

uz som akurat docitala... takze mate prvu maminku... olif gratulujem a nech ste obe zdravucke 😉

blumka
20. dec 2009

olifky obidve su silne zeny isto budu ok...ja ked si predstavim ze som len o tyzden pozadu za olifkou a moje babo ma na utz 1500 a jej malinka sa narodila 1980 g tak teda poriadna baba... 😉

cukruska1920
20. dec 2009

no tak to teda hej..ale radsej vydrzte vsetko co najdlhsie 🙂

blumka
20. dec 2009

cukru drzime... 😉 ja som v nemocke ale drzim sa...pchaju do mna magnezium tak snad sa mala umudri a pojde na svet tak ako ma ist 😉

cukruska1920
20. dec 2009

jezis blumi aj ty....neblaznite 😕

martulanr
20. dec 2009

Ahojte Olifke gratulujeme drzkejte sa hlavne pekne priberajte aby vas skoro domkov pustili 😉

cukrus tak vies co mas dnes robiiiit 😀 sup sup sup 😵

kika58
20. dec 2009

Olifka, tiez sa pripajam ku gratulaciam a zelam Vám nech sa Vám darí, velkej aj malej Olivke
hlavne nech ste zdravucke obidve a nech sa coskoro spolu vytesujete doma spolu s tatinkom 😅

lolka
20. dec 2009

olif, juuuuj, gratulujem Vam obom a zelam hlavne vela, vela zdravicka, nech mas cim najskor mliecko a ste vsetci traja pohromade 🙂 mate najkrajsi vianocny darcek, aky ste mohli dostat 😉 🙂

baby, a ktora bude dalsia ? teeeda, ani sa mi nechce verit, ze uz sa to pomaly rozbehne a den D sa na blizi 😅 😵

blumka, aj Vy sa drzte, nech ste este par tyzdnov pohromade 😉

blumka
20. dec 2009

lolka ja sa drziiiiiiiiiiiiiiim....sekam dobrotu..dnes fakt lezim co najviac ako sa len da... 😉 ja nechcem byt druha

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre