Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

janielah
22. dec 2009

ahojte babky moje...tak nie je dost ten vytok, ale do rana ma i hrdlo rozbolelo....normalne citim, ako mi zateka nosohltan... 😢
neviete mi este raz napisat, ako mam urobit tu cibulu, ci co ste to este na jesen spominali?

nechapem to inak, stale poctivo beriem vitaminy a dnes zasa toto... 😢

zucana
22. dec 2009

gari ty mas taku gulku 😉 ja ofotim ked segra dojde ona je profesionalka 😀
hej gari ta biela....
ja mam bruch do spisa a dost casto lava strana vypucena 😅

garonka
22. dec 2009

zuci vyzera suprovo ta stolička i ja chcem taku a v nej môže aj hajať Vikinka 😵
i mne sa ľava strana občas vyduva inač je guľate 😀 neviem ako je poskladany maly 🙂

hajdylca
22. dec 2009

zuci to je najhlavnejsie ze sa Vam paci...
a vyzera tak viacucelevo, ci multifunkcne- no proste, ze ju nebudes mat len na chvilku az ked ju krmit zacnes 🙂

maminnka
22. dec 2009

Sely, Matesl,
aj my sme s muzom tamovlasi obaja a syn sa narodil uplne bez vlasov a do svojich cca 2,5 roka bol cisty blondak... az sa ma muz pytal, ze po kom to ma, ked u nas v rodinach blond nie je nikto. Potom mu tie vlasky zacali tmavnut a uz ich ma tmavohnede 🙂

Matesl,
ja mam tri deky, jednu hrubu do kocika a autosedacky a dve tensie na doma a na jar, ked uz bude teplejsie.

Olif,
kraaasne fotky... no nadhernu princeznu mate, drzim palce, aby sa to mliecko rozbehlo a Olivka bude krasne priberat. Po porode na vahe stratia vsetky deticky, ale po 2-3 dnoch sa zasa zacne zvysovat, neboooj 🙂 Urcite sa Ti to kolostrum podari odsat, mne to slo. Ty mas obdivuhodnu silu a optimizmus!

Matelko,
vitaj medzi nami... dalsie dvojicky, parada!

maminnka
22. dec 2009

Janiela,
ja sa pridavam aj s vytokom a tiez s bolavym hrdlom :(

maminnka
22. dec 2009

mala sa mi od rana nepohla, ani v noci (ale v noci ona stale spi, hadam este nikdy som ju v noci necitila), tak dufam, ze je OK 😒

matelko1
22. dec 2009

maculik mena zatial mame vybrate Alex a Oliver,ale moze sa to este zmenit.
dakujem za privitanie. 🙂

my mame v spalni 19 stup. a v ostatnych izbach 21.
hajdylca na mna dr.zabudla a ja som nebola ani na vysetr.cukru co sa robi medzi 24-28 tt.dobre co?ved na take zakladne vysetr.by nemala zabudat.

martinaj
22. dec 2009

matelko, mna v prvom tehu doktor vobec neposlal na cukor, az v nemocnici mi ho robili v 37tt 😠 ale bol chvalabohu OK 🙂

zucana
22. dec 2009

vitaj matelko ani som si ta nevsimla..jej jednovajecni chlapci...to je asi prirodzene zejo ? 😉
jani recept na cibulu; nakrajas na kocky a das do salky vzdy vstva nakrajanej cibule a vrstva cukru..nechas v izbovej teplote nech pusti stavu a potom lyzickou papkas...
maminka ked sa ti cely den neohlasi zajtra bych sla na kontrolu ale isto sa ozve 😉
jani ten vytok moze byt aj ze ta boli hrdlo a si trosku prechladla...volala si?

garonka
22. dec 2009

matelko ahojky aj ja ťa vítam 🙂
ani kamoška nebola na cukor, vraj to od lekara zaleží či robí to vyšetrenie alebo nie mňa hneď upozornila, že mam ratať s tou sladkou vodou ale cukor si musím priniesť, a zbytok som nechala sestričke z vlastnej vôle 🙂

baby tu v KE paradne snežíííííííí ale zajtra už hlasia otepľovanie a mrznucí dažď no super štedry deň bude zľadovateny 🙄

hajdylca
22. dec 2009

jaaj matelko z toho si nic nerob- ked chodis na poradnu, davaju Ti ocikat ten papierik? ak by si mala zle vysledky cukru tak by to zistili hlavne na vlekosti babeniek..
ale to som nechcela napisat- ja mam tych vysetreni trosku viac pozabudanych, velky utrzavuk v 30t nehrozil.. triple testy, co sa robia od 16tt ja som ich uz mala v 14t+4dni aj vysledky... a pod..

Jani ja Ti to cibulkove poradit neviem, ale mna ked hrdlo boliet zacalo pomohla mi slana voda kloktat..

maminka neboj, malinka je urcite ok, len v noci viacej spinkala, a mozno kopkala, ked si zase Ty uz spinkala..

zucana
22. dec 2009

baby neviete dat nejaky link na prebalovaciu podlozku taku hrubsiu co sa da prenasat aj na postel a tak? a da sa dat aj na komodu?par z vas ju ma aj v albumiku

hajdylca
22. dec 2009

zuci mne sa zda, ze Ikea ma taku ale to je taka nafukovacia, neviem ci i taku chces

garonka
22. dec 2009

maminkaaaaaaaaaaaa maš IP 🙂

hajdylca
22. dec 2009

zuci skus pozriet ci takuto si myslela ?
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=34528
alebo tu len je lacnejsia http://www.bambino-kociky.sk/product_info.php?p...

maminnka
22. dec 2009

Zucana
moj problem je, ze moj lekar je uz na dovolenke a nikto ho nezastupuje. Do poradne idem az v polovoci januara :(

zucana
22. dec 2009

dik hajdy moc...bude stacit aj ta z ikea lebo ja prebalovaci mam ale tuto som chcela na postel prenosnu a tak...dik moc 😉

zucana
22. dec 2009

maminka ved keby si necitila do zajtra tak skos na pohotovost iba nech ti spravia sono....

garonka
22. dec 2009

hajdy dobry link si nahodila ja už študujem 🙂

matelko1
22. dec 2009

tak ste ma trosku potesili.
hajdylca ja chodim do poradne castejsie,kazde 2 tyzdne tym,ze cakam dvojky,takze papierik ocikavam kzdy 2.hy tyzd.tak asi mam cukor dobry.
2x som bola na 3D/4D utz v 19 tt a v 24 tt..

garonka ja som zo spisskej a tu snezi od rana.keby aj na vianoce bol sneh,ale hlasia oteplenie a dazd.

maminnka
22. dec 2009

ja som uz dve noci nespala :( mam priserne palenie zahy, nic mi nepomaha, do toho strasne sny, neznasam to, ked sa mi snivaju na pokracovanie.... som taka unavena... do toho mala ziadne pohyby... kopu roboty predo mnou :(

zucana
22. dec 2009

maminka no nezavidim...skus oriesky alebo hajdy vie co na zahu nie?
sny...musis pred spanim mysliet na nieco pekne....a robotu doma ?

garonka
22. dec 2009

maminka ja som mala dnes v noci pekny sen s lolkou 😀 čakala dvojičky 😀 jaj keď si to ona prečíta 🙂
mne na palenie zahy nezabera nič 😠 akurat že radšej stále pijem vodu 😒

supi
22. dec 2009

Ahojte, dakujem za vase reakcie o CS, dufam ze to teda nie je to otvaranie 😒 zajtra sa popytam tak dufam ze dr.sa mi bude uz konecne venovat!!!!

Jani,
ja mam oskusanu na bolest hrdla silnu cesnakovo-syrovu pomazanku, vzdy ked ma rano zacne pobolievat hrdlo tak si ju urobim a som nebola pocas tehu vobec chora. Cesnak je prirodne antibiotikum, akurat dych je potom nie velni vabny 😀

Olif, mala je naozaj nadherna a Ty si fakt silna, ako to vsetko zvladas, super. Dufam ze aj mne to pojde, tiez budem mat sekciu 😖

janielah
22. dec 2009

maminka, tak sme na tom rovnako 😒

zuzik, nevolala som, bo ma to hrdlo zasa prekvapilo, tak teraz by som sa rada zbavila tohto...
a ta cibula ma byt nakrajana, nema sa vrstvit po listoch? a cukar tam mam dat, nie med?

hajdylca
22. dec 2009

na palenie zahy- je to velmi individualne mne sem tam zaberu pukance, burizony, niekedy citronova voda, a niekedy vobec nic, snazim sa ju tak ako garon pise zapit, ale to je len na chvilku...

zuci a tu je ta nafukovacia ikeacka, ale Ty si ju uz isto tiez nasla 🙂 http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/7002...

matelko1
22. dec 2009

maminka zaha palila tuto noc aj mna.absolutne nic nezabera.pijem aj fatru,ze vraj ta je dobra,ale nie u mna a robim si aj zazvorovy caj-vraj ten je dobry na zahu-raz bola taka relacia s Dr.bukovskym a tam rozpraval o zahe.

martinaj
22. dec 2009

no ja na zahu cmulam acix, mozu ho aj tehotne 🙂 a dnes som kupila aj fatru 😀 na sviatky 😉
maminka ako je mozne, ze az tak neskoro do poradne? uz by sa malo chodit kazde 3 tyzdne, mna dokonca objednavaju po 2 tyzdnoch.... kam chodis k doktorovi? 🙂

maminnka
22. dec 2009

presne, ja tiez skusam vsetko na tu zahu, sem tam zaberie, ale tuto noc nezabralo nic...

Garonka, peknyy sen 🙂 Mne sa tiez snivalo pred par dnami, ze cakam dvojicky, heh--- Vcera v noci som dokonca cakala pätorčatá, ale pokracovanie sna nebudem pisat, to uz bol horor ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre