• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
Blumka, my este mame cas... su tu ine adeptky, aj 3 tyzdne pred Tebou :slight_smile:
20. dec 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminka ja len preto tak hovorim, ze som v nemocke a musim si uz teda davat pozor...uz sa bojim viac ako predtym...
20. dec 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem, Blumi, ved ja to hovorim tiez prave preto! :slight_smile: nemocka ne-nemocka, vydrziiiiis este aspon mesiac, no nie? Princezna v brusku vydrzi urcite tiez.
20. dec 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci, ved povedz ty kto bude dalsia, ked si tak tipovala :wink:
no pekne podla terminu teraz vsetky, oki? :sunglasses:
20. dec 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasneee, ja budem pokojne aj posledna :slight_smile: aj ked ma uz budu asi mrle zrat, ked sa vo februari rozrodite tak :grinning: :grinning:
20. dec 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som brala aj kludne o dva tyzdne skor...nech nemusim tak dlho len lezat :grinning:
20. dec 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj baby ja by som brala aj hned teraz ja uz sa tak tesiim na malickuu sa neviem dokat :slight_smile:
20. dec 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka este mas caaas, nepredbiehaj sa :wink:
20. dec 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrus jeej...drzim palce moc, moc...pekne vam to vyslo, z toho by mohlo cosi byt :slight_smile: :wink:

blumi a ty uz vies kedy ta pusti? ci budes na sviatky domka?

no a ja sa predbiehat urcite nebudem :grinning: skolskych povinnosti mam vela, mal musi vydrzat do februara :wink:
20. dec 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zosi, cez vikend sa tu nic nedeje...ale co tak sa vyjadruju aj sestricky aj lekari ktori maju sluzbu tak vraj primar bude chciet vycistit oddelenie na sviatky...zajtra je primarska vizita tak sa snad dozviem...dufam, ze nie som taky tazky pripad zeby som nebola na sviatky doma..mrzelo by ma to kvoli terezke
20. dec 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo blumi...akurat som si na FB precitala ako to je :slight_smile:

budem drzat palce, by tvoj stav povoloval opušťák :wink:
to ti verim, ze by si bola smutna kvoli malinkej, ale to sa snad nestane... dufam ze ked si to tu zajtra zapnem, tak budu len dobre news :wink:
20. dec 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj ja dufam...ked ma pustia aj v stredu hlavne nech pustia
20. dec 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
exkluzivne prinasam prve zabery malej olivie. malicka sa ma dobre, je cula, nieco malo aj zjedla (sama si popytala). takto si vecer podriemkavala: http://tinyurl.com/yevcmyy

mamicke uz je trosku lepsie, vecer som ju pristihol, ako sa uci, zajtra uz sa tesi na suchare a pozajtra snad uz bude moct aj nejaku tu maskrtu.

pekny vecer, otecko
20. dec 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jemine aka je krasna... :dizzy_face: :dizzy_face:
20. dec 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
zajtra suchare, pozajtra kasu a na pozajtra maskrty :wink:
20. dec 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako je na nej vidno ze je po cisarskom ...krasna, nepokrcena, nescapena hlavicka...no krasne dieta...najkrajsi vianocny darcek :dizzy_face: :dizzy_face:
20. dec 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jeej fotecky, mala je kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasna :slight_smile: :wink: ani sa mi nezda byt malinka, licka ma buclate, tmave vlasky - fesanda to je :wink:
20. dec 2009 o 20:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kraaaasna je.... a v tom tricku ani nevyzera, ze je skor narodena... akurat hadam tie tenucke nozicky... No ale naaadhernaaa princezna to je! Vela zdravia obom!
20. dec 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
co to trepem, ved aj tie nozicky su uplne v pohode... keby nelezala v inkubatore a nebyt tych hadiciek, ani nepoviem, ze sa narodila skor :slight_smile:
20. dec 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminka, ze? uplne na tej fotke vyzera ako 3,5 kilova :wink: ale je krasna
20. dec 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte brušká...

Malá olivka je krááásna!!! :dizzy_face: Naozaj nevidieť, že je skôr narodená.
20. dec 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
alex, kde su fotky? :wink:
20. dec 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som k vam nakukla a kuk fotky Olivky :dizzy_face: je nadhernaaaaaaaa až mi slzičky vyšli ako si spokojne ležka :dizzy_face: krasne babenko hi a koľko vlaskov ma :slight_smile: fešanda :slight_smile:
20. dec 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no idem ja spinkat babule, tuto noc som toho nenaspala...tak dobru nocku vsetkym
20. dec 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumik dobru nockuuuuuuuuuu :slight_smile:
20. dec 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi, ešte ich nechcem zverejňovať, keďže nemám ešte origoš a ani sme ich ešte nevyplácali, tak oficiálne ešte nie sú naše :slight_smile: ale hoď mi do IP mailik a pošlem ti ich mailom.
20. dec 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,

ked vidim tie fotky malej Olivky, tak sa tesim, ze uz aj my mame taketo baba v bruskach...mozno trosku vychudnutejsie ale uz je to krasny cloviecik :dizzy_face:
20. dec 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jeeej, Olivka je krasna, aka vlasana :dizzy_face: A fakt nevyzera, ze nema ani 2kg, je to velka slecna a ako spokojne si buva :slight_smile:
A otecko, na co sa uci velka Olif? ci uz studuje starostlivost o babatko? :slight_smile:

Idem aj ja uz buvat, som hotova, od 3 lezim, co mi je tak hrozne zle, tvrde brucho ako kamen a krce dole. Dufam, ze je to len z presilenia, kedze som velmi nelezala vcera a dnes som aj cestovala.
Dobru noc :slight_smile:
20. dec 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby bola som na wc a ked som sa utela na papiery bola takaa ruzova krv....a kedsom isla este raz tak o 15 minut tak papie bol cisty ..malicka sa hybe mam stresovat alebo mamist kludne spat a zajtra kmojej doktorke?
20. dec 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka mozno mas podrazdeny krcok ale ak by si velmi krvacala let na gyndu
ja zajtra volam dokine mne sa zas objavil svetlozeleny vytok je ho menej ale je, uz mi to lezie na nervy a tabletky nezabrali :angry:
20. dec 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok