Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
25. dec 2009

jeeej blumi jaka ste krasna rodinka amala je zlatunka 😉
my uz sme po obede a po darcekoch...dostali sme obalku 😉

teuska
25. dec 2009

Nech stromček zapáli svetlo v nás,
nech sviečka vyčarí úsmev zas.
Hviezdička rozsvieti plamienok lásky v nás,
želám Vám Vianoc šťastný čas.

Sice o den neskor ale predsa. 😅

teuska
25. dec 2009

Blumka, peknucke fotky. 🙂

zuzulik
25. dec 2009

Bambulky, prekrasne Vianocne sviatky prajem 😵

mmaarrttiinnaa
25. dec 2009

krasne vianoce vsetkym ja som sa vcera vratila z nemocince takze som sa dlhsie neozvala ale malicky sa skoro pyta na svet dufam ze tam este trosku vydrzi idem vas docitat

blumka
25. dec 2009

fuha, martinka aj ty? dufam, ze ste uz ok

mmaarrttiinnaa
25. dec 2009

zatial to vyzera ok ale v pondelok mi uz nebolo vsetko jedno

matka331
25. dec 2009

mati dufam ze tobude vsetko ok...

blumka
25. dec 2009

martinka a co sa stalo? mala si bolesti alebo ako? a uz si doma, ci sa budes musiet vratit?

mmaarrttiinnaa
25. dec 2009

blumi ja som v úpondelok dostala kontrakcie uz som ich mala kazdych 5 minut utekala som ku gynekologovi zistil ze som na 2 palce otvorena a kontrakcie stale zosilnovali tak ma hned poslal do nemocnice uz zacinali pripravovat pomali aj porod malenmu pichali kortikoidy na pluca mne infuzie a lieky a chvala bohu nejak sato ukludnilo som doma prepustena nemusim sa vracat len keby nieco mam ist hned spat a hlavne stale mam lezat doma beriem lieky aj injekcie 😒

blumka
25. dec 2009

matka, ufff...tak chvalabohu ze to prestalo...ja som mala skryte kontrakcie, nic som necitila iba na utz ich bolo vidno ale zacala som krvacat...tak som si polezala 2 tyzdne a v pondelok ma pustili...otvorena nie som, len mam makky krcok...tiez musim lezat a beriem lieky

zucana
25. dec 2009

cafte baby tak ja som sa pustila do zehlenia detskych veciciek ale poviem vam ze je to tazsie ako panske kosele 😅 aj vy si to myslite ? 😕

zucana
25. dec 2009

uff mati tak snad to bude uz len dobre...

blumka
25. dec 2009

zuci, ja som nezehlila terezke nikdy nic... 😅

zucana
25. dec 2009

juuj blumi... 😉 🙂 ja neskor tiez urcite ale aspon na zaciatok musim...
inak muzik ma herpes...keby som to dostala moze sa nieco stat malej?

blumka
25. dec 2009

zuci, ja som ani na zaciatok...vsetko co kupim vzdy operiem ale nezehlim nikdy...ani ked bola 1 dnova nemala zehlene oblecenie. zuci tusim tu je tema o herpese..

garonka
25. dec 2009

ahojte som vas zakukla či ste tu 😉

zuci no hovor mi niečo ako sa to ťažko žehlí 😅 krasne kupene vyžehlene to bolo a zrazu po vypratí pokrčene a nie a nie pekne vyžehliť tie mini veci 😀 oveľa ťažšie mi šli košieľky a aj dupky 😅 ale plienky požehlil drahy no si to doslova pochvaľoval 😀

maculik
25. dec 2009

ahojte
Blumi, krasne fotky, rodinna pohoda a Terezka je zlatunka 🙂
Matka, tak pekne oddychuj, nech maly este par tyzdnov vydrzi. Muselo Ta to teda riadne vystrasit, uf, takto sa zacat pytat na svet 😒
zuci, ja som zehlila asi len prve 3-4t, mozno ani to nie, a potom som uz len za pochodu, ked bolo nieco velmi ukrcene. Inak som to pri vesani poriadne ponatahovala a vysusilo sa to takmer nepokrcene. A viem, ze teraz zehlit nebudem vobec, budem asi rada, ked budem stihat manzelove kosele...

Inak, vcera dostal obrazok z uzv, kde vidno maleho gulky - ale akosi to nerozoznal, spytal sa, ci je to nejaky meteorol.zaznam predpovede pocasia 😀 😀 Tak potom som mu povedala, ze to je chlapcek, tesil sa a asi to bude Matko 🙂

maculik
25. dec 2009

garonka, bodaj by si nepochvaloval, ved si vybral to najlahsie 😀

zuci, teraz by herpes uz nemal ublizit, babo je vyvinute. To jedine ak by si mala ten genitalny, ale to nemas, takze v pohode. Uz to niekedy mal a ty si to chytila? Lebo ak hej, tak to neva, mas protilatky.
Ja som mala herpes na hrudi a chrbate, ked som bola v 10tt,a vsetko sa zda v pohode...

zucana
25. dec 2009

maci no herpes som uz mala...neviem sice ci od neho zrovna ale mala...vsak dufam,ze to nechytim ale keby nahodou tak som bola zvedava ci sa mam obavat...
tak muzik tesi chlapcovi co??

olifcek
25. dec 2009

Mati, nenasleduj ma, neprajem Ti tie stresy. Inak, v pondelok sa vypytam na 31na priepustku. Je mi do placu, ked to pisem, lebo tu mala ostane cca 24hod.sama, ale potrebujem zmenit prostredie. Uvidim ale, ci bude tolko mliecka, aby jej vystacilo...

olifcek
25. dec 2009

Zuci odsavacku mam znacky mam.

mmaarrttiinnaa
25. dec 2009

olif nerada by som ta nasledovala ale tebe drzim palce aj v nemocnici ked som bola som na teba myslela
idem uz spat dobru nocku vsetkym

hajdylca
25. dec 2009

olifcek vobec nemusis mat vycitky. myslim si ze to chape kazda jedna z nas 🙂
mati drzkam teda palce, aby sa drobec tak velmi neponahlal..

selyma
25. dec 2009

Martinka, len sa drzkaj a davaj na seba pozor, aj ked to asi neovplyvnis.
Pekny vecer babky

blumka
25. dec 2009

olif, ja si tiez myslim ze nemusis mat vycitky...viem ako to tam lezie na mozog..a malicka hlavne potrebuje z teba citit pohodu..len pokojne chod domov a na dalsi den budes oddychnuta aj malickej to pomoze 😉
baby, davajme si pozor..akosi sa nam tu rozsiruju velmi skore poplachy ☹

zucana
26. dec 2009

🙂 dobre ranko tak dnes mi pride rodinka....
idem prave robit lokse lebo mamca donesie kacku a kapustu takze sa zasa obzerkame....a aj kolaciky dobrucke mi donesie a hlavne seba a segru...
olif tiez si myslim,ze sa nemusis za nic ani len ospravedlnovat...hlavne nech si aj ty vklude a zmenis prostredie ona to hned vyciti malinka..ako blumka vravi 😉

olifcek
26. dec 2009

Mozem kutik preniest mlieckom na malu? Ja hlupacik som sa napila z misky kompotovej stavy a sup kutik. Babrala som don, tak je velky, gr.

olifcek
26. dec 2009

Zuci, tak to i Stefansku si mozete urobit x;o)

zucana
26. dec 2009

olif nemyslim si ze mlieckom....skor bozkavanim...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre