Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

matka331
20. dec 2009

juj mala olivia je nadhenaa....

matka331
20. dec 2009

garonka takze nemusiim stesovat?ja zajtra ucite pojdem mojeej doktorke aj ked sa t uz neobjaviii ale neviem co mam teraz robit najblizsia pohotovost je v michalovciach a to je tak pol hodku od nass tak neviem alema ajtrosku boli brusko ale ta kminimalne

garonka
20. dec 2009

mati mne na gynde vravela dokina ak by som krvacala mam hneď prísť alebo letieť na pohotovosť, hoci su aj baby ktore mali len troška krvi a mali buď podraždeny krčok alebo sa i namahali. robila si dnes niečo take tažke? alebo si niečo dvihala?
ak si nebudeš ista radšej na gyndu choď aby ťa ubezpečili že všetko oki

matka331
20. dec 2009

garonka prave ze som nic dnes nerobila....len smeboli na pechadzke a om dost zamrzla myslis ze tomoze byt aj preto?

matesl
20. dec 2009

matka,

myslim, ze v klude mozes zavolat na 112, mne ked raz bolo zle (to som este nebola tehotna) tak mi tam poradili co mam robit...ani som nemusela ist, dala som si co mi poradila a bolo dobre.
na linkach su tam zdravitaci, poradia.

garonka
20. dec 2009

alebo si veľa chodila či nie? ak si bola teplo oblečena tak z toho to nebude nebojaj
ale ak veľmi rozbolí bruško a viac krvi budeš mať leť na gyndu hoci aj teraz by som šla ale vravíš že maš ďaleko no uvidíš rano ako pôjdeš k svojej dokine čo ti povie

garonka
20. dec 2009

alebo ako radí matesl skus sa popytať čo ti oni povedia aby si mala v kľude noc lebo ak maš len troška ten vytok aby nezosilnel

matka331
20. dec 2009

matels nebudem stresvat idem si lahnut vylozim si nohy niekde vyssie....a uvidiim co bude dalej keby tobolo horsie tak pojdem na pohotovost .... auto mame tak neni problem
takmi drzte palce aby bolo vsetko ok....ale malicka sa mi v bruskuu dost mrvii tak duufam ze je vporiadku

garonka
20. dec 2009

matka držkam prstíky vylož nožky čo najvyššie a myslí pozitívne 😉
ja budem stresovať zajtra ah jaj

matesl
20. dec 2009

oni poradia, kedy mas ist, alebo mas pockat... proste nebudes v strese, su tam predsa na to
ak pozeravas 112 v pondelok vecer...tak si myslim, ze ked mozu chodit k opilcom, tehotnej zene musia povedat co a ako

matka331
20. dec 2009

no garonka aj dost som chodila bola som aj teplo oblecenaa ale nohy smmala strasnee studeeene ked som prisla dom

matesl
20. dec 2009

mozno jak malinka divoci, ti rupla len nejaka cievka, ved teraz mame vsetko take prekrvene.
ale hovorim, nemaj z toho zly pocit a kludne im volaj, su tam na to

matka331
20. dec 2009

ok idem si lahnut .....este ze vas tu maam...lebo by som stresovala....zajtra sa ozveem

matesl
20. dec 2009

tak sa pekne vyspinkaj a v klude ak sa to zopakuje otravuj ich aj o 3 rano 😉
dobru nocku

maminnka
20. dec 2009

matka, tiez by som zavolala na 112... len pre pokoj duse...

garonka
20. dec 2009

mati dobru nocku 😉

maminnka
20. dec 2009

inak, moj doktor ma dovolenku az do 10.1. mne keby volaco bolo, ani nemam komu volat, dokonca ho ani nikto nezastupuje. Asi by som sla rovno na pohotovost.

matka, verim, ze rano nam napises, ze uz sa to nezopakovalo a Dr. povedala, ze vsetko je OK!

lolka
20. dec 2009

mati, tiez si myslim, ze to asi praskla nejaka cievka. pokial viac nekrvacas, tak hlavne klud, lahni si a zajtra chod k doki. a ta 112 neni zly napad. muzik sa raz priotravil, volal tam a tiez mu povedali, ze oni su na to - poradia a zhodnotia ci je dobre volat aj sanitku alebo nie....

moja kamoska vzdy ked pobehla rano do robotu za autobusom, tak mala trosku krvi na nohavickach, ale inak bolo vsetko ok.

selyma
20. dec 2009

Ahojte babky,blahozelam olifke ku krasnemu babatku, ako je je olivka. Je velmi zlatucka fesanda. A nech obe zdrave a oteckovi tiez vela lasky, je zlaty, ze babky, ako sa stara?

matesl
20. dec 2009

maminnka

moj bude v praci aj 22.1.
tak som si robila srandu, ze to aj porodim..a on, ze aj tak by som musela ist cez urgentny prijem, nakolko by to bol predcasny porod...takze asi jedine pohotovost keby nieco 😒

olifcek
21. dec 2009

Ahojte baby. I ja som rada, ze je Olivka tak ,,plna,,. Bolo jej v brusku dobre veru...manzel je fakt skvely. Nadherne sa stara. Dodava mi energiu to, aku rodinku mam, uz sa tesim az budeme pokope doma. Lubim velmi oboch, su to moje slniecka.

olifcek
21. dec 2009

Inak, uz som po sprche. Uzasny pocit, uz som bola riadne prepotena, brr. Sice brusko reze, ale jazva nekrvaca, tak snad bude bre. Dnes sa snad dokazem za malickou ist prejst a ak budeme moct, aj si ju prilozim i ked mliecko zatial nie je ale verim, ze bude

andrea2603
21. dec 2009

ahojte.
Olif, dobré ránko mamička 🙂 .
Pozrela som fotečku malinkej, je milunká a ani nevyzerá že by mala 2kg, má také guľaté líčka. Držím palce,aby sa sladké mliečko pre Olivku spustilo čo najskôr.

Ináč posledné 2-3 dni ma tak divne spodok ťahá dole, zajtra mám poradňu tak som zvedavá, či aj môj krčok nezačína štrajkovať 😕

Pekný Vianočný týždeň, dievčatá. 🙂

blumka
21. dec 2009

dobre ranko...olifka, ty si jaka dziva ze uz si zvladla dnes rano sprchu..gratulujem...tak uz mas to prve najtazsie postavenie za sebou...z vlastnej skusenosti ti radim aby si chodila kolko mozes a kolko ti rana dovoli , rychlejsie sa zregenerujes..
inak sranda...v piatok mi pustili domov spolubyvajucu, co tu lezala poslusne 6 tyzdnov..zacinala uz 38.t tak sla na Vianoce domov, kazdy sa z nej smial, ze ani domov nesstihne dojst a porodi a hadajte co? vcera o pol jedenastej naklusala do izby, vysmiata ako leco, ze idem rodit 😀 a dnes rano mi sestricka hovori, ze o pol dvanastej uz bola mala vonku...ale paradny porod...takze pravdepodobne stihnu doma vianoce vsetci spou 😵

martinaj
21. dec 2009

dobre ranko 🙂 tak ja som tu po vikende 🙂 olif gratulujeme, malinka je nadherna 😵 😵 😵
aj ja sa uz tak tesim na toho krpca 😀
prajem vela zdravicka a sil, nech ste co najskor doma 🙂

garonka
21. dec 2009

krásne uzimené ránko vám želám 😵

olif no ja ťa obdivujem veď to akoby si ani cisarak nemala za sebou parada, a neboj aj mliečko nabehne 😵 a je skvele, že máš úžasneho mužíka je to veľmi veľmi zlate 😉

blumi ešte ste nemali vizitu? kedy ťa pušťaju domov?

martulanr
21. dec 2009

dobre ranko skoro vyspataaa ale hadam este nieco pospim ked sa bude dat 😀
Olif super sprska parada a skus trosku chodit ked sa ti bude dat
Blumka tak co pustia ta? 😉

nedockava4
21. dec 2009

Olif + otecko ...BLAHOZELAM ku krasnej dcerke...prajeme vela zdravia a nadherne 1. spolocne Vianoce 🙂

lucia411
21. dec 2009

Olif, gratulujem Vam k malej Olivii, je nadherna....zelam Vam vsetko dobre, vela zdravicka a krasne Vianoce 🙂

martinaj
21. dec 2009

baby, uz niektore pijete ten malinikovy caj? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre