• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
Ahojte tehuľky....

všetko len to najlepšie a najkrajšie Vám prajem do Nového roku 2010, veľa zdravia, šťastia, lááásky a hlavne všetkým nám pôrod v termíne, bez komplikácií, krásne a zdravučké detičky :slight_smile:
1. jan 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Olifcek, krááásna ja maličká Olivka, prajem Vám, aby ste rástli ako z vody, aby celá rodinka, bola čím skôr pokope :wink:
1. jan 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ranko v Novom roku !!
vsetkym Vam prajem vela zdravicka, nech sa babatka narodia v poriadku a nech nam rok 2010 prinesie len to najlepsie :wink:

olif, super spravy, mala je sikulka a to video je super, ako si pekne spinka, ziva, usmieva sa :slight_smile: ani sa nenazdas a budete doma :dizzy_face:
1. jan 2010 o 11:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, aj mliecka som viac mala po tak dobrej sprave x;o)

i inet banking som si odblokovala, takze konecne mozem ewe poslat peniazky za pasiky x;oD
1. jan 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne dobre rano novorocne a este raz len to dobre :wink:
olif mala jenadherna...
snad sa nikto neopil a neprislo k nejakym ujmam na zdravi :grinning: :grinning: :grinning:
1. jan 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dala som foto vecere :wink:
1. jan 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee...my sme spali do jedenastej :grinning:
olif, super spravy... ako na novy rok tak po cely rok :wink:
1. jan 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi, no dufam, ze nie tak celkom..nechcem byt v nemocke cely rok, malinka v inkubatore a manzelik od nas prec...x;o)
1. jan 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dievcata, pridavam sa k prianiam do noveho roka... :slight_smile: nech sa nam vsetkym vydari, hlavne zdrave babetka aby sa nam narodili...

nas maly vydrzal do pol jednej, strasne si chcel pripit a vidiet ohnostroj, tak sme ho nechali, cakajuc, ze o pol jedenastej zalomi, ake kdezeeee.... vydrzal :slight_smile:

Olif, to je krasna sprava :slight_smile: A to "ako na novy rok, tak po cely rok!, ber tak, ze kazdy den Ta caka jedna krasna a dobra sprava! :slight_smile: Ja by som ti odsavacku pozicala, mam elektricku, nevedela som si ju vynachvalit. Len, sme kustik daleko do seba :( V nemocke nie je elektricka?
1. jan 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, neeee taaaaak...len dobre spravy cely rok :wink: v nemocke si uz od decembra, to sa nerata :grinning:
maminka, ja som myslela ze keby sa Tete zobudila, tak by som jej ukazala ohnostroje..ale ona spala ani sa nehla a pritom rovno pod oknami sme jej pustali ohnostroj, cela ulica strielala :grinning: hlavne, ze teraz sa s nou uz manzel hodinu mori, co nevie zaspat :angry:
1. jan 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tehulky, mamulky :dizzy_face: vsetko dobre v novom roku 2010 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. jan 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, tak to je krásna novoročná správa, vyzerá to tak, že to najťažšie máte za sebou, tak teraz len pekne papkať a priberať a šup domov.

Naša Lele zalomila tesne pred polnocou. Teraz ideme trošku pozrieť babičku, celkom fajn tu svieti slnko :slight_smile: .
1. jan 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky,

aj ja vam chcem vsetkym popriat krasny a uspesny rok 2010.
1. jan 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babky, vsetko dobre v roku 2010.
Olif, blehozelam male k tak velkemu uspechu. Je zlatunka a malinka a dokaze nahodit usmev. Ako zazrak. Len sa drzkajte
1. jan 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumka, aj nasa prespala vsetky tie treskoty, a to vsetci susedia na ulici pustali ohnostroje a balkon je zrovna do ulice. Cakala som, ze sa zobudi, a ona nic, pekne spinkala. Teraz isla spat a ja idem k nej, len cakam, kym zaspi, aby sa nepytala ku mne. Manzel bol s nou uz vonku, riadne vymrzli, lebo sa tu ochladilo, rano aj sneh poletoval.
Poobede chcem ist na 10-15min s nimi, lebo uz som 2dni vobec nebola vonku, len na balkone.

Tak zatial dobru noc :slight_smile:
1. jan 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maculik, ja som vonku nebola od 8.12 teda ak neratam to ked som vcera bola na 5 minut pozriet ohnostroj a ked som sla z nemocky domov, kym som nasadla do auta :sweat_smile:
nechcem chodit,lebo su tu nasi a stale ma okrikuju aby som lezala, ze nemam nic robit ani chodit..tak nechcem provokovat...ale potom pojdem, namiesto jednej navstevy WC pojdem aspon na 15 min vonku :sweat_smile:
1. jan 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj baby.. s drobcekom som dnez uz 2x bola cvicit. nemala som ju na prsniku, nechcela som ju vysilovat, kedze sa vcera svietila pod lampou, ale...asi si ju o 6pm vypytam. tazko znasam, ze primne place, hlada papu, a ked docvicime, co ani nemusime, lebo ked place, tak kopka nozickami ako treba, sestricka jej dala papat z flase a u nej neplakala. chytilo ma to, ze ma malicka nema rada, ked ma 2x videla, zac ala plakat....chjo...trapi ma, ci malicka vobec tusi, ze som jej mamina, a ze papa moje mliecko...az mi slzy vybehli...
1. jan 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif nebud smutnaa....malicka urcite vie ze ty si jej maminka ktoraa ju miluje ,,,,,,moznosi len trosku precitlivenaa...a nemozes jej dat papat ty z flase?
1. jan 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif,

mozno ze ta prave citila a plakala, ze nemoze ist k tebe...a napapat sa..ona citi tvoju vonu.
a to cvickate speci cviky pre predcasne narodene deticky?

blumka, myslim, ze sa kludne chod prejst von...aj ja sa chdim kusok prejst a mam lezat, ale myslim, ze na krcok vplyva aj psychicka pohoda a mne to pomaha...lebo doma len mam depky...od 30.10. som doma...
ale mne sa to nejak ustalilo na 2,5 cm...tak snad to tak aj vydrzi
1. jan 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, neblazni.ona velmi dobre vie kto je jej mamina :wink: ale tiez si myslim ze je lepsie keby bola na prsniku..no neviem, nie som lekar ale nevidim na tom nejake extra vysilovanie zeby mala kvoli tomu zacat chudnut..ja v tom vidim len vyhody, pre tvoje mliecko a hlavne aj pre nu..lebo ta moze citit, praveze si myslim ze este zosilnie...to ti lekari povedali ze ju kojenie vysiluje?
1. jan 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

tiež všetkým želám krásny, bezproblémový rok 2010 plný zdravia, lásky a šťastia :wink:

V našej rodine to bolo trošku zlé včera, kedysi som spominala starku po poražke, no a včera sa jej velmi priťažilo, nespoznavala ludi okolo seda, mala vysoky tlak...... bola pol dna v nemocke a potom si ju nasi vzali domov, uz sa spamatala, o polnoci plakala, moji rodicia s nou... no min. rok bol pre nasu rodinku smutný tak hadam bude uz len lepsie aj ked podla prognoz lekarov prideme tento rok o starku :cry:

takže ešte raz všetkým vela vela zdravíčka

olif gratulujem ku krasnej vahe, ktoru ma malinka :slight_smile:
1. jan 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zoska,
neboj, mojho dedka tiez lekari pochovavali a este 2 roky bol s nami...dozil sa peknych 86 rokov...nakoniec v spanku odisiel...
1. jan 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem matesl :slight_smile:
dedko zomrel min. rok teda 2009, krasne v spanku presne na 85te narodeniny

ale starka je po porazke na pol tela ochrnuta a celkovo oslepla a uz sa iba trapi a my s nou :frowning2:

ale nejdem to uz viac rozoberat, len mi teraz nejako luto prislo mojich rodicov, ze si min. rok toho vytrpeli vela
1. jan 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zosi to su smutne veci...musime mysliet na tie pekne aj ked je to tazke...
my ideme na prechadzku resp. autom na dom pozriet ako urobili kupelku a trosku sa vyvetram....
1. jan 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zoska,

je to smutne, ale musime na to myslet, ze to je priroda...niekto odide a niekto sa narodi...ako napr. tvoje dievcatko :slight_smile: prorodzeny kolobeh zivota...
1. jan 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak... uz som na to myslela...dedko zomrel v ten den ako sme malu splodili...ked sme to spatne pocitali a pozerali plodne dni tak to tak vyslo...je to zvlastne

len som sa asi potrebovala "vykecat" a uz je dobre a verim, ze uz bude iba lepsie :wink:
1. jan 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj a ako vase babenka reagovali na ten polnocny hurhaj, ten nas nic...spinkal asi, ani sa nemrvil...
1. jan 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka uz i nad tym som rozmyslala, ze ju nakrmim sama....ved...este 100g a skusim sa o nu starat viac ja x;o) ak to dovolia, predsa len, teraz je v starostlivosti JIS, i ked nie je na pristrojoch, takze je to kusok prisnejsie...ale sestricky su zlate x;o)

matesl no ona mohla ist ku mne x;o) ja som ju drzala za rucky, hladkala po brusku, hlavicke, tvaricke...x;o) ale evidentne chcela papat, noooo....este si ju netrufam zabalit..x;o)

matesl, blum jo, i mne lekari hovorili, ze i stres ma vplyv na krcok...ten moj to nakoniec ale vydrzal a nepustil :sweat_smile:

blum ona papa uz 60ml, z prsnika tak okolo 15ml-20ml, no teraz, ked viem, ze jej v tom mozem pomoct, bude toho i viac, proste, nevedela som, ze ked budem tlacit prsnik, malinkej to mliecko lahsie potecie a nebude sa musiet tolko namahat....no ale k veci, ked spapala naposledy 20ml, este na 3x ju dokrmovali mojim mlieckom, aby spapala 60ml, resp., na 3x si este pytala po mensie davky x;o) a jo, lekarky mi povedali, ze je este malicka na to, aby papala len z prsnika, ze je to pre nu ako kopanie krompacom...x;)

zoska, to mi je luto, ale...potom sa uz nebude trapit a vy casom tiez nie...

no nic, idem ja odsavat pre tu moju hladosku x;o)
1. jan 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto som vam uz poslala? x;o))

http://ww­w.youtube.com/watch?v=ecz7CzxyoW8

sme sa s manzelikom, ked tu pred chvilou bol, bavili, nech si to nastavi ako budicek na kazde tri hodky, aby potrenoval x;oDDD
1. jan 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, olif, uz chapem...ale urcite aj to ze ju mas pri sebe a moze papat priamo od teba jej pomoze
a k tomu krcku...ja momentalne nemam stres, lebo mam okolo seba vela super ludi..ale uz od pondelka budeme zasa sami s manzelom, takze to bude trosku ine...ale tiez si myslim ze mozem sa trosku poprechadzat a tak...
matesl, myslis tie v brusku? tak moja Juli je hore ked som ja hore a spi ked ja spim..takze cez polnoc sa vytesovala so mnou z ohnostrojov a potom ked som sla spinkat tak bola kludna... :grinning:
1. jan 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok