Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
3. jan 2010

no ja som dočítala 😀
robím dve veci naraz, aj koníkujem aj kuk telku, hoci nejde nič, strašne slaby program dnes
no mňa dnes šľahne ak budem chora od toho čo v exotickej čakarni len kašľal a mal teplotu, citím že na mňa lezie nadcha, ešteže som draheho poslala do lekarne užasny to chlap kupil mi sprej do nosa 🙂

zucana
3. jan 2010

ja citam knizku od jeziska 😀 muzik ma teplotu asi spim dolu....

garonka
3. jan 2010

olif no nech pribera pribera a pôjdete skôr domenkaaaa, no super spravička 😉

garonka
3. jan 2010

zuci ja som svojho vysankovala spať do obyvačky neveľmi sa mu to páči ale kašle 😖

garonka
3. jan 2010

a mi povedal, že už prehaňam, že to keď sa hocikto na mňa pozrie hneď sa bojím že ochoriem no asi fakt prehaňam ale čo už so mnou nechcem aby infekcia prebiehala v mojom organizme

zucana
3. jan 2010

gari moj tak isto.... 😉 tak ale cely den spal a je slaby v noci vracal....teraz ma uz sice len 37,4 ale itak...

garonka
3. jan 2010

zuci a teraz mi kričal z kuchyne, že ma len zvyšenu teplotu tak čo panikarim, no nieje mi to jedno, tak sa musí vyspať v obyvačke 😅 ešteže je rohova sedačka aby si svoje dlhe nohy poriadne natiahol 😀
ale ochorel lebo on si myslí, že pod vetrovkou ma len tričko a len tak si vybehne von 😕

matesl
3. jan 2010

ved aby sme chytili nit ;)

selyma
3. jan 2010

klop, klop, klop, my sme nastastie zdravi. Este som ani chora nebola ani nikto u nas.

zucana
3. jan 2010

vidim ze vsetci muzi su rovnaki...ten moj si dava tricko s kratkym rukavom na to tenky svetricek a kozennu bundu a vonku 2 stupne....
idem ho checknut hore a zobrat si veci na spanie.pak si pustim cocco chanel film 😉

selyma
3. jan 2010

coco chanel? tak mna ano nenapadlo, pozriiet si ho. Musim aj ja niekedy stiahnut. Citala som, ze taky film vyrobili

garonka
3. jan 2010

zuci, oni su hrdinovia veď oni maju lepšiu imunitu neprechladnu nieeeeee? ale ak už ochoreju tak fňukaju, tomu môjmu som dnes zazvorovy čaj varila a cely deň chodí ako zbitý pes ale ak som povedala, že spí v obyvačke bol hotovy 😀

ja som ešte ten film nevidela, hlavne že ho mam v notebooku stiahnuty z netu, no potom daj vedieť aky bol 😉

blumka
3. jan 2010

ahojteee...ja servitkujem tak teraz cakam nech mi to tam zaschne tak vas kuk 😉
moj muz je tiez casto chory, ale ja ho nevyhanam, ja nerada spim sama..chvalabohu som od neho este nic nechytila, ja mam silnu imunitu aj v tehu asi 😀 😅
my sme dnes pozerali Twilight, mame stiahnute aj Harryho pottera 6 a Milionar z chatrce ale kukame nejaky film na Jojke 😅 teda manzel

selyma
3. jan 2010

idem babky sa natiahnut na gauc, uz tak ma boli zadok z toho sedenia. Pekny vecer

garonka
3. jan 2010

blumi to vytvaraš obrazky z servitiek 🙂
ja svojho vyhodím a veľmi rada 😀 tak mam v spalni letisko pre seba 😀 dnes mam pyžamkovy a papučkovy deň, vylíhujem v posteli s notebookom na nohach a hram i hru garfielda, skratka dnes akoby ani nedeľa nebola, len sa stále prehadzujem keby ta panvova kosť nebolela 😉

garonka
3. jan 2010

sely dobru nockuuuuuuuuuuuuuu 😉

blumka
3. jan 2010

gari, dekorujem si cajovu krabicku 😉 ale ma to sereeeee...uz dve servitky sa mi potrhali, tretia trosicku ale uz som ju tam nechala lebo nemam na to nervy...

olifcek
3. jan 2010

moj muzik sa oblieka teplucko ked je zimenka...teda urcite nie triko len ale aj mikinku pod vetrovku x;o)

nastastie ani ja som nebola v tehu chora....teda, az na zapal maternice, grrrrr

idem si na hodku lazkat, paq opat odsavat a paq snad hajat do piatej aspon..x;o)

zucana
3. jan 2010

no idem ja na ten filmik...
ja spim v obyvacke a muzika som nechala v spalni beztak tam spal cely den a mne je jedno kde spim...tu je super ten gauc ...sa da polohovat ako chcem 😉

janielah
3. jan 2010

ja zas neviem zaspat,myslienky mi lietaju kade tade.. Myslite za sa dokazem ucit na statnice s mesacnym babatkom a neprist pri tom od stresu o mlieko? Vseliake obavy ma prepadaju :(

garonka
3. jan 2010

blumi to je piplačka s tym čo? ale vysledok stojí zato, mne synovec urobil taky servítkovy obrazok aj zaramoval to síce je to krive a polepene kade tade ale potešil ma, zlaty to chlapec 😉

olif len hajaj odychuj aby mliečka bolo habadej 😉

zuci príjemne pozeranie filmu 😉

evita747
3. jan 2010

Ahojte krasky,

prave som sa zaregistrovala...a omylom vytvorila novu temu "Februar 2010"...buduci tyzden idem na matersku, tak sa vytesujem, ze si konecne oddychnem...a zacnem vybavovat a nakupovat vecicky pre malinkeho termin mam v polovici februara, ale mam pocit, ze malinky by uz pomaly rad isiel von Ak je tu nejaka kočka z BA s podobnym terminom, ozvi sa pls, rada pokecam, co a ako...nemam este ani porodnika vybrateho, tak zacinam byt mierne v strese

alex
3. jan 2010

jani, neboj, možno malinká bude taká dobručká, že ani nebudeš vedieť, že ju máš. Určite aj rodinka pomôže, aby si mala na učenie čas. Hlavne sa nestresuj dopredu.

evita vitaj, kde sa chystáš rodiť?

blumka
3. jan 2010

jani, myslim ze je lepsie statnicovat s mesacnym ako s pol rocnym 😉 takze to zvladnes 😉
evita urobi si pas aby sme vedeli kedy mas termin 😉

blumka
3. jan 2010

gari, mi hovor o tej piplacke..nie je to presne take ako som si predstavovala ale je to celkom ok...druhykrat urobim krajsiu 😝 😀

supi
3. jan 2010

Ahojte 🙂
maminky, povedali vam podla ultrazvuku ze ako asi budete mat velke baby pri porode? Ze aku velkost veci si mate nachystat? Alebo sa to neda a nerobi?
Inak ja uz zacinam mat hrozny stres z porodu, nocne mory ☹ bojim bojim. Este stale neviem ci budem mat sekciu alebo nie. Vcera som si pozrela video s cisarskym a to bola fatal chyba 😠
No to len tak... mam depku sa musim vykecat 😅

blumka
3. jan 2010

supi a preco by si mala mat cisarsky?
ma utz sa pytaj ake velke je babo 😉 nie je to presne ale odhylka je mozno tych 200g

lucia411
3. jan 2010

Ahojte babenky,
v prvom rade Vám zelam vsetko len to naj v novom roku 2010, nech sa mame fajn, nech su nase deticky zdravucke a dobrucke 🙂 tebe Olif tiez vsetko dobre aj tvojej malinkej, samozrejme aj loginke, co som sa docitala lebo ze uz je mamicka... 🙂 a tebe supi nebobkuj z porodu....ja sice tiez bobkujem uz, bojim sa tak strasne ze uz neviem co so sebou, pozerala som uz vsetky videa z porodov...ach jaj, ach jaj, nemala som... ☹ ale vravim si stale ze to zvladnem, tak ako kazda ina z nas 🙂 tak si drzme navzajom palceky...uz to mame len za par no nie???

supi
3. jan 2010

Blumka mam doporucenie od dr na sekciu kvoli uzkej panve, ale este by som mala mat jeden utz a podla toho sa dr. rozhodene. Ale to cakanie...
A s tymi poslickami je to ako? Oni mozu chodit aj pravidelne? Lebo co sa tak uz asi 3 den sledujem tak po 4 hodinach mi chodia take krce ako pred menzesom, brucho stvrdne ale trva to len par minut a potom to povoli...

blumka
3. jan 2010

ahaaa, no tak to uz chapem...
ja som poslickov nemala takze v tomto ti neporadim
a nebojkaj, ak aj bude cisarak pozri na olif ako to zvlada a ja som to tiez zvladala lepsie ako ine maminy co rodili normalne...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre