Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
23. dec 2009

maminka, fuuuha...drzim aj ja palce..aj maminke aj detickam...verim ze budu vsetci v poriadku

maminnka
23. dec 2009

aj ja dufam, viac zatial neviem, rodila iba dnes, sekciou.

Olif, tak uz tam budes mat spolubojonicku a Tvoja Olivka troch malinkych spolubojovnikov.

maminnka
23. dec 2009

... uz sa o nich pise aj v novinach...

martinaj
23. dec 2009

drzime palceky nech sa im dari 🙂 podstatne je, ze dychaju same... to je super 🙂

maminnka
23. dec 2009

take som mala prve infromacie, ale pise sa, ze su na umelej plucnej ventilacii, tak neviem...

jamar
23. dec 2009

ahoj baby, som z marcoviek, aj ked termin podla MK by som mala rodit 28.2.
sledujem ze rozoberate temu trojiciek. K nam do marcoviek chodila baba s nickom tusim sonikah alebo tak nejak, ktora cakala trojicky. uz dlhsiu dobu sa tam ale neukazala a tak trosku patram. Maminnka nie je to nahodou ta tvoja kamaratka. Ta nasa marcovka bola zo SNV.
mimochodom Olif gratulujem k malej krasavici. Je strasne zlatucka, drzim palce aby ste co najskor mohli ist z nemocnice domov a uzivat si spolocne babatkovske chvile v teple domova.

Vsetkym prajem krasne vianocne sviatky.

maminnka
23. dec 2009

jamar, je to mozne, vola sa Sonicka a je z toho kraja. Uz je v nemocke dost dlho, tak sa vam nemala ako ozvat.

jamar
23. dec 2009

aha tak to bude asi ona. v tabulke v marcovkach ma ze je zo smizian a ma 28r a to iste sa pise aj na portali tvnoviny, tak je to stopro ona. Dufam, ze budu vsetci 4 v poriadku. Drzim palce.

zucana
23. dec 2009

baby satelit je ale nie su programy lebo su kodovane a potrebujem kartu a speci dekoder...takze mamin priatel zohnal kartua moj muz zajtra ide zhanat dekoder...tak programy dufam,ze budu 26.12. ☹

zucana
23. dec 2009

teraz odisli...boli tu od druhej!

olifcek
23. dec 2009

Zuci, stihnu to, uvidis, manzelik sa posnazi x;o) velmi pekne dakujem aj Marcovkam za podporu. Dnes malicka doberie antibiotika, uz cely den je bez fialoveho svetla, zajtra si ju uz asi budem moct privinut 😵

olifcek
23. dec 2009

A jo, schudla, ma 1803g, ale stale to je ok. Papa uz 3x20ml, chi, vraj je fakt papkacka, sa tesim

zucana
23. dec 2009

olif supis ze je papacka...to ze schudla je uplne normalne...ozaj ty nemas este tie vysledky co ti vraveli na ten zapal?
ked budu nove fotky daj vediet -modelka nech sa ukaze 😉
muzik uz kupil dekoder co treba a 26.pride karta takze 26.bude slovenska a ceska telka...ale poviem vam...velmi drahy darcek....

olifcek
23. dec 2009

Zuci, hodnoty zapaloveho faktoru CRP...Co je nejaky zapal v tele. Mna po vybrati malej premyli antibiotikami, ten otvor v bruchu, lebo tam bol zapal. Tusim maternica?

maminnka
23. dec 2009

Olif, predsa len je to zaujimave, ako telo vie, ze babetku hrozi riziko (ked zapal maternice) a zacne plod vypudzovat von. Alebo sa to von snazi dostat samo babetko? Ktovie. V kazdom pripade vyzera to, ze takto je to v Tvojom pripade lepsie pre vas obidve.

maminnka
23. dec 2009

tu su fotecky nejake jedneho dietatka z tych trojiciek... http://korzar.sme.sk/c/5166492/v-kosiciach-sa-n...
Olif, Tvoja Oliv proti nim vyzera taka velikaaaa...

zucana
23. dec 2009

juj tie su malinke...
olif tak nakoniec to nebol zapal zdola..tak ale vsetko dobre dopadlo a to je hlavne...
drzkajte sa hlavne

maminnka
23. dec 2009

tak uz su tam vsetky tri. Ake su malinke, vidno hlavne na tej fotke, kde sa da dlan porovnat s hlavickou. Juuuj, nech sa drzia a nech si beru priklad z Olivky, sup, sup, pekne papat a rast!

zusika
autor
23. dec 2009

Ahojte!! 🙂
Dnes len na skok a symbolicky....

Vsetkym Vam prajem krasne vianocne sviatky so svojimi blízkymi, veľa šťastia, zdravia, lásky a pohody v roku 2010...

Ak láska topí ľad čo pani Zima vyčarila, ak dá človek viac než to, čo v sebe skrýva, ak vládne všade ticho a počuť len praskať mráz, padajúce vločky a v detských očiach je vidieť jas, tak prišla doba, keď každý pre každého má pár prívetivých viet, pre ten zázrak Vianoce a nad čaro Vianoc nič krajšieho niet!

Drzte sa a snad do skoreho citania!!
😉

matka331
23. dec 2009

ahojte.....ja som sa skor nemohla ozvat ....bolasom u lekarky ale ona si dnes spravila dovolenku ale ani papier si nevypisala na dvere tak duufam ze to malicke spinenie nebolo nic vazne....
zuzi tak to stihnes pozriet mrazika 26.12 😀 😀
tie trojcataa su takee malililinke dufam ze buduuv poriadku...
pisete tu ako kazda z vas upratuje a pecie..ja mam takee stastie ze byvame u priatela a moja buduca svokra je najlepsia na celom svete vsetko spravila ona sem tam om je pomahla z niecim aleani enchce aby somsa namahala ....je uzastna 🙂

maculik
23. dec 2009

kocky, ja sa lucim, zajtra na net asi nepojdem, budeme si uzivat pekny dnik (aj ked v neupratanom byte, ale to sa da prehliadnut 😀
Tak prajem krasne sviatky a zajtra vela darcekov, ale hlavne prijemny den v spolocnosti rodinky 🙂
Krasny vecer, dobru noc

matka331
23. dec 2009

aj tebe maculik stastnee a veselee vianoce prajem ... aj vaam ostatnyym 🙂 🙂

alex
23. dec 2009

Všetkým vám želáme krásne prežitie vianočných sviatkov, oddychujte, papkajkte a hladkajte brušká! 🙂

lolka
23. dec 2009

Ahojte babulky, dne som sa cely den nezastavila........ale kupili sme kocik, tak som happy. potom pridaj aj foto 😉
zajtra uz asi nebude casu, tak:
Prajem Vam krasne prezitie vianocnych sviatkov, uzite si domacu pohodu, oddychnite si, hladkajte bruska
a nech si kazdy najde pod stromcekom nejake to prekvapko 😀 Aj ked to najvacsie a najvzacnejsie uz nosime so sebou, ze ? 😀
Takze......STASTNE A VESELE VIANOCE !!!!!!!!!!!!!

olifcek
23. dec 2009

Uzite si to baby, prajem vam to

lucia411
23. dec 2009

Ahojte dievcatka, vsetkym Vám a vasim rodinkam zelam krasne prezitie Vianocnych sviatkov, vela rodinnej pohody, lasky a hlavne toho zdravia 🙂 pekne si oddychnite a neprejedajte sa!! 😀 😀 😀 (ja uz od dnes pucim)olifka ty sa tiez pekne drzkaj, malicka je nadherna 🙂

blumka
23. dec 2009

ahojte..tak my sme akurat dokoncili stromcek..kolaciky vonaju..uz mam vianoce 😵
olif a to ti lekari povedali ze si rodila skor kvoli tomu zapalu..lebo to zvysene CRP mala kazda jedna ktora lezi na 17. poschodi...mna tiez preliecovali antibiotikami.

garonka
23. dec 2009

ahojte guľky, želám vám krásne Vianoce, veľa papania a veľa veľa darčekov pod vianočnym stromčekom 😵 😵 😵

zucana
23. dec 2009

tak ja tiez prajem vsetkym krasne prezitie vianocnych sviatkov a stastny novy rok a hlavne vela zdravicka celej rodinke a malym v bruskach a aj tym vonku...
dnes mam taku senti naladu...uz 3ti krat placem....dobru nocku zajtra este nakuknem

olifcek
24. dec 2009

Blumi kvoli zapalu odtiekla plodovka ☹ ked som prisla do nemocky, uz som zapal mala. Odtecenie plodovky tiez zvysuje hladinu leukocitov, neviem uz, ci aj ten zapalovy hormon, ale aj ten som mala zly

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre