Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

selyma
27. dec 2009

Olif, och jej na 4 krat? Strasna pradstava

selyma
27. dec 2009

Moja malinka tak krasne kopka, az to niekedy zaboli 😅

selyma
27. dec 2009

idem uz off babky, majte sa pekne. Ved este popiseme. A mouno sama so sebou. papapa a dobru nocku

andrea2603
27. dec 2009

dievčatá, ja už idem spať, ráno do práce. Inak aj moje kopká a najviac keď si ľahnem a chcem spať 😉 .
Dobrú noc.

lenica81
27. dec 2009

tak dobru noc... aj ja sa pomaly presuniem... inak, olif, mala je zlatucka... 😵 uz sa i ja tesim na mojho maleho... ale sa este nacakam... 🙂

olifcek
27. dec 2009

Dakujem za neustalu podporu. Blumi ake vyzivne jedla napr.?chlieb uz papam svoj, extra cerealny z vamexu a odkedy ho papam aj na velku chodim... Idem i ja hajat. Okolo 1am vstavam a odsavam x;o)

blumka
27. dec 2009

olif, co ja viem, hocico co sa nepodoba na nemocnicnu stravu...uz len ked si pomyslim na tu zemiakovu kasu z prasku, tak ta ma fakt vela vitaminov 😅 ..ked som kojila, vela som jedla napr. zaprazane polievky, to pomaha na tvorbu mliecka, kuracie masko s ryzou a vela rasce, ta pomaha babatku pri kolike....proste ine ako v nemocnici, kde sa s tym isto nebabru a ani mozno nerozmyslaju ci zena ktora koji to moze... 😉

zucana
28. dec 2009

bre ranko baby tak mojej navsteve sa to uz krati ☹ aa to dnes musime ist aj na kurz predporodny s muzikom pozriet salu a tak...
teus inak pekne brusko a jaku mas velku dcerku a ty vyzeras tak mlado 😉
olif stale na teba myslim a soms trasne rada ako sa ti dari a verim ze coskoro budete domka...
inak mne muz vcera vravi ze kedy si pripravim tasku....ja ze vsak este je cas a o n ze mesiac dopredu mam mat pripravenu 😅

blumka
28. dec 2009

zuci, ved ty uz vobec nemas cas 😀 😀 😀 36 je uz nebezpecne blizke cislo 😀

zucana
28. dec 2009

blumi nestras...este treba tolko veci porobit 😀
dnes bude montazny den 😉
a 36 som len vcera zacala...ale bol zlaty....ze kde mas tasku?

matesl
28. dec 2009

ahojte babulky,

tak ja som tiez vcera vyprevadila rodinku domov, boli tu cez sviatky, kedze ja nemozem nikam, tak sme maly plny bytik...aj sestricka z Prahy dosla, tak bolo veselo...a teraz je tu tak akosi prazdno 😒

Zuci, ja som v 32tt a mna sa to muz tiez stale pyta, ze kde ma tasku keby nieco ( asi aj vzhladom na moj krcok 😀 )

olifcek
28. dec 2009

Zuci veru, veru, nachystaj si Ty tasticku uz. Mozno aj s Viki budete doma skor ako ja s Olivkou...inak, uz ma 2den vahu 1850g, cize +30g.

cukruska1920
28. dec 2009

Ahojte...takze na prvykrat to nevyslo...na stedry den som dostala mrchu 😝 ale uz mam po takze od dnes zaciname druhe kolo... mmh...ktovie este kolko takych kol bude kym sa zadari 😔

olifcek
28. dec 2009

Joj, primar priepustku nepovolil. Uzas! A ja sa tu mozem zblaznit! Ze som v sestonedeli, ze im jedna po vianociach prisla s horuckami, ze tak ohrozim seba aj ine mamicky...

matesl
28. dec 2009

ahoj Oli,

klobulk dolu pred tvojou huzevnatostou, si fakt jednicka, ako citam, ze sa vooobec nevzdavas...si nam vsetkym vzorom 😵
no vsak z tolkeho mliecka sa uz na nu nieco nalepit muselo, kooolko toho spapa, a ze malickej tak chuti, to je uzasne...tesim sa 🙂

olifcek
28. dec 2009

Cukru vyjde to, uvidis! Tento rok to babo nechce, ale buduci, ten bude lepsi x;o)

olifcek
28. dec 2009

Matesl jo, nevzdavam, ale ta priepustka ma zabila, tesila som sa uz na den mimo nemocky. Hlavu hore, musim mysliet na malu, moj smutok, stres, vsetko, citi aj v mliecku. A ona potrebuje priberat

matesl
28. dec 2009

pockaj, to ta ako nepustili domov???????? a dobod? ved ked si ty v poriadku...ci ako kojacu matku ta nepustia?
vidis a moja kamoska rodila v 32tt a ju poslali domov a 2x denne chodili za malym a az tyzden pred maleho prepustenim ju na tyzden prijali, asi aby sa naucila okolo maleho...

matesl
28. dec 2009

aha, teraz som si to precitala....nuz je blbe obdobie na vselijake epidemie 😢

olifcek
28. dec 2009

Jo, ale ja som mu vravela, ze nejdem medzi ludi, ze sa nemam ako nakazit...nepomohlo mi to...

maculik
28. dec 2009

Ahojte gulocky 🙂
tak som spat z poradne, maly je este nizsie, nez naposledy, hlavicka uz hmatatelna. Krcok zatial drzi, ale je uz velmi makky a vraj sa zacnem cochvila otvarat. Dr si mysli, ze do terminu urcite nevydrzime, vidi to do cca 3t. Ale vraj nas moze maly prekvapit a vydrzat dlhsie, aj to sa jej uz stalo No mne by vobec nevadilo, keby aj o tie 2-3t to bolo, lebo uz sa citim dost unavene, Adelka ma akesi aktivne a nespave obdobie.
Teraz mam vraj prisne lezat aspon tych 10dni, nech vydrzime do konca 36tt, na nemocku to ale vraj nie je, lebo maly je uz vyvinuty a vsetko. No fakt viem si predstavit, ako budem doma lezat, aj ked snaha je, ale...
😅
Na CTG boli asi 3 kontrakcie za 20min, srdiecko tiez skakalo dost divoko, ale vraj je to ok.
Mala bola zatial s brachom, teraz som ich vyslala von, nech sa prevetra pred spanim, ja vybalujem nakup a potom sa napapame a oddych.

maculik
28. dec 2009

Ozaj blumka, ten film bol super, ja som vobec nevedela, ze to je takyto pribeh, ja ze je to pribeh o nejakej reality show alebo co 😀 Isli sme spat sice az pred polnocou, ale vyborne to bolo.

maculik
28. dec 2009

a maly ma cca 2300g, co je vraj akurat na tyzden, v ktorom sme.

Olif, blbe, ze ta nepustili 😒 Asi fakt nechcu riskovat, no ale mohli dat na to, ze budes len domka, ved by si nikam nesla, nie si nezodpovedna. A dovolia aspon manzelovi tam byt s Tebou toho 31.?
a Olivka krasne pribrala, len tak dalej, na mliecko si aj ten jablk.dzusik vypytaj (mne to pomahalo aj na wecko chodit, nikdy som nemala problem), mliecne vyrobky a proste co sa da doniest.

olifcek
28. dec 2009

Macu, tak to su fajne spravy x;o) aj ta nasa mohla vydrzat. Takto nas pekne na tri casti oddelila veru

matesl
28. dec 2009

jeeej tak sa nam to pomaly vsetkym krati 😀

maculik, ze by si bola hned za Olif...druhe narodene babo z februaroviek 😉

a neviete co je s Ewelin...ako bojuje s tou teplotou? ci neskoncila v nemocke????

alex
28. dec 2009

Ahojte, tak už máme po sviatkoch... v telke nič nejde, no hrozná nuda. Už nech je malý na svete, to sa už nudiť nebudem 😵 ale do februára máme času dosť, len nech tam maličký vydrží.

Olif držím palce, nech vám to s maličkou aj naďalej ide tak pekne a aby ste boli čoskoro doma.

olifcek
28. dec 2009

Macu stale rozmyslam, ze na vl.ziadost odidem. Neviem, co mozem, co sa da. Viem len, ze bezne pustaju. Asi som s tym mala pockat do zajtra. Ale ak to podpisuje nahodou on, asi by mi to bolo prd platne...ta chora to pokaslala

olifcek
28. dec 2009

Oficialne navstevy su v stredu a cez vikend a to 14.30-16.30...budem ja ale chodit s manzelom dolu do haly, nie ako doteraz, na 15min.tu pri vytahoch len...nastvana som

blumka
28. dec 2009

olif, moj manzel chodil ku mne aj ked bola karantena, sedeli sme na chodbe aj hodinku, sestricky a dokonca aj primar chodili okolo a tvarili sa ze nic nevidia... 😉
viem ze je to blbe ze ta nepustia ale asi maju dovod, vydrz
a inak vcera som pisala do temy 1.porod cisarsky 2.aky? a uz dve baby mi tam napisali ze druhy cisarak bol lahsi ako prvy 😉

olifcek
28. dec 2009

Blumi, takze po druhom budem na dalsi den utekat? Parada x;o) kamaratka mi vybavila prenosny net, takze mi ho drahy doma nainstaluje a jutre donesie s notakom, snad nebudu hucat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre