• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
jj ewe objednala som vlozky....
a ten emitex mam aj ja a segra sa z neho rozplyvala a ze je tam aj macko ... cerveny mame :grinning: http://www.maderna.sk/wdengine/thumbgen/open-img-new-window.php?url=emitex/zavinovacka-zimna/5207565.jpg&title=&back=/zavinovacky-fusaky/zavinovacky/zavinovacka-do-autosedacky-skupiny-0-zimna-verzia-emitex/

inak ja este neviem v com pojdeme....je to 5-10 min autom...

a stale cakam na kultivaciu zo vcera snad tam nic nebude lebo mam ten vodnaty vytok stale...ale nesvrbi nic...nesmrdi...taky kysly...ale bojim bojim
8. jan 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kazdy ked si predstavi to babuliatko vo vanicke tak musi ratat s tym, ze pri prudsom zbrzdeni al. smyku v nej lieta :confounded:
ale nechcem nikoho strasit preto som radsej pokutu vytiahla :wink:
a dnes som si sama vyskusala ako krasne to smyka nacestach :angry:
8. jan 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne zoska, no vidis, zbytocne sa tocim.... som zabudla, ze to bol v podstate decembrovy sek... hej ...
mas pravdu dikes :sweat_smile: :wink: tam je ta splatnost do 8 dna , ze???
8. jan 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macu jj, take mam tiez doma i tu, len som chcela i nejake proste mini mini x;O))) a vyzera, ze uz budu, chi..

malicka ma uz vel amliecka v chladnicke, hech...dozriem na to, aby flasu zo vcera okolo 22.00 vyliali, lebo paq uz bude mat 24 hodin...sice tam je i mliecko odsate dnes 30 minut po polnoci, ale tak...uz ma i cerstve, takze....

ja neviem, niekde som to citala....hmmm....
8. jan 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci, a kedy budu vysledky?? ono ked to nejako nezapacha,nesvrbi tak by to malo byt ok
8. jan 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj ewe myslim ze do 8meho :wink:

dik za info, popozeram tie vložky
8. jan 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby my mame speci vanicku playmoon casualplay ktora je prisposobena do auta...nielen ze ma pruhy na pasy ale ma aj taky akoby bezpecnostny pas vo vanicke a tam sa babo nim zapne...lebo ked chcem ist autom do BA 6 hodin tak malu snad 6 hodin nenecham v autosedacke....ked bude mat 3 mesiace...alebo????
8. jan 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vysledky by mohli byt kazdu chvilu...chcekujem net....ale este nic....
len je normalny vodnaty vytok?predtym som mavala taky biely...
8. jan 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vcera mi robili tu kulitvaciu a ta lekarka ze uvidime ze plodovka to nemoze byt...
8. jan 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuu uz som vas docitala ja som bola vcera na kontrolnom utz prietoky su uz ok....vsetkoo je vporiadku len malicka nie a nie sa otocit...17.12 bola ppkp postavenie 1 a teraz je ppkp postavenie 2neviete aky je rozdiel????
zuci i my mame vaku vanicku veru, ale videla som babatka vo vanicke i vo vajicku, a mne osobne pride, ze babu je vo vanicke pohodlnejsie...ale ved porozpravam s manzelikom a rozhodneme sa. my byvame autom 5 minut od nemocky...a pojde sa pomalicky, tak hoc na 10 minut sa cesta pretiahne....

zuci daj potom vediet, ze ako...

baby, ako diplomky? x;o)
Blumi,
ja s tebou uplne suhlasim, co sa tyka autosedaciek. V bezpecnosti by sa ziadne kompromisy robit nemali. Navyse, ako si uz onehda pisala, ved to babo je v brusku ovela viac skrutene a aj ovela dlhsie skrutene ako v autosedacke. Nehovoriac, ze je to aj praktickejsie, vziat len sedacku do ruky ako cely kociik.
8. jan 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zoska, no ja som to pisala, ale to plati tu, v Nemecku.
A inak, tie detske vajicka su ok, do 2h v tom babo moze byt, potom sa ma robit prestavka, ak cestujete dlhsie. My sme tak 5dni po porode malu prevazali z Luxu do Bonnu (kedze na matersku som sa prestahovala sem).
A babo tam nie je skrcene, je mu to prirodzenejsie nez hned lezat vo vanicke, ved aj v brusku je skrutene :slight_smile:
8. jan 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci, pri takych dlhych cestach sa odporuca aj tak zastavit a babo vybrat von, nech sa ci uz napapa alebo len tak prevetra...jednoznacne by som nesla na 6 hodinovu cestu vo vanicke...ono nejde ani tak o tie popruhy, ktore mas vo vanicke ale o to ako je babo v tej vanicke ulozene...vo vanicke lezi, pri naraze lebo pri smyku nema istenu hlavicku, trosku prudsi naraz a tie drobulinke kosticky to moze poskodit...v autosedacke je babo v podobnej polohe ako je v brusku, ma podoprety chrbatik aj krk..prave preto je aj otocene v protismere jazdy aby pri prudsom pohybe bola hlavicka viac istena.

pozrite si niekde na nete crash testy na autosedacky a na vanicky...viac netreba
8. jan 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuci, ak mas na to vanicku usposobenu, to je certifikovana vanicka, potom ju v pohode v tom mozes prevazat. Vanicka je pasmi priputana k autu a dietatko je vo vanicke tiez priputane. Ale ma to ozaj m alo kocikov toto... niekde sa to da aj dokupit myslim, tusim u Peg Perego.
8. jan 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif ja sa teiim s teboou ze vas pustia uz coskoro domou...a zavidim ti ze mas uz to nadhernee malicke svorenie pri sebe hoci to bolo s komplikaciami ale ste to zvladli
blumi aj moja sa vyduva na pravej strane hore pod prsiami a doktor mi povdal ze tam ma hlavikcu...
8. jan 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewe, uz som tej kamoske pisala, tak cakam na spravu, zvycajne mi do vecera odpise :slight_smile:
My sme tiez s malou behali aj na dlhsie cesty v autosedacke...jemu ta poloha nevadi..a ked je hore moze byt aj dlhsie ako 2 hodiny. Problem by mohol byt keby v tej autosedacke tych 6 hodin malo prespat...to uz varuju aj pediatri, ze si moze tou polohou pritlacit plucka...ale ak je hore a obzera sa, dzavota, tak sa nic nedeje
matka, ale ona v priebehu par sekund vyduva bubliny na roznych miestach...akoze blizko pri sebe ale akokeby mi tam daco chodilo...mne to pripada ze nozky alebo rucky..
8. jan 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak. Blumi mas pravdu, to ma nenapadlo, hlavicka v tej vanicke pevna urcite nie je je
8. jan 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, ale ja som nekupila fusak do autosedacky...no mam do vanicky, to moze byt i ten pouzity, ze? sice...ani nie, ved tam tusim...no, musim pokukat na nete, ako sa babo do autosedacky dava...ale nebudem kupovat kvoli 5 minutam fusak...mame sice spanielsku deku, tak mozno i ta by sa dala...ale...ja som malu chcela dat do perinky, a ta zase do vajicka nejde, ze jo?
8. jan 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vo vanicke hlavicka pevna je? a j a budem busom chodit na vysetrenia s malickou, kedze auto nemame, urcite ju nebudem davat do vajicka, vo vanicke jej bude teplejsie....tak co teraz urobit???? poradte...hmmmm

i ked pediatricku budeme mat na sidlisku...snad to neolutujem...moja byvala lekarka...snad teda este zije :zipper_mouth:
8. jan 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta prva otazka...nie vo vanicke, ale vo vajicku...?
8. jan 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, kvoli takej chvilke nekupuj, ak neplanujes v tej autosedacke vozit malu aj na prechadzky (co v takejto zime urcite neplanujes :wink: Z tepla nemocky prejdes rovno do tepleho auta (ved manzel moze pristavit rovno pred vchodom) a odtial rovno do domu. Takze uplne staci, ked malu dobre oblecies a zakryjes tou dekou. Lebo tiez by nebolo dobre, keby jej v tom aute bolo velmi teplo.
8. jan 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumka aj mne sa tak vyduva viac bubliin hlavka na pravej strane hore a nalavej hned oproti tam sa mi vyduva takamalicka bublinka a si mysliim ze je to asi rucka hm??moj darling ked pocmurkaa dole na brusku takmalickaaa ho hned kopne do ust a sme dnes rozmyslali ci sa nemoze zlaknuuut a pretotak reaguje lebo stale tak reaguje hm?
8. jan 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vo vajicku je hlavicka urcite pevnejsie ako vo vanicke, olif :wink: lebo je istena aj zboku aj odspodu a celkovo ta poloha tela babatka je pre male istajsia ako ked je vystrete...co myslite preco maju tie vajicka taky tvar aky maju? :wink:
a co sa tyka busu...tak normalka v kociku :wink: aj ked to je tiez nedoriesena otazka na slovensku...v atue musi byt sedacka a v inych dopr. prostriedkoch nie...na zamyslenie
8. jan 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, tiez si myslim ze ti fusak na taku chvilu netreba, ved malu supnes do vykureneho auta :wink:
matka, ona sa nelaka, ona sa tesi, ked ju tak provokujete :grinning: By si mala vidiet co robi z mojim bruchom Tete...vyhrnie mi tricko a zjaci na plne hrdlo...a uz to ide...Juli sa zobudi a tancuje..neuveritelne na nu posobi Terezkin hlas..ani na mna tak nereaguje ako na nu :dizzy_face:
8. jan 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumka presne takani namna tiez nereaguje tak akona mojho milacika a on mi dnes povedal ze to uz nebude robit lebo si mysliii ze sa toho lakaaa....a ze nechce aby bola bojko :grinning: :grinning: :grinning: si ma potesila ked ona sa tomu tesiii
8. jan 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka, to skor si myslim ze sa laka moja Juli, ked Terezka z nicoho nic zjaci... :grinning: Ja som napr. bola na par koncertoch ked som cakala Tete, a tiez som sa bala ze ci ju to nevylaka, ale ak aj vtedy vylakalo, tak teraz to na nej nevidno...ona absolutne nie je bojko...
8. jan 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif co prokujes s diplomkami? :grinning:
no nepisem, ked som tu cely den :grinning: :sweat_smile:
najskor chcem ustne skusky porobit a potom diplomka naplno :wink:
ale janka uz bude finisovat mam pocit a hajdy tiez....len ja sa tvarim ze mam casuuu :pensive:
8. jan 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok