Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

alex
8. jan 2010

Ahojte kočky,
olif tak super správy, dúfam, že vás teda v stredu pustia, bolo by to super 😉
Ja sa idem pustiť do žehlenia plienok.

maminnka
8. jan 2010

Olif,
Blumi Ti to napisala paradne! Pod to sa podpisujem aj ja. Ked Ti ju daju na izbu, skus od tej chvile s nou vsetko robit len sama... len ak by si uz ozaj nevedela, popros sestricky. Ja si myslim, ze Tvoje obavy su len z toho, ze je taka malicka... neboj, ovidis, ako Ti zacne teraz priberat, pol kila za mesiac 🙂 aj viac

julietka
8. jan 2010

olifcek to je super sprava ze vas uz chcu pustit v stredu domov 🙂 a vobec sa neboj zvladnes to instinktivne

a k tomu cviceniu..v niektorom Mama a Ja som citala clanok presne o tychto obavach rodicov pri cviceni s babatkom ked place..Tak ze vraj babatko vobec neplace preto ze ho to boli, ale preto ze je to prenho nieco nezname a chvilku trva kym si na to zvykne a potom aj plakat prestane. Ale mozete si to cvicenie ozivit, bud jej pri tom spievaj, alebo jej nieco pekne rozpravaj prijemnym tonom hlasu, malinka si zvykne 😉

julietka
8. jan 2010

babule inak ja som si viackrat vsimla ze u nas v H&M maju uplne iny tovar ako v zahranici, takze nebudte sklamane ked nenajdete tie pekne podprdy ako si kupila zuzik 🙂

blumka
8. jan 2010

juli, no s tym tiez ratam...ale ten obchod mam rada, tak si aspon popozeram co maju nove 😀

supi
8. jan 2010

Baby co ste z Ba, u nas ale nemaju tehotenske veci v H&M, nie? Alebo som zle hladala? Viem ze vo viedni v Hume H&M su nejake veci, tam som kupila vsetky tehu gate... ale v Ba?

zucana
8. jan 2010

juuj baby tak to neviem co maju v BA....tu mau tiez v H&M super tehu gate aj saty aj kojenecke...ale nechcem drazdit 😨

julietka
8. jan 2010

blumka, ale je fakt ze tam maju pre drobcov pekne pidi vecicky a aj ceny su celkom fajn 🙂

supi, ja som v Ba nenasla nic tehu, ale kamoska mi z UK poslala od nich z H&M materske veci...tu v Ba som videla len nejake zo tri biedne bluzy velike co vyzerali skor ako folklor a to je tak vsetko..

blumka
8. jan 2010

v Ke v H&M su tiez tehu veci, na kojenie neviem ale tehu su urcite 😉

olifcek
8. jan 2010

zuci muzika nie ze otravovat, ale stresovat...x;o) no, poprosim ho o pomoc, nech mame fakt i peknucke vecicky a take akurat x;)

blumi drzim s gatkami a Tete palce xo)

no ja nemam vytahane bradavky zatial, takze mne su fajne tie bavlnene z HaM, kostice su len na bokoch, akoby v podpazusi, ani neviem na co...

zoska
8. jan 2010

caute
tak som naspat zo socialky...to je inak podla mna stat v state 😠 no des...a dnes este milion ludi... a ked som sa opytala ze kolko mam zaplatit za 11dni v januari kedze uz 12teho nastupujem na MD tak mi teta povedala, ze si to mam vyratat sama 😠

olif...tak nadalej drzim paste, aby sa vam darilo, nech ste teda domka rychlo... a neboj vsetko zvladnete spolu...mne mmina hovorila, ze ked som sa narodila, tak ma dostala do rik az pri odchode z nemocnice a nejake rady ako krmit a ako kupat nehrozili...takze to bol system pomoz si sam a sme tu zive a zdrave 😉

a idem aj ja dnes dozehlit zvysok veci a akurat mi plienky doprali....inak nezdaju sa vam tie plienky nejake tenke...ja som si myslela ze budu hrubsie ako tie co si pamatam z detstva...no ale toto som nejake polopriesvitne kupila, ci sa mi to zda??

julietka
8. jan 2010

zoska a co si mas sama doplacat za 11 dni? ved doteraz platil za teba zamestnavatel ak si robila, alebo si aj bola PN tak stat, tak co si mas platit?

olifcek
8. jan 2010

ZUCI si perfektna. skoda, ze Ta ja nemam blizsie...citila som, ze Ty by si mi pujcila cosi len na cestu z nemocky, alebo proste cosi predala, si fakt skvelucky clovek. vies, co chces, vies si dupnut, mas sa dobre, ale nestuplo Ti to do hlavky, mas rada kvlaitne veci, ale niesi prehnane pysna, ci neskromna...fakt to mam na Tebe velmi rada

olifcek
8. jan 2010

blum dakujem za radu s tym papanim...mne i odporucali, ked odsavam, tak tak, aby bola 2hodinova rezerva, minimalne. takze to preto? ahaaaa...

malicka je zaial nastavena na kazde tri hodky x;o)

zoska
8. jan 2010

juli, ja si platim dobrovolne nemocenske...nie som zamestnana...tak preto 😉

olif..v tescu maju aj veci pre early born...z velmi dobre ceny 😉
my mame najmensie c.56 domka a v tom by olivka plavala este 🙂
snad cosik zozenie muzík 😉

blumka
8. jan 2010

inak olif, ked hovoris o tych malych veciach..ja som si uvedomila ze asi tiez nemam take pre novorodeniatko...aj terezka sla z nemocky vo vacsom... 😅 a to mala 3300g...

olifcek
8. jan 2010

maminka, i Tebe velmi pekne dakujem.

juli a vies, ze malicka mi uz pri cviceni na chrbte plakat prestala? nieco na tom bude veru x;o) toto cvicenie je nove, v pondelok skontroluju, ci to cvicime dobre x;o)

BABY, VSETKYM VAM VELMI PEKNE DAKUJEM. ANI NEVIETE, AKO VELMI MI POMAHATE...x;o)

julietka
8. jan 2010

zoska, aha 🙂 uz som sa zlakla co po nas zasa chcu..ake novinky..

julietka
8. jan 2010

olifcek tak to ma tesi ze malinka uz neplacka 🙂 no vidis, uz si asi zvyka 🙂 potom jej to bude aj chybat ked prestanete 😵

julietka
8. jan 2010

olifcek inak aj moj bracho bol nakupovat pre malu pidi vecicky v Madarsku a v Brne, lebo mala merala 43cm, takze u nas nic podobne nezohnal..Mate to daleko do Madarska?

deda
8. jan 2010

olif tešim sa že vas pustia domou, a k tomu cvičeniu, sestra musela cvičiť s malou tiež bola predčasne a zvladli to, vždy plakala pri tom ale vydržali to, cvičila s nou poctivo a vysledok stoji za to...držim palce....inak hodila som novu fotku bruška do ALBUMU, KUK

zucana
8. jan 2010

olif ja bych ti to aj dala ty....a prave som zistila ze som vcera kupila 2 body ze cislo 50 tak to som zvedava ci sa do toho zmesti....ale to su body pod dupacky tak to by snad mohla 😲
inak olif dik za poklonu 😀
ja mam rada kvalitne a znackove veci ale kupujem ich zasasne ked su vypredaje lebo 300 -500 eur za oblecko tak to je schopny len moj muz vyhodit a uz ho ucim ze si to nemoze dovolit 😠
uz vcera som si povedala ze uz nic nenakupujem v tom H&M som si kupila na kojenie satky a bluzky po 10 eur a aj pre viki dost...a potom som rozmyslala ze uz fakt neminam peniazky...a potom som si zas povedala ze ved na co su peniaze...ze ked nebudu tak potom popredam alebo sa uskromnime este viac 😅
ale v Tescu maju super veci...sa normalne tesim ako pridem do Blavy 😎

zucana
8. jan 2010

deda no pekny aj tvoj domcur...inak moj muz vcera ze: ta celulitida ti prejde po porode neboj 😀 ja ze tak dik...budem musiet chodit do posilky a ty budes s malou 😝

zoska
8. jan 2010

deda brusko pekné 😉 si tu dlhsie nebola...kde sa flakas, 😀 😝

ja som hodila do albumu vysledok mojho obiehania lekarni a drogerii... 😉

garonka
8. jan 2010

zosiiiiiiiiiiii taky fusačik mame aj my je to Emitex že? kuk do albumu ja som vyskušala aj myšiaka vo fusaku 😅 😅 😅

zoska
8. jan 2010

povesala som plienky...no fakt sa mi zdaju aksi tenucke...dokelu dufam ze som nejaky shit nekupila 😒 no ale ze kvalitne slovenske plienky, vyrobca s dlhorocnou tradiciou...tak ja uz neviem 😒

raa2
8. jan 2010

supi, mas pravdu v BA v hmku nic nemaju...ja som tiez v SUD kupila nejake gate a este som si kupila par veci v ZARE.

zoska
8. jan 2010

jj garon emitex to je 😉
nakoniec som ho nekupila v ČR ale pride mi az od vas z KE z maderny...maju zlavu 😉

ewelyne
8. jan 2010

olifcek uzasne spravicky 🙂 😵
drzime palceky, a neboj vsetko bude oki, proste mame v sebe tie pudy a instinkty, ktore ta povedu.
my mame vecicky od 56 par...,ale to by nevadilo, ked pojde vo vacsom domenky...

ale boli sme v tescu cez vikend a maju vypredaje normalne vecicky za 1,3, 5 Euro...od vymyslu sveta...
a rozkosne su.
a velkost 0-0 je asi ta 50-tka. a urcite drahusik nieco vyberie... v KE najlepsie do hyper tesca al. na hlavnej...
a to cvicenie a kojenie, ako ti blumka s maminkou napisali... 😵 vsetko je dobre, ste sikulky, a velmi rychlo ste to zvladli klobuk dole... fakt.

no, ja som v Ba v HM nenasla tehu... zeby som zle pozerala??? neviem...
my sme pri malom dostali aj 46, ale to bolo mini pidi, ani to uz nemame... neviem to najst... ale boli take neutral.

olifcek
8. jan 2010

prave mi volala mamka. problem porieseny. bola v lidli a kupila 2xbody a 1x svetrik, velkost 50-56, hech, a este caka na segru, co prinesie, kupila i lovelu prasok, zajtra mi tie veci prinesie, chi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre