Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

ewelyne
7. jan 2010

oki blumi, poslem linka do IP 😉

lolka, presne ako pises sme robili 🙂 aj pediatricka mi tak poradila a v pdostate aj svagrina a svokra 🙂

lolka
7. jan 2010

tak to som rada, ze je to odskusane a dobre 🙂

ewelyne
7. jan 2010

😉 😉 😉 matesl, no dufam, ze dokupili, lebo ja som zobrala vsetko posledne co mali 😅 😕 pre istotu a aj sa to presne minulo... 😕 neboj zozenies 😉 alebo ti objednaju

marti, oki, papa a bru, ja tiez este nevladzem vela sediet...

matesl
7. jan 2010

hej su tam taky ochotny? 😀

lolka
7. jan 2010

idem zehlit vecicky pre babo, mam tu celu kopu 😉
pa zatial 😉

martinaj
7. jan 2010

dievky idem aj ja 🙂 sladke sny 😉

mmaarrttiinnaa
7. jan 2010

ahojte ja len tak na skok hned aj idem spat len stale cakam nejake nove spravy od olif a nic ☹

olif kde si ?

alex
7. jan 2010

ahojte, tak ja som dnes celý deň žehlila. Už mám všetky veci požehlené a uložené, zajtra už len plienky.

maminnka
7. jan 2010

zienky, a kolko velkosti oblecka ste kupovali? periete a zehlite teraz vsetky, alebo len 62, resp. 68?

andrea2603
7. jan 2010

dobrú noc, idem už aj ja skúsiť spať 😉

zoska
7. jan 2010

ja som prala 56, 62 a 68 😉

alex
7. jan 2010

ja som oprala aj požehlila všetky, aj také väčšie čo máme, ale nemáme zbytočne veľa vecí.

zoska
7. jan 2010

vacsie veci ako 68 mam len zopar kuskov a tie som dala bokom, ale niektore napr.74 sa mi zatulali do pracky...takze to mam tak kadejako ...

lenica81
7. jan 2010

tak to by som mala aj ja zacat... nejake veci uz poprate mam, co mi dala mama, ale tie este treba ozehlit... a oblecko a plienky vyprat... vcera som kupila lovelu, tak zajtra operiem plienky a potom oblecko... ja nerada zehlim, tak to hadam zvladnem...

inak alex, uz si bola na antolskej... co sa tyka poradne od 36 tt, nevies, je jedno do ktorych dveri sa rozhodnem ist... 😒

alex
7. jan 2010

zoska vieš mi povedať, koľko máš asi tak dupačiek, bodyčiek, svetríkov na prvé tri mesiace? My toho nemáme veľa, tak aby som vedela, či náhodou až moc málo nemáme.

alex
7. jan 2010

lenica nebola som ešte na Antolskej, ale čítala som si tému antolská pôrodnica a z tých info mi to prišlo tak, že môžeš ísť do krorýchkoľvek dverí a aj poskúšať rôznych doktorov.

lenica81
7. jan 2010

citala som aj ja, a skoro kazdy doktor je fajn, ale asi skusim drobneho alebo oravca... tych mi odporucil aj moj gyn... drobny mi robil 2x morfo a bol velmi mily, len uz je to taky postarsi pan... tak neviem... ale vraj aj niznanska je v poho... uvidim... mala by som ist o tyzden v utorok, kedze som bola tento tyzden u svojho... 🙂

janielah
7. jan 2010

alex neboj, my mame tiez len tak z kazdeho trosku..ziadne haldy veci..
Andy, ty si pisala o tom sprey-i? hodis prosim ta este raz link? kujeeeem

lenica81
7. jan 2010

tak ja koncim pre dnes... rano padim kupit si veci do zdravotnych potrieb... tak hadam budu mat vsetko... 😀 a skusim sa popytat aj na ten caj a sprej v lekarni... prajem dobru noc...

alex
7. jan 2010

lenica Oravca poznám, toho som si zazmluvnila na laparku, bol zlatý. Ja by som tiež rada do poradne k nemu chodila.

alex
7. jan 2010

no ja som to spísala:
3 tieľka
3 pyžamká
4 dupačky
5 nohavíc
3 svetríky
6 body dlhý rukáv
4 tričká dlhý rukáv
3 body krátky rukáv

keď bude málo, tak vybehneme kúpiť, však Tesco je nonstop.

alex
7. jan 2010

http://www.mojalekaren.sk/dm-dermo-chlorophyl-s...

jani, tu je ten spray. Ja som si ho už napísala na zoznam 🙂

hribikana
7. jan 2010

ahojte,
sem tam si Vas stiham precitat a prave ste ma dostali do stresu 🙂 ja este nemam ani poprane ani pozehlene ani urobenu inventuru, ci uz mam vsetko, ani kufor do porodnice pobaleny a pozeram, ze niektore uz mate babatka na svete
ja som pri Nine pouzivala na ranu toto: http://www.docsimon.sk/tovar/rosalgin-vaginalny..., ale iba zvonku, odporucila mi to moja gynekologicka a na 5. den po porode som bola schopna sediet v aute a soferovat 😉
pekny vecer

alex
7. jan 2010

hribikana neboj, ja tiež ešte kufor nemám zbalený a ani nič pre seba kúpené do porodky. Len jednu košeľu a podprsenku na kojenie.

janielah
7. jan 2010

dakujem, uz aj to ohlasim mamine, ze co zasa potrebujeme 😉

matesl
7. jan 2010

akurat kukam Alex, ze mas termin po mne a svieti ti na koniku 34tt a mne 33tt....to je nejake divneeeee 😨

alex
7. jan 2010

matesl, to závisí aj od dĺžky cyklov aké si mávala.

matesl
7. jan 2010

aha, no tak to uz je pre mna inaaaa matematika...to znamena ked mas kradsi cyklus, skor porodis? snad nie

blumka
7. jan 2010

ahojtee..co riesimeee? 😀
a kde je oflikaaa?

maminnka
7. jan 2010

nemate nejake nove spravy o loginke?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre