Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maculik
3. jan 2010

garonka, ja ostavam pri Sudocreme, ten pouzivam pri malej doteraz, aj ked uz nie pri kazdom prebalovani, len ked vidim cervenu ritku. Ale ked bola mala, tak sme pouzivali stale a nikdy nemala zapareniny.

ja akurat hladam na nete nejake kosele na kojenie, lebo mi doslo, ze vobec nemam a po obchodoch sa mi chodit nechce. Ani teplu ciapocku pre maleho nemam, ale mama mi ide poslat detsku perinku, nech sa maly potom svokre lepsie drzi, tak tam pribali aj ciapocku, zajtra kupi.
Som jej rano hovorila, ze mam vystrelujucu bolest do krizov a ona ma zacala strasit, ze coskoro porodim. Ale uz to preslo, lezala som, len sme sa najedli, ked V.a A.dosli z vonku, teraz som malu ulozila a ja idem k nej. Manzel si tu robi s hudbou, je vo svojom svete, tak ho nebudem vyrusovat 🙂

Vonku je stale krasne bielo, to som tu este nezazila, a hlasia cely tyzden mrznut a od stredy zase snezit, tak som zvedava, kolko sniezik vydrzi 🙂

Dobru noc zatial, idem buvat.

Inak Alex, aj my rozmyslame nad Jakubkom 🙂

maminnka
3. jan 2010

Macu, tiez ostavam pri Sudocreme a tiez hladam kosele na kojenie na nete 🙂 este aj nejake podprsky na kojenie musim kupit, mam len jednu, ale ta bude zjavne mala, ostala mi po prvom tehu

blumka
3. jan 2010

ja davam tiez malej sudocrem, ale luz en na noc a cez den malokedy len ak ma cervenu ritusu 😉 ale jasne ked bola mensia tak skoro pri kazdom prebaleni

olifcek
3. jan 2010

mami, ja viem, ze to rozdiel, ale vraj po oboch nejaky cas musis lezat len,...

a tu vnemocke kremik na zadok netreba, ked, tak az doma...a vzorku kremikiku sudokrem je v kufriku, ktory mamicky pri odchode dostavaju...ja ho mam ale i kupeny,samozrejme x;o)

zucana
3. jan 2010

tu nepredavaju sudokrem...nieco podobne fissan....poznate?

blumka
3. jan 2010

zuci a desitin tam nemas? to mam z usa a je to tiez dobry krem.. 😉

zucana
3. jan 2010

nie ☹

olifcek
3. jan 2010

blumik nevyberame ju z perinky, moze prechladnut

selyma
3. jan 2010

Ahojte babky, ako citam loginka je maminkou. Tak jej srdecne blahozelam

olifcek
3. jan 2010

sely jj, rozbiehate sa...ze zuci?

a ako tie trojicky marhulky????

martulanr
3. jan 2010

ahojte nestiham vas cistat dnes mi je konecne dobreeee vcera som presla ledva z jednej izby do druhej este k tomu navsteva 😠

maculik ked najdes kosele hod link ja este nemam nic zabalene len župan ☹

uz chcem utorok ideme na sono a poradnu tak som zvedava kolko mame 😀

zucana
3. jan 2010

jake krasne fotecky....
🙂
moj muzik ma teplotu 37,5 ale uz mu nie je zle len je velmi vycerpany...doteraz spal...ja nechapem co mu chudakovi stale je... 😒

maminnka
3. jan 2010

Olif, kraaasne 🙂 ja myslim, ze do 10 dni ste doma!

alex
3. jan 2010

Olif malá je kráááásna 😵

blumka
3. jan 2010

olif krasne fotky 😵 😵

zucana
3. jan 2010

baby mozem tatarsku omacku hellmans?

maminnka
3. jan 2010

Zuci a preco myslis, ze nie?

zucana
3. jan 2010

kvoli salmonele...

blumka
3. jan 2010

zuci ja som jedla a ani mi nenapadlo zeby som z nej mala chytit salmonelu, ved tieto vyrobky musia prejst tepelnou upravou, ci nie?

zucana
3. jan 2010

tak je tam napisane ze pasterizovane vajcia tak asi jo... 😉

maminnka
3. jan 2010

jasne, uz mi to doslo. Pokojne si mozes dat, podla mna, ako pise Blumka, to je vsetko pasterizovane. Nebezpecne su mslim, len domace majonezy, co sa robia v horucom lete zo surovych vajec.

blumka
3. jan 2010

no ja to tiez tak chapem, ze sa vyhybam tym domacim..aj ked moja mamina vie robit super majonezu z varenych vajec, takze mam o starost menej 😀

olifcek
3. jan 2010

ja som si vcera dala vajickovy salat, kuuusok...

A DAKUJEM. dufam, ze za vysielania pozitivnej energie budeme tak okolo 10.1 az 11.1 domenkaaaa...malicka ma dnes uz 15 dniii, teda bude mat o 19.50 😵 😵

olifcek
3. jan 2010

malicka pribralaaaa, ma uz 1930g, jupiiiiiiiiiiiiiii

zoska
3. jan 2010

jeej olif gratulujem..len tak dalej 😵
tymto tempom mozno aj skor domkov dojdete 🙂 drzim palce

teuska
3. jan 2010

Ahojte babulky 😅 co je tu nove? Chcem sa opytat, pijete niektora ten malinikovy caj? Od ktoreho tyzdna sa to moze? Ja rozmyslam, ze pockam aspon do 36.tt.

blumka
3. jan 2010

teuska urcite pockaj aspon do 36tt...mne sa zda ze sa to ma pit od 37 a ze baby radili prvy tyzden 1 salku denne, druhy 2 a treti 3 a potom stale 3
kukni do temy malinikovy caj

teuska
3. jan 2010

jej diky Blumi 😅 , takze mam este cas. Ty s tym nemas nahodou skusenost?
A ako sa citis?

blumka
3. jan 2010

teus, ja som ho nepila, nemohla som ho v usa zohnat... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre