Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

suzon78
2. jan 2010

nooo zuci je najďalej 😉 , ale tak ešte tu máme v očakávaní dvojičky, že? tak možno ešte tie...

olifcek
2. jan 2010

ZUCI wow, dakujem, som netusila...hech...

LOGI drzte sa. asi tiez pobudnete v nemocke, ale dolezite je, ze ste vsetci traja zdravuckiiiiii

zosi vy nebudete mat predcasniatka, po porode idete o 5 dni dom, pekni velki a zdravi x;o)

blumi ne ne, ja si budem sledovat, ci jej nejake nevznikli, ked ju daju pod svetlo...lebo ked jej beru krvicku, tak sa jej niekedy modrinka urobi, kvoli prasknutej zilke x;o(

a ano, predcasniatka maju zltacku skoro vzdy a opakuje sa...len nech je to uz za nami...uz nechceme zltacku...uz sme maliiii

zuci inu si vravelaaaa x;o)

zucana
2. jan 2010

olif si si ista?koho som vravela?
lebo loginku som naozaj myslela...ale nechcela som pisat ju lebo prave vten den bola na nejakych testoch aby sa nelakla 😅
a viete ako to je? ze mi to len tak pride same od seba ze logi....
teraz zatial nic...
inak petronelka tu dlho nebola...niezeby som nieco naznacovala 😀
a inak mam sem tam take mini menstruacne bolesti sem tam...to su tie poslicky zejo?
napr.aj teraz...a vika tak tlaci niekedy dole a pritom ju mam aj pod rebrom...to je uz taka velika?

alex
2. jan 2010

no ja som tiež zvedavá, ktorá bude ďalšia. 🙂

blumka
2. jan 2010

zuci ja nechcem nic naznacovat ale tebe tam svieti najvyssie cislo 😀 to len tak dovolis babam sa predbehovat? 😀

zucana
2. jan 2010

blumi no som zvedava co mi povie doktor v pondeli...lebo mne sa paci datum 21.1.2010 😀
ale na poslednej povedal ze predcasny porod nehrozi...co vsak neznamena ze v 38 tt by som mala predcasny nie? 😕 😲

maminnka
2. jan 2010

A ake velke babetka, na to, ze su dve a ze v 33.tt sa narodili. To je super, drzim im palce, aby sa im darilo rovnako dobre ako Olivke a maminke tiez tak ako Olifke!

maculik
2. jan 2010

Ahojte, co preberate? Trosku vas docitavam, kym manzel kupe malu, cely den som akosi nemala cas.
Ked ste preberali to fotenie po porode, tak my sme tiez mali pekne nachystany fotak a ked ho manzel zapol, tak zistil, ze baterky su vybite.... Takze fotky z prveho dna su len z mobilu 😅 Az podvecer dosiel uz s novymi baterkami, no tie uplne prve foto vo fotaku nemame.

a vyhukani sme boli tiez, hlavne manzel, ked malu vytiahli a prestrihol snuru, tak len pozeral a pozeral, az som sa ja o par minut musela spytat, ze co to vlastne mame - ci chlapceka alebo dievcatko 😀

blumka
2. jan 2010

zuci, v 38tt uz su babatka donosene... 😉 rata sa to + - 2 tyzdne okolo terminu a termin je v 40tt 😉 a mimochodom ja som sa narodila v 37 a bola som maximalne donosena 😀 3300g a 50cm 😀

maculik
2. jan 2010

a aj moj manzel sa pozeral, ked som tlacila hlavicku, tiez ho dr zavolal, dokonca tu hlavicku si nahmatal a nadsene mi rozpraval, ze ved to vobec nie je krvave, ako cakal, ze male ma vlasky a vyzeraju ako nasamponovane (od toho mazu 😉 😀

zucana
2. jan 2010

no jo blumi to vim len ten moj doktor ked povedal ze predcasny porod nehrozi ci myslel ze do 38tt 😀

alex
2. jan 2010

ja už by som tiež mala rada malého pri sebe 🙂 no ešte máme časuuuu. My budeme asi posledný.

olifcek
2. jan 2010

zuci nevieeeem, len som Ta testovala x;oDD

zuci predcasny je pred 37tt, takze nem x;o)

mami dakujem x;o) pozor, aby mi do nosa nenaprsalo....

ale fakt som netusila, ako to u nas vnimate, dakujem, ze ste mi to napisali...normalne na nas zacinam byt hrda....teda na Olivku som a velmi, je uzasna a silna, po manzelikovi istotne x;o)

macu hehe, podareny manzel x;o)

maminnka
2. jan 2010

ked si to vezmem, ze Loginka mala termin len 2 dni predo mnou, tak mi je vselijako.... jednak preto, ze sa mi to zda este daleko a na druhej strane, ake su ti deticky uz velke aj v tomto case.

Zuci, veru, ty mas najvacsie cislo, Tvoja mala moze mat pokojne uz aj 3 kg 🙂

blumka
2. jan 2010

mne tiez zakazdym povzbudzoval ze som na tom dobre a ze nehrozi a vidis ako som dopadla 😀

maminnka
2. jan 2010

Alex, mozno budeme my dve posledne spolu 🙂

alex
2. jan 2010

maminnka, hádam aj v porodke sa stretneme 😉

olifcek
2. jan 2010

inak...tu je par deticiek, co sa narodili 38tt-40tt a nemaju ani 3kg a ani 50cm...dokonca niektore len okolo 2600g...hmmm

maminnka
2. jan 2010

Olif, ved ty mas byt na co hrda!

maculik
2. jan 2010

jeeej, a logi gratulujem aj ja, krasne spravy a malinki maju krasnu vahu na to,ze su dvaja 😵 🙂

blumka
2. jan 2010

ja by som brala zas datum 10.22010 😅 ..9.2 je Terezka, Juli by bola 10.2 a dalsie si spravime na 11.2 😀 😀 😀 🤐

olifcek
2. jan 2010

mami aj som, na svoju rodinku. naozaj, uprimne, a uz sa tesim, az budem s nimi domenka x;o)

malicka je zo dna na den podarenejsia x;o)

blumka
2. jan 2010

olif, ked som ja lezala na rizikovom, bola tam jedna maminka, take male nizucke ziena a ona bola o 3 tyzdne dopredu ako ja a jej babatko bolo mensie ako moje...boli sme spolu na UTZ takze som pocula co jej lekar hovoril....a medzi inym jej povedal, ze ju urcite nenechaju do terminu, ze tak do 36-37tt a babatko vyberu, lebo to nie je len o velkosti ale aj o cirkulacii zivin a krvi a tak..takze mu bude lepsie vonku....
moja sesterka napr. rodila normalne v termine a jej chlapcek mal vahu len okolo 2800g...a ona je tiez taka nizucka..mozno to suvisi s tym

alex
2. jan 2010

mne sa páči 22.2., tak uvidíme. Chlapci sa nezvyknú ponáhľať.

Blumi no ty to máš teda naplánované 😀

janielah
2. jan 2010

ahojte babky. tak to je aka telepatia!! ja som akurat dnes premyslala, ze co je s tou Loginkou a hen...je to tu...
boh vie, ci sa nam bude tiez tak hlasit, ako Oli...
Keby sme vedeli, kde je, tak sme ju mohli ist aj pozriet Bratislavcanky, nie?

Zuci? A u mna prosim ta to vidis ako? Stihne moja mamina priletiet z Berlina 26.januara? - ze ci stihne porod??????????????????????

alex
2. jan 2010

jani mne sa zdá, že sa chystala rodiť logi na Antolskej, ale či to tak aj nakoniec bolo...

blumka
2. jan 2010

alex, treba nieee? 😀 😀
ale ja to len tak zo srandy..Terezku som povodne chcela na 1.2 a sla az 9.2...to je jedno hlavne nech su deticky ok.
Inak moja svagrina ma dobre datumy...prva dcerka sa im narodila 6.6. 2006 a dvojicky mala planovanym cisarakom tak si vybrala datum 20.8.2008 😉

suzon78
2. jan 2010

fúúúha blumi, tvoja neterka má priam magické číslo, tri 6 to sa len tak nezdá. 😉 Aj je také malé čertíča? 😀

blumka
2. jan 2010

noooo aj hej 😀 😀 😀 ale tak v norme...a najlepsie je, ze jej najlepsia kamaratka a zaroven sesterka z druheho kolena je narodena 16.6.2006 😀
a este jedna pikoska..o rok neskor sa nasim dvom znamym zasa narodili chlapci..jeden 7.7.2007 a druhy 17.7.2007 😀

alex
2. jan 2010

aké pekné dátumčeky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre